świeca intencyjna dla czakry sakralnej, w kolorze pomarańczowym

Magia świec|Wszystko dla czakr

czakra
czakra
Cena:69.00PLN

 

 

świeca intencyjna chakry sakralnej, w kolorze pomarańczowym, to wysokiej jakości świeca zapachowa Chakra wykonana jest ze 100% stearyny roślinnej z dodatkiem naturalnych olejków eterycznych, prawdziwych kamieni półszlachetnych, mieszanek roślinnych, jak i drewnianym knotem. Jest ona wykonywana ręcznie, z miłością, według starych recept i zgodnie z fazami ksieżyca.

Dla każdej czakry stosuje się odpowiednie olejki, kamienie półszlachetne i rośliny, które swoją energią wspierają i równoważą daną czakrę. Każda świeca jest starannie zapakowana w czarny papier jedwabny i w piekny, czarny, dopasowany do rodzaju czakry kartonik.

Czas palenia: około 2 dni

Rozmiar: H: 9 cm D: 10 cm

Ilość wosku: 360 g

Rodzaj wosku: Stearyna roślinna

100% stearyna roślinna

100% naturalne olejki eteryczne i naturalne drewniane knoty

100% ręczne odlewanie w Niemczech

 

- Przyjemna naturalna akustyka palacego sie drzewa, dzięki drewnianemu knotowi.

- Wybrane organiczne mieszanki roślinne i kamienie półszlachetne dla danej czakry.

- Olejki eteryczne odpowiadają poszczególnym czakrom.

- Szklana szklanka z eleganckim opakowaniem prezentowym.

 

świeca intencyjna chakry sakralnej, w kolorze pomarańczowym, przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii drugiej czakry zwanej czakrą sakralną.

 

Świeca ta jest wykonana zgodnie z magicznymi zwyczajami i duchowymi naukami, w odpowiednim cyklu drogi księżyca, domieszane są odpowiedniej mocy eteryczne olejki naturalne dopasowane do duchowej czakry splotu słonecznego i jej rytuału, całość opatrzona jest pozytywnymi energiami by wykonany rytuał uzdrawiania czakry zadziałał jak najmocniej.

 

Do wykonania tej świecy użyto ręcznie wykonanego, dmuchanego szkła o polerowanych, grubych ściankach, naturalnego wosku palmowego, barwionego w masie naturalnymi barwnikami roślinnymi. Knot do tych świec użyto drewniany, wykluczając w ten sposób całkowicie środki chemiczne, używane do knotów z bawełny. Drewniany knot powoduje piękny taniec ognia, a odgłosy spalanego knota podobne są do odgłosów pochodzących z palącego się kominka. Całość jest produktem ręcznie wykonanym, pochodzenia europejskiego, świeca jest produktem roślinnym – wegańskim.

 

Świeca intencyjna w kolorze pomarańczowym jest idealna do oczyszczania czakry sakralnej, aktywacji energii z nią związanych, jak i do magii kreatywnej twórczości, seksualności i radości życia. Świeca ta i jej rytuał mają niesamowicie silne działanie energetyczne.

 

Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnoszą wibracje, a tym samym poprawią energetykę czakramu i przestrzeni wokół nas. W połączenie z naturalnymi kadzidłami świeca, czyli ogień, stała się nieodłącznym składnikiem dnia codziennego, magii, religii, jak i rytuałów oraz dla zwykłego poprawiania samopoczucia.

 

Świeca sama w sobie jest także wspaniałą dekoracją i oryginalnym pomysłem na prezent.

 

Czakra druga, sakralna o kolorze pomarańczowym

 

Zwana również czakrą seksu, jest w kolorze pomarańczowym o żywiole wody, odpowiedzialna jest za kreatywność twórczą, radość, przyjemność, seksualność, szacunek, emocjonalną inteligencje, silę życiową, niezależność, wolność, kreatywność i seks.

 

Blokada tej czakry objawia się nadmiernym odczuwaniem poczucia winy, potępianiem siebie samego, samoudręczeniem się, tłumieniem swoich emocji, ciągłym oskarżaniem, brakiem inicjatywy, nieśmiałością, oziębłością, niemocą, potępianiem innych, ciągłym krytykowaniem innych, prawieniem morałów innym, hipokryzja, zboczeniami seksualnymi, brakiem zadowolenia z siebie samego.

 

Powyższe blokady objawiają się w ciele fizycznym za pośrednictwem chorób wenerycznych, chorób narządów płciowych, krwi i układu limfatycznego i niektórych chorób skóry, jak i uzależnieniem od alkoholu, seksu i heroiny.

 

Magia uzdrawiania proponuje Państwu również inne świece,

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com