Oferta specjalna
aniołek intencyjny

aniołek biały, intencyjny do spełnienia marzeń

 

szklany świecznik – figurka aniołka białego, symbol aniołka intencyjnego do spełniania życzeń, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

 

Cena:79.00PLN

Anioły i aniołki

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Bransoletka z różowego kwarcu z gumką i Buddą

  bransoletka

   

  Bransoletka zwana również Mala, składa się z 21 koralików zrobionych z różowego kwarcu, nawleczonego na gumkę i połączoną z symbolem Buddy.

   

  Kwarc różowy oddziałuje na czakrę serca i sprzyja zdolności do dawania i otrzymywania miłości. Kamień harmonizuje relacje partnerskie, promuje miłość i akceptację wobec siebie.

   

  Cena:49.00PLN
 • Bransoletka ametystowa z gumka i lotosem zwana Mala

  bransoletka

   

  Elastyczna bransoletka zwana również Mala składa się z 21 ametystowymi koralikami i metalowym symbolem lotosu.

   

  Fioletowy kolor kamienia Ametystu jest również symbolem Archanioła Metatrona, jeżeli ktoś chce wsparcia Archanioła Metatrona do oczyszczania karmy, powinien stosować właśnie ten kryształ.

   

   

  Cena:49.00PLN
 • Bransoletka z ametystu i kryształu górskiego z lotosem, czakra korony

  bransoletka

   

  Elastyczna bransoletka z ametystem jodełkowy i koralikami z kryształu górskiego z zawieszką w kształcie lotosu jest fantastycznym narzędziem pomocniczym do aktywowania czakry korony.

   

  Fioletowy kolor kamienia Ametystu jest również symbolem Archanioła Metatrona, jeżeli ktoś chce wsparcia Archanioła Metatrona do oczyszczania karmy, powinien stosować właśnie ten kryształ

   

  Cena:49.00PLN
 • Bransoletka z pomarańczowych kryształów Korneolu, czakra sakralna

  bransoleta

   

  Piękny pomarańczowy kryształ korneolu jest fantastycznym kamieniem uzdrawiającym naszą drugą czakre zwaną sakralną.

   

  Pomarańczowo – czerwony kolor kamienia Karneolu jest również symbolem Archanioła Uriela, jeżeli ktoś chce wsparcia Archanioła Uriela, powinien wspierać się właśnie tym kryształem.

   

  Cena:9.80PLN
 • Bransoleta z zielonych kryształów Jade, czakra serca

  bransoletka

   

  Piękny zielony kryształ o wdzięcznej nazwie Jade, ma za zadanie przyciągać do siebie miłość, dlatego polecany jest wszystkim tym, którzy szukają miłości.

   

  Kamień ten pomaga w pracach odblokowywania czakry serca.

   

  Zielony kolor kryształu Jade jest również symbolem Archanioła Boskiego Uzdrowiciela Raphaela. Jeżeli ktoś potrzebuje wsparcia Boskiego Uzdrowiciela powinien wpierać się między innymi kamieniem Jade.

   

  Cena:9.80PLN
 • Bransoletka z różowego kryształu

  bransoletka

   

  Bransoletka zrobiona jest ze szlifowanych kawałków kamienia szlachetnego różowego kryształu, dlatego przyjemna jest w noszeniu na ręce. Ten dekoracyjny element w zasadzie nigdy nie wychodzi z mody, więc można spokojnie nosić praktycznie do wszystkiego i na wszystkie okazje. 

   

  polecany jest wszystkim tym, którzy szukają miłości, mają zablokowaną czakre serca, blokady partnerskie itp.

   

  Różowy kolor kryształu jest symbolem Archanioła Miłości Chamuel, jeżeli ktoś chce wsparcia Archanioła Chamuela, powinien wspierać się właśnie różowym kryształem.

   

   

  Cena:9.80PLN
 • Kadzidełka Anielskie Yoga, yoga, ajurweda

  kadzidelka-anielskie.JPG

   

  Łatwy w użyciu, zapal końcówkę kadzidła. Poczekaj, aż się zaświeci i zdmuchnij płomień. Teraz możesz włożyć kadzidełko do kadzidełka i w spokoju cieszyć się wspaniałym aromatem.

   

  Pojedyncze opakowanie zawiera 20 kadzidełek. Każde kadzidełko pali się przez około 20 minut.

   

  Cena:6.80PLN
 • Kadzidełka Anioła Stróża

  guardian_engel.JPG

   

  Kadzidełka te podnoszą wibracje przestrzeni i osoby w niej się znajdującej do poziomów wibracyjnych anielskich potrzebnych do przeprowadzania rozmów z Aniołami i rytuałów z zakresu Magii Anielskiej.

   

  Pudełko, w którym są sprzedawane kadzidełka zawiera 15 pałeczek, czas palenia jednego patyczka to około 30 min.

   

  Cena:6.80PLN
 • kadzidełka do magii anielskiej

  magic_angel.JPG

   

  Kadzidełka te podnoszą wibracje przestrzeni i osoby w niej się znajdującej do poziomów wibracyjnych anielskich potrzebnych do przeprowadzania rozmów z Aniołami i rytuałów z zakresu Magii Anielskiej.

   

  Pudełko, w którym są sprzedawane kadzidełka zawiera 15 pałeczek, czas palenia jednego patyczka to około 30 min.

   

  Cena:6.80PLN
 • Łapacz snów Anielskie Skrzydła

  lapacz snow

   

  Tradycyjnie łapacze snów są talizmanem ochronnym, przede wszystkim w porze snu. Mają za zadanie chronić śpiących ludzi przed koszmarami nocnymi. Oddzielają one negatywne energie od tych dobrych i pozytywnych, przepuszczają tylko to, co pomaga nam, ludziom w podążaniu właściwą ścieżką bez przeszkód. Złapane koszmary zostają spalone w pierwszych promieniach wschodzącego słońca.

   

  ø 20 cm, dł.: 70 cm

   

  Cena:98.00»69.00PLN
 • Archanioł Metatron – Intencyjna świeca anielska do Asystenta Boga, oczyszczanie karmy

  Metatron

   

  Prośba skierowana do Metatrona nigdy nie pozostaje bez odpowiedzi. Proszony o pomoc, zawsze chętnie się pojawia i niesie swoje rozwiązanie. Jeśli nie wiesz do jakiego Anioła się zwrócić ze swoją troską – poproś Metatrona o wstawiennictwo, on przyporządkuje do problemu najlepszego anielskiego opiekuna.

   

  Cena:169.00PLN
 • Archanioł Chamuel – Intencyjna świeca anielska do Anioła Miłości

  aniol milosci

   

  Nie masz odwagi by zbudować swój świat oparty na więzi z innym człowiekiem? Twoje relacje z ludźmi nie są najlepsze? Chciałbyś miłość dostawać i dawać? Twoja romantyczna dusza nie potrafi się odnaleźć na ziemi? To pomoże Ci Archanioł Chamuel. Weź intencyjną świecę dla Anioła Miłości – Chamuela, zapal tą święcę w jego intencji i zmów wielokrotnie modlitwę:

   

  Cena:169.00PLN
 • Archanioł Raphael, Intencyjna świeca anielska dla Uzdrowiciela Boskiego

  Raphael

   

  Jesteś chory, twoje samopoczucie fizyczne legło w gruzach, zdrowie odeszło od twych bliskich. Brak ci Miłości. Raphael zmieni twój świat. Jedyne, co potrzebujesz to intencyjnej świecy Raphael. Zapal święcę w intencji i zmów modlitwę

   

  Cena:169.00PLN
 • Archanioł Michał Obrońca Boski – intencyjna świeca anielska, do Ochrony

  Michal

   

  Prosząc o ochronę i wsparcie Archanioła Michała, możemy siebie lub naszych domowników, chronić przed atakami energetycznymi. Podstawowym zadaniem Michała jest ochrona, dlatego jeżeli poprosimy Michała o opiekę nad naszymi finansami, to on będzie je bronił…

  Michał pomoże Ci odzyskać wiarę w siebie samego.  

   

   

  Cena:169.00PLN
 • Archanioł Gabriel, Moc Boga, Intencyjna świeca anielska

   

  Archanioł Gabriel jest silnym i potężnym Archaniołem. Ci, którzy proszą go o pomoc w swoim działaniu, odczuwają energie do działania i prognozę sukcesu.

   

  Jeżeli czujesz się zagubiony, uwieziony i zamknięty w sobie, zgubiłeś zdolność komunikowania z innymi i światem, to najlepiej poprosić Archanioła Gabriela i o pomoc. Jeżeli pragniemy wsparcia anielskiego i chcemy poprosić Archanioła Gabriela o pomoc, a nie wiemy, jak to zrobić, to najlepiej jest wykonać mały rytuał, pochodzący z serii magii anielskiej.

   

  Cena:169.00PLN
 • aniołek biały, intencyjny do spełnienia marzeń

  aniołek intencyjny

   

  szklany świecznik – figurka aniołka białego, symbol aniołka intencyjnego do spełniania życzeń, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:79.00PLN
 • anioły fioletowe, szklany świecznik kryształowy

  anioły fioletowe

   

  szklany świecznik – figurka aniołka fioletowego, symbol czakry gardła, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:79.00PLN
 • aniołek indygo, szklany świecznik

  aniołek indygo

   

  szklany świecznik – figurka aniołka indygo kolor, symbol czakry gardła, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:79.00PLN
 • anioły niebieskie, świeczniki szklany

  anioły niebieskie

   

  szklany świecznik – figurka aniołka niebieskiego koloru, symbol czakry gardła, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:79.00PLN
 • aniołki różowe, świecznik szklany

  aniołki różowe

   

  szklany świecznik – figurka aniołka różowego koloru, symbol miłości, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:79.00PLN
 • anioł zielony, szklany świecznik ze szkła

  anioł zielony

   

  szklany świecznik – figurka aniołka zielonego, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:79.00PLN
 • anioł żółty, świecznik ze szkła

  anioł żółty

   

  szklany świecznik – figurka aniołka w żółtym kolorze, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:79.00PLN
 • aniołek pomarańczowy, szklany świecznik ręcznie robiony

  aniołek pomarańczowy

   

  szklany świecznik – figurka aniołka w pomarańczowym kolorze, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:79.00PLN
 • aniołek czerwony, szklany świecznik ręcznie robiony

  aniołek czerwony

   

  szklany świecznik – figurka aniołka koloru czerwonego, ręcznie zrobionego z ciągnionego szkła kryształowego w różnych kolorach. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:79.00PLN
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Dodaj link do:
 • facebook.com