Magia świec

Wszystkie świece wykonane są z roslinnej stearyny, barwionej w masie, farbami roslinnymi, każda ze świec posiada silnie działający symbol magiczny.

Świece wykonane są zgodnie ze starymi receptami, fazami ksiezyca, z zastosowaniem olejków eterycznych, ziół i kamieni mineralnych. Świece pobłogosławione są przez mistrza białej magii, dlatego mają silną moc magiczną i są gotowe do użycia.

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Szczęśliwe małżeństwo, trzydniowa świeca intencyjna

  szczesliwe_malzenstwo.PNG

   

  Szczęśliwe małżeństwo

   

  Świeca rytualna Szczęśliwe małżeństwo pomaga przywrócić miłość i harmonię w małżeństwie, uprościć wzajemną komunikację i przynieść zrozumienie. Rozpuszcza wszystkie negatywne energie i blokady, które uniemożliwiają szczęśliwe i wypełnione miłością małżeństwo.

   

  Ta świeca transformacyjna jest dla każdego, kto chce naprawić swoje małżeństwo lub ponownie poczuć miłość i radość, którą kiedyś czuł pierwszego dnia.

   

  Cena:169.00PLN
 • Usprawnij biznes, trzydniowa świeca intencyjna

  usprawnij_biznes.PNG

   

  Usprawnij biznes

   

  Świeca rytuałowa Improve Business, usprawnij Biznes, pomaga przyciągnąć z powrotem sukces do firmy, osiągnąć pożądane zyski, wspierać rozwój biznesu i sprzyjać efektywnym procesom biznesowym. Uwalnia wszystkie negatywne energie i blokady, które uniemożliwiają udane partnerstwo biznesowe, zyskowne zamówienia, wzrost biznesu, efektywne procesy biznesowe, ekspansję, dystrybucję, sprzedaż i zysk.

   

  Cena:169.00PLN
 • Klienci chodzcie do mnie, trzy dniowa świeca intencyjna

  klinci_chodzcie_do_mnie.PNG

   

  Klienci chodzcie do mnie

   

  Rytualna świeca Klienci chodzcie do mnie pomaga zdobyć nowych klientów i starych odzyskać, utrzymać dotychczasowych, osiągnąć satysfakcję klienta i przyciągnąć sukces z powrotem do firmy. Rozpuszcza wszystkie negatywne energie i blokady, które uniemożliwiają udane partnerstwo biznesowe, zyskowne zamówienia i pozyskiwanie klientów.

   

  Cena:169.00PLN
 • Oczyszczanie Karmy, trzy dniowa świeca intencyjna

  oczyszczenie_karmy.PNG

   

  Oczyszczanie Karmy

   

  Rytualna świeca Oczyszczenie Karmy rozpuszcza wszystkie negatywne energie, programy, wzorce i blokady dotyczące własnej karmy. Pomaga uwolnić się od negatywnej karmy w określonych sytuacjach życiowych i od powtarzających się motywów w życiu poprzez uwolnienie negatywnych sił i ostatecznie przekształca je w światło.

   

  Cena:169.00PLN
 • Moje powołanie, trzy dniowa świeca intencyjna

  moje_powolanie.PNG

   

  Moje powołanie

   

  Świeca intencyjna Moje powołanie pomaga nam rozpoznać nasz cel w życiu i żyć zgodnie z powołaniem. Świeca uwalnia negatywne energie i blokady, które uniemożliwiają nam rozpoznanie i odnalezienie naszego prawdziwego powołania i skierowana jest do wszystkich, którzy chcą poznać prawdziwy sens życia oraz rozpoznać i przeżyć swoje powołanie.

   

  Cena:169.00PLN
 • Rozpuszczanie niedoboru zdrowia, trzy dniowa świeca separacyjna

  niedobor_zdrowia.PNG

   

  Rozpuszczanie niedoboru zdrowia,  

   

  Świeca rytualna Rozpuszczanie niedoborów zdrowia rozpuszcza wszystkie energie i blokady, które zagrażają lub całkowicie uniemożliwiają powrót naszego zdrowia. Świeca  ta pomaga pożegnać się z chorobami i brakiem zdrowia poprzez uwalnianie, przekształcanie i odwracanie negatywnych energie, sił, klątw.

   

  Ta świeca transformacyjna jest dla każdego, kto chce odzyskać utracone zdrowie i pożegnać się ze swoją obecną sytuacją chorobową.

   

  Cena:169.00PLN
 • Uzdrowienie związku, trzy dniowa świeca separacyjna

  uzdrowienie_zwiazku.PNG

   

  Uzdrowienie związku, 

   

  Świeca rytuałowa Uzdrawianie związków rozpuszcza wszystkie negatywne energie i blokady, które zagrażają naszym relacjom rodzinnym, przyjacielskim czy koleżeńskim, a także uniemożliwiają harmonijną wspólnotę. Pomaga też całkowite odseparowanie się od toksycznych związków i znajomości.

   

  Ta świeca transformacyjna jest dla każdego, kto chce przywrócić harmonię w swoich związkach lub wreszcie uwolnić się od toksycznych przowiązań.

   

  Cena:169.00PLN
 • Come To Me, przyjdź do mnie, trzydniowa świeca intencyjna

  come to me.PNG

   

  Come To Me, przyjdź do mnie

   

  Świeca rytualna Come To Me,  przyjdź do mnie, przybądź do mnie, pomaga zdobyć uwagę, a także uczucie ukochanej osoby, powołać do życia prawdziwą miłość, w końcu spotkać bratnią duszę lub po prostu przeżyć szybko rozwijającą się namiętność. Może również przynieść jasność do istniejącego związku miłosnego lub radość i szczęście do obecnego partnerstwa.

   

  Cena:169.00PLN
 • Fast Lucky, szybkie szczęście, trzydniowa świeca separacyjna

  fast_lucky.png

   

  Fast Lucky, szybkie szczęście, trzydniowa świeca separacyjna

   

  Świeca rytualna szybkie Szczęście pomaga przyciągnąć szybkie, szczęście we wszystkich możliwych dziedzinach życia, takich jak miłość, biznes, zawód, kariera naukowa, przyjaźnie, znajomości czy zdrowie. Jest to szczęście małe, ale jak bardzo cieszące. W tym rytuale wszystkie negatywne energie i blokady, które mogłyby wpłynąć na zaklócenie szczęścia, są również uwalniane, przekształcane i odwracane.

   

  Cena:169.00PLN
 • Doppelt Lucky, Podwójne szczęście, trzydniowa świeca intencyjna

  doppelt_lucky.PNG

   

  Doppelt Lucky, Podwójne szczęście,  

   

  Świeca rytualna Podwójne Szczęście pomaga przyciągnąć ostateczne szczęście we wszystkich możliwych dziedzinach życia, takich jak miłość, biznes, zawód, kariera naukowa, przyjaźnie, znajomości czy zdrowie. W ten sposób wszystkie negatywne energie i blokady, które mogłyby wpłynąć na szczęście, są również uwalniane, przekształcane i odwracane w tym samym czasie.

   

  Cena:169.00PLN
 • Lucky Chance - łut szczęścia, trzy dniowa świeca intencyjna

  lucky chance.PNG

   

  Lucky Chance - łut szczęścia,  

   

  Świeca rytualna Szczęśliwa szansa pomaga z łatwością przyciągnąć do swojego życia łut szczęścia, np. w miłości, w pracy, w egzaminach, w karierze naukowej, zawodowej lub w innych dziedzinach życia. W procesie tym uwalniane są jednocześnie negatywne energie i blokady, które przeszkadzają w osiągnięciu szczęścia, są one transformowane w energie pozytywne. Świeca  ta jest dla każdego, kto potrzebuje łutu szczęścia w konkretnej sytuacji, aby ruszyć do przodu.

   

  Cena:169.00PLN
 • Fast Money, Szybkie pieniądze, trzydniowa świeca intencyjna

  fast_money.PNG

   

  Fast Money, Szybkie pieniądze, 

   

  Świeca rytualna Szybkie pieniądze pomaga z łatwością przyciągnąć do swojego życia bogactwo, dobrobyt, sukces finansowy i pieniądze poprzez jednoczesne uwalnianie, przekształcanie i odwracanie negatywnych energii i blokad. Jest dla każdego, kto chce szybko poprawić swoją sytuację finansową i przyciągnąć pieniądze do swojego życia.

   

  Cena:169.00PLN
 • Ochrona domu i rodziny, trzydniowa Świeca intencyjna

  ochrona_domu_i_rodziny.PNG

   

  Ochrona domu i rodziny

   

  Świeca rytualna Ochrona domu i rodziny pomaga zapewnić wszystkim członkom rodziny i własnemu domowi zaklęcie ochronne i ponownie poczuć bezpieczeństwo poprzez uwolnienie, transformację i odwrócenie negatywnych i zagrażających sił. Świeca ta jest skierowana do wszystkich tych, którzy chcą czuć się chronieni, jak również bezpieczni, którzy chcą odgrodzić się od wpływów zewnętrznych lub którzy pragną ochrony dla własnego domu

   

  Cena:169.00PLN
 • Przeciwko nieszczęściu, trzydniowa świeca intencyjna

  przeciwko_nieszczesciu.PNG

   

  Przeciwko nieszczęściu,

   

  Świeca intencyjna Przeciw nieszczęściu rozpuszcza nieszczęścia we wszystkich możliwych dziedzinach naszego życia i ostatecznie przekształca je w światło. Jest to jedno z najpotężniejszych narzędzi w magii światła, które pozwala odeprzeć ataki, a także złe zamiary osób trzecich i zapewnić ostateczną ochronę. 

   

  Cena:169.00PLN
 • Przeciwko czarnej magii, trzydniowa świeca intencyjna

  przeciwko czarnej magii.PNG

   

  Przeciwko czarnej magii, 

   

  Świeca rytualna Przeciwko czarnej magii przeciwstawia sie siłom czarnej magii i ostatecznie przekształca je w światło. Jest to jedno z najsilniejszych narzędzi w magii światła, służące do odpierania ataków, jak i złych zamiarów osób trzecich. Świeca szamańska jest dla każdego, kto doświadcza powtarzających się niepowodzeń, czuje się przeklęty lub czuje na sobie "złe oko" i chce znów poczuć się wolnym.

   

  Cena:169.00PLN
 • Przeciw przekleństwom i klątwom, intencyjna świeca rytualna

  przeciw_klatwom.PNG

   

  Przeciw przekleństwom i klątwom

   

  Świeca rytualna Przeciw klątwom rozpuszcza wszystkie negatywne energie, łamie klątwy czarnej magii i ostatecznie przekształca je w światło. Jest to jedno z najsilniejszych narzędzi w magii światła, służące do odpędzania ataków i złych zamiarów osób trzecich.

   

  Cena:169.00PLN
 • Rozpuszczanie pecha, trzydniowa świeca intencyjna

  rozpuszczenie_pecha.PNG

   

  Rozpuszczanie pecha, 

   

  Rytualna świeca rozpuszczenie pecha, pomaga rozpuścić postrzegany pech i wypełnić go mocą głębokiej miłości i szczęścia poprzez rozpuszczenie, transformację i odwrócenie wszystkich negatywów. Ta świeca jest dla każdego, kto czuje się prześladowany przez pecha, niezadowolony z pewnych sytuacji, czuje niesprawiedliwość i wolałby mieć znowu życie pełne szczęścia jak również zadowolenia.

   

  Cena:169.00PLN
 • Uzdrowienie partnerstwa, trzy dniowa świeca intencyjna

  naprawa_partnerstwa.PNG

   

  Uzdrowienie partnerstwa,

   

  Świeca intencyjna Uzdrowienie partnerstwa pomaga przywrócić harmonię w związku miłosnym lub znaleźć odpowiedniego partnera dla siebie. Świeca ta rozpuszcza wszystkiego rodzaju negatywne energie i blokady, które zagrażają naszemu partnerstwu i uniemożliwiają stworzenie harmonijnej przepełnionej miłością więzi.

   

  Cena:169.00PLN
 • Wyzwolenie od niepowodzeń, trzy dniowa świeca intencyjna

  wyzwolenie_od_niepowodzen.PNG

   

  Wyzwolenie od niepowodzeń,

   

  Świeca intencyjna Wyzwolenie od porażek, pomaga nam odciąć się od wszystkich niepowodzeń, przyciągnąć sukces z powrotem do naszego życia i odzyskać zdolność do pozytywnego pójścia naprzód. Świeca ta jest dla każdego, kto chce oddzielić się od swoich porażek, kto chce zaprosić z powrotem do życia sukces, błogość i zadowolenie. Pomaga również w uwalnianiu energii i blokad, 

   

  Cena:169.00PLN
 • Poprawa zdrowia, trzy dniowa świeca intencyjna

  poprawa_zdrowia.PNG

   

  Poprawa zdrowia,  

   

  Ta świeca transformacyjna rozpuszcza wszystkie energie zagrażające naszemu zdrowiu. Pomaga uwolnić, przekształcić i odwrócić negatywne siły lub blokady. Zapalenie szamańskiej świecy "Poprawa zdrowia" wspiera na przykład przetwarzanie i rozwiązanie depresji, zmartwień, lęków i braku miłości do życia.

   

  Cena:169.00PLN
 • Poprawa finansów, trzy dniowa świeca intencyjna

  poprawa_finansow[1].png

   

  Poprawa finansów

   

  Świeca rytualna Poprawa finansów pomaga osiągnąć zaplanowany sukces finansowy, a także dobrobyt poprzez uwolnienie, transformację i odwrócenie negatywnych energii. Jest on skierowany do wszystkich, którzy pragną pożegnać się z brakiem pieniędzy, a zamiast tego zostać obdarzonym pieniężnym błogosławieństwem. Świeca ta wspomaga poprawę dobrobytu materialnego i rozluźnia sytuację finansową.

   

  Cena:169.00PLN
 • Wygrać rozprawę sądową,trzy dniowa świeca intencyjna

  szczesciie_w_sadzie.PNG

   

  Wygrać rozprawę sądową

   

  Świeca rytualna Wygraj rozprawę sądową pomaga zwiększyć szanse w rozprawach sądowych, rozwiązać problemy prawne, pokonać przeszkody i bariery wynikające z przepisów. Jest dla każdego, kto ma zaplanowane rozprawy sądowe, jest przytłoczony sprawami prawnymi, potrzebuje wewnętrznego spokoju lub chce uwolnić się od winy i żalu

   

  Cena:169.00PLN
 • Szczęście i sukces, trzy dniowa świeca intencyjna

  powodzenie_sukces.PNG

   

  Szczęście i sukces

   

  Intencyjna świeca rytuałowa szczeście i sukces, pomaga osiągnąć zaplanowany sukces, czy to w szkole, na studiach, w pracy czy w życiu prywatnym. Rytualnie pomaga zdać egzaminy i wszelkiego rodzaju inne wyzwania oraz osiągnąć pożądane rezultaty. Ta rytualna świeca skierowana jest do wszystkich, którzy szukają nowej pracy, chcą porozmawiać z potencjalnym pracodawcą, chcą osiągnąć nowe projekty, otrzymać ordery lub chcą być pobłogosławieni pozytywnym przeznaczeniem.

   

  Cena:169.00PLN
 • Dobrobyt, trzy dniowa świeca intencyjna

  dobrobyt.PNG

   

  Dobrobyt

  Ta świeca jest dla osób, które czują wewnętrzną pustkę, wewnetrzną ubogość lub brak kierunku życia. Oczyszcza ona naszą ścieżkę obraną przez dusze i wzmacnia naszą gotowość do energetycznych zmian dla naszego własnego dobra. 

   

  Cena:169.00PLN
 • Przeciwko atakom energetycznym, trzy dniowa świeca intencyjna

  przeciwko_energetycznym_atakom.PNG

   

  Przeciwko atakom energetycznym

  Ta świeca odpiera ataki energetyczne i uwalnia nas i nasze pomieszczenia od obcych negatywnych energii. W ten sposób odzyskujemy pozytywną energię, siłę i jasność.

   

  Cena:169.00PLN
 • Wewnętrzny spokój, trzydniowa świeca intencyjna

  wewnetrzny_spokoj.PNG

   

  Wewnętrzny spokój

   

  Ta świeca przeznaczona jest dla osób, które przeżywają rozterki emocjonalne. Ma moc wyprowadzenia nas z głębi rozpaczy w czasach kryzysu. Wzmacnia nasze ośrodki energetyczne i zatrzymuje krążące negatywne myśli.

   

  Cena:169.00PLN
 • Archanioł Metatron – Intencyjna świeca anielska do Asystenta Boga, oczyszczanie karmy

  Metatron

   

  Prośba skierowana do Metatrona nigdy nie pozostaje bez odpowiedzi. Proszony o pomoc, zawsze chętnie się pojawia i niesie swoje rozwiązanie. Jeśli nie wiesz do jakiego Anioła się zwrócić ze swoją troską – poproś Metatrona o wstawiennictwo, on przyporządkuje do problemu najlepszego anielskiego opiekuna.

   

  Cena:169.00PLN
 • Archanioł Chamuel – Intencyjna świeca anielska do Anioła Miłości

  aniol milosci

   

  Nie masz odwagi by zbudować swój świat oparty na więzi z innym człowiekiem? Twoje relacje z ludźmi nie są najlepsze? Chciałbyś miłość dostawać i dawać? Twoja romantyczna dusza nie potrafi się odnaleźć na ziemi? To pomoże Ci Archanioł Chamuel. Weź intencyjną świecę dla Anioła Miłości – Chamuela, zapal tą święcę w jego intencji i zmów wielokrotnie modlitwę:

   

  Cena:169.00PLN
 • Archanioł Raphael, Intencyjna świeca anielska dla Uzdrowiciela Boskiego

  Raphael

   

  Jesteś chory, twoje samopoczucie fizyczne legło w gruzach, zdrowie odeszło od twych bliskich. Brak ci Miłości. Raphael zmieni twój świat. Jedyne, co potrzebujesz to intencyjnej świecy Raphael. Zapal święcę w intencji i zmów modlitwę

   

  Cena:169.00PLN
 • Archanioł Michał Obrońca Boski – intencyjna świeca anielska, do Ochrony

  Michal

   

  Prosząc o ochronę i wsparcie Archanioła Michała, możemy siebie lub naszych domowników, chronić przed atakami energetycznymi. Podstawowym zadaniem Michała jest ochrona, dlatego jeżeli poprosimy Michała o opiekę nad naszymi finansami, to on będzie je bronił…

  Michał pomoże Ci odzyskać wiarę w siebie samego.  

   

   

  Cena:169.00PLN
 • Archanioł Gabriel, Moc Boga, Intencyjna świeca anielska

   

  Archanioł Gabriel jest silnym i potężnym Archaniołem. Ci, którzy proszą go o pomoc w swoim działaniu, odczuwają energie do działania i prognozę sukcesu.

   

  Jeżeli czujesz się zagubiony, uwieziony i zamknięty w sobie, zgubiłeś zdolność komunikowania z innymi i światem, to najlepiej poprosić Archanioła Gabriela i o pomoc. Jeżeli pragniemy wsparcia anielskiego i chcemy poprosić Archanioła Gabriela o pomoc, a nie wiemy, jak to zrobić, to najlepiej jest wykonać mały rytuał, pochodzący z serii magii anielskiej.

   

  Cena:169.00PLN
 • świeca intencyjna dla czakry podstawy, w kolorze czerwonym

  czakra

   

  świeca intencyjna w kolorze czerwonym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii pierwszej czakry zwanej czakrą podstawy. 

   

  Cena:69.00PLN
 • świeca intencyjna dla czakry sakralnej, w kolorze pomarańczowym

  czakra

   

  świeca intencyjna w kolorze pomarańczowym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii drugiej czakry zwanej czakrą sakralną.

   

  Cena:69.00PLN
 • świeca intencyjna dla czakry splotu słonecznego, w kolorze żółtym

  czakry

   

  świeca intencyjna w kolorze żółtym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii trzeciej czakry zwanej czakrą splotu słonecznego, albo solaris plexus

   

  Cena:69.00PLN
 • świeca intencyjna dla duchowej czakry serca, w kolorze różowym

  czakra spirit

   

  świeca intencyjna w kolorze jasnego różu przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii czwartej czakry zwanej duchową czakrą serca.

   

  Cena:69.00PLN
 • świeca intencyjna dla czakry serca, w kolorze zielonym

  czakry

   

  świeca intencyjna czakry serca, w kolorze zielonym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii czwartej czakry zwanej czakrą serca.

   

  Cena:69.00PLN
 • świeca intencyjna dla czakry gardła, w kolorze jasno niebieskim

  czakry

   

  świeca intencyjna czakry gardła, w kolorze jasno niebieskim przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii piątej czakry zwanej czakrą gardła.

   

  Cena:69.00PLN
 • świeca intencyjna dla czakry trzeciego oka, w kolorze niebieskim indygo

  czakra

   

  świeca intencyjna w kolorze indygo przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii szóstej czakry zwanej czakrą trzeciego oka.

   

  Cena:69.00PLN
 • świeca intencyjna dla czakry korony, w kolorze fioletowym

  czakra

   

  świeca intencyjna czakry korony w kolorze fioletowym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii siódmej czakry zwanej czakrą korony.

   

  Cena:69.00PLN
 • Świece z do oczyszczania czakr komplet 7 sztuk

  czakry

   

  Każda ze świec znajdujących się w komplecie do oczyszczania czakr, posiada kolor odpowiadający danej czakrze, jak i wygrawerowany znak tej czakry. Wszystkie świece wykonane są ręcznie z naturalnego wosku palmowego i farbowane naturalnymi barwnikami. Do każdej świecy dodano odpowiednie olejki zapachowe, by wzmocnić działanie tych świec na dane czakry.

   

  Cena:39.00PLN
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Dodaj link do:
 • facebook.com