Van Van Olejek do rytuałów magicznych, magia Hoodoo i Voodoo

Wicca|Świat Magii|Olejki Magiczne

olejek van van
olejek van van
Cena:129.00PLN

 

 

Van Van Olejek do rytuałów magicznych, magia Hoodoo i Voodoo

 

Ten tradycyjny olejek Van Van pochodzący z magii Hoodoo i Voodoo z Nowego Orleanu jest uniwersalnym olejkiem na szczęście. Przyciąga on szczęście, miłość i sukces, zwiększa lub poprawia dobrobyt, wypędza zło, usuwa pech, pokonuje przeszkody, daje ochronę i błogosławieństwo.

 

Van Van Oil pojawił się po raz pierwszy w dystrykcie West Bank w Algierze, a następnie w Nowym Orleanie w Luizjanie. Dziś Algieria jest nadal uważana za święte miejsce i korzenie magii hoodoo i praktykujących voodoo. Dzięki temu olejki i proszki pochodzące z tej dzielnicy są znane na całym świecie.

 

Ten cytrynowo, świeżo pachnący olejek jest szczególnie ceniony w kręgach hoodoo i voodoo ze względu na swoje wszechstronne zastosowanie. Służy jako olejek do zaklęć miłosnych, rytuałów magicznych różnego tematu i jako olejek do namaszczania. Namaszcza się nim przeważnie świece, Woreczki Mojo, lalki tłokowe, papiery, dokumenty, kamienie szlachetne, kamienie mocy, amulety, talizmany, kadzidła i / lub inne przedmioty rytualne, które namaszcza się w celu wzmocnienia używanej magii rytualnej.

 

Często smarowane sa wnioski o pożyczkę, banknoty, wyciągi bankowe, czeki finansowe, życiorysy, wizytówki, podanie o prace i buty są smarowane szczęśliwym olejem, aby przyciągnąć i wzmocnić pożądany sukces.

 

Nasz wspaniały Van Van olejek jest ręcznie z miłością robiony według oryginalnej receptury Nowego Orleanu, wzmocniony jest odpowiednim rytuałem i magicznie naładowany pozytywną energią. Magiczna formuła olejku składa się w 100% z czystych, naturalnych roślinnych olejków eterycznych i wysokiej jakości ziół. Zawiera m.in. najlepsze autentyczne składniki hoodoo, między innymi takie jak trawa cytrynowa, korzeń veltiver i tak zwane „złoto złodziei”.

 

Świece potrzebne do rytuałów w kolorze: biała, pomarańczowa, żółta, zielona, ​​czerwona

 

Proponowany Olejek Van Van został zrobiony z pełnowartościowych naturalnych Bio – Olejków Roślinnych, bez domieszki chemicznej, znajduje się w pięknej szklanej buteleczce z kroplomierzem w kolorze srebrnym o pojemności 15 ml drogocennego olejku i ozdobnym kartoniku. Całość wygląda bardzo estetycznie i nadaje się jak najbardziej na prezent.  

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com