świeca intencyjna dla czakry podstawy, w kolorze czerwonym

Magia świec|Wszystko dla czakr

czakra
czakra
Cena:69.00PLN

 

 

świeca intencyjna dla czakry podstawy, w kolorze czerwonym, to wysokiej jakości świeca zapachowa Chakra wykonana jest ze 100% stearyny roślinnej z dodatkiem naturalnych olejków eterycznych, prawdziwych kamieni półszlachetnych, mieszanek roślinnych, jak i drewnianym knotem. Jest ona wykonywana ręcznie, z miłością, według starych recept i zgodnie z fazami ksieżyca.

Dla każdej czakry stosuje się odpowiednie olejki, kamienie półszlachetne i rośliny, które swoją energią wspierają i równoważą daną czakrę. Każda świeca jest starannie zapakowana w czarny papier jedwabny i w piekny, czarny, dopasowany do rodzaju czakry kartonik.

Czas palenia: około 2 dni

Rozmiar: H: 9 cm D: 10 cm

Ilość wosku: 360 g

Rodzaj wosku: Stearyna roślinna

100% stearyna roślinna

100% naturalne olejki eteryczne i naturalne drewniane knoty

100% ręczne odlewanie w Niemczech

 

- Przyjemna naturalna akustyka palacego sie drzewa, dzięki drewnianemu knotowi.

- Wybrane organiczne mieszanki roślinne i kamienie półszlachetne dla danej czakry.

- Olejki eteryczne odpowiadają poszczególnym czakrom.

- Szklana szklanka z eleganckim opakowaniem prezentowym.

 

świeca intencyjna dla czakry podstawy, w kolorze czerwonym, przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii pierwszej czakry zwanej czakrą podstawy.   

 

Świeca ta jest wykonana zgodnie z magicznymi zwyczajami i duchowymi naukami, w odpowiednim cyklu drogi księżyca, domieszane są odpowiedniej mocy eteryczne olejki naturalne dopasowane do duchowej czakry podstawy i jej rytuału, całość opatrzona jest pozytywnymi energiami by wykonany rytuał uzdrawiania czakry zadziałał jak najmocniej.

 

Do wykonania tej świecy użyto ręcznie wykonanego, dmuchanego szkła o polerowanych, grubych ściankach, naturalnego wosku palmowego, barwionego w masie naturalnymi barwnikami roślinnymi. Knot do tych świec użyto drewniany, wykluczając w ten sposób całkowicie środki chemiczne, używane do knotów z bawełny. Drewniany knot powoduje piękny taniec ognia, a odgłosy spalanego knota podobne są do odgłosów pochodzących z palącego się kominka. Całość jest produktem ręcznie wykonanym, pochodzenia europejskiego, świeca jest produktem roślinnym – wegańskim.

 

Świeca intencyjna w kolorze czerwonym jest idealna do oczyszczania pierwszej czakry, czakry podstawy, aktywacji energii z nią związanych, jak i do magii przyciągania pomyślności i spełniania życzeń. Świeca ta i jej rytuał mają niesamowicie silne działanie energetyczne.  

 

Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnoszą wibracje, a tym samym poprawią energetykę czakramu i przestrzeni wokół nas. W połączenie z naturalnymi kadzidłami świeca, czyli ogień, stała się nieodłącznym składnikiem dnia codziennego, magii, religii, jak i rytuałów oraz dla zwykłego poprawiania samopoczucia.

 

Świeca sama w sobie jest także wspaniałą dekoracją i oryginalnym pomysłem na prezent.

 

Czakra pierwsza, zwana czakrą podstawy o kolorze czerwonym

 

Jest w kolorze czerwonym o elemencie ziemi, odpowiedzialna jest za zdrowie, witalność, energię życiową, bezpieczeństwo, łączność z ziemią i naturą, uziemienie, stabilność emocjonalną, pewność siebie, silę, odwagę i moc.

 

Blokada tej czakry objawia się chorobliwością, nadmierną lękliwością, ospałością, brakiem pewności siebie, poczuciem zagrożenia, oderwaniem od rzeczywistości, materializmem, zachłannością, dominacją, zaborczością, agresją, przemocą i gwałtownością.

 

Powyższe zaburzenia objawiają się chorobami jelit, otyłością lub anoreksją, chorobami kości, prostaty, krwi i zaburzeniami ciśnienia (nadciśnienie lub niedociśnienie).

 

Zaburzenie czakry podstawy mogą powodować uzależnienia od hazardu, przymus kupowania i nadmierne wydawanie pieniędzy, umiłowanie do ryzykownych sportów, pracoholizm i wysoki poziom adrenaliny.

  

Magia uzdrawiania proponuje Państwu również inne świece,

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com