Oferta specjalna
orgonit

Orgonitowa kula ochrony z turmalinu ze znakiem kwiatu życia

 

Proponowana kula z orgonitu zrobiona jest w kolorze czarno - złotym, z kryształów czarnego turmalinu, kryształu górskiego, drobnych kawałków miedzi, jak i z miedzianego znaku geometrii świętej – kwiatu życia

 

Połączenie wyżej wymienionych kryształów z amuletem geometrii świętej kwiatu życia zapewnia pełną ochronę, jak i kieruje energie w celu osiągniecia duchowej, zdrowotnej i finansowej obfitości. Czarny turmalin chroni i jednocześnie transformuje negatywne energie zatrzymane przez aurę.

 

Cena:189.00PLN
orgonit

Orgonitowy wisior z drzewem życia 17 678

 

Proponowany wisiorek orgonitowy na szyje, połączony jest z metalowym drzewem życia, kawałkami miedzi, kryształami cytrynu i kryształu górskiego.

Polaczenie kryształów górskich z cytrynu i symbolem geometrii świętej jest szczególnie skutecznym w oczyszczaniu aury, transformowaniu energii stresu, wyciszaniu i uspokajaniu.

 

Cena:79.00»50.00PLN

Magia Orgonitów

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Orgonit wahadło z turmalinem

  orgonit

   

  Proponowane ochronne wahadło orgonitowe, posiadające wysokie wibracje energetyczne, składa się z drobnych kawałków miedzi, kryształów turmalinu i kryształu górskiego.

   

  Wahadło jest w kształcie stożka z fasetami o długości ok. 4 – 5 cm i znajduje się w białym, ładnym pudełeczku ozdobnym.

   

  Stosowany jest przy .....

   

  Cena:59.90»50.00PLN
 • Orgonit, wahadło z ametystem

  orgonit

   

  Proponowane wahadło orgonitowe, posiadające wysokie wibracje energetyczne, składa się z drobnych kawałków miedzi, kryształów ametystu i kryształu górskiego.

   

  Wahadło jest w kształcie stożka z fasetami o długości ok. 4 – 5 cm

  Stosowany jest przy .....

   

  Cena:59.90»50.00PLN
 • Orgonit, wahadło z aventurynem

  orgonit

   

  Proponowane wahadło orgonitowe, posiadające wysokie wibracje energetyczne, składa się z drobnych kawałków miedzi, kryształów aventurynu i kryształu górskiego.

   

  Wahadło jest w kształcie stożka z fasetami o długości ok. 4 – 5 cm

   

  Stosowany jest przy.....

   

  Cena:59.90PLN
 • orgonit, wahadło z cytrynianem

  orgonit

   

  Proponowane ochronne wahadło orgonitowe, posiadające wysokie wibracje energetyczne, składa się z drobnych kawałków miedzi, kryształów cytrynianu i kryształu górskiego.

   

  Wahadło jest w kształcie stożka z fasetami o długości ok. 4 – 5 cm i znajduje się w białym, ładnym pudełeczku ozdobnym.......

   

  Cena:59.90»50.00PLN
 • orgonit, wisiorek, serduszko czakra sódma

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonowy na szyję, składa się z miedzianego znaku mandali siódmej czakry korony, drobnych kawałków miedzi, srebra, kryształów ametystu i kryształu górskiego.

   

  Ten wisiorek z orgonitu został specjalnie zaprojektowany w formie serca, a połączenie kryształów górskich z ametystem i symbolem czakry siódmej jest szczególnie skutecznym w aktywowaniu czakry korony, oczyszczaniu aury, podnoszeniu własnej wibracji, wyciszaniu i uspokajaniu, jak i kontaktu z duchowymi przewodnikami.

   

  Cena:59.00PLN
 • orognit, wisior zielone serduszko czakry serca

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonowy na szyję, składa się ze złotego znaku mandali czwartej czakry serca, drobnych kawałków miedzi, srebra, kryształów awenturyn i kryształu górskiego.

   

  Ten wisiorek z orgonitu został specjalnie zaprojektowany w formie serca, a połączenie kryształów górskich z awenturyn i symbolem czwartej czakry jest szczególnie skutecznym w aktywowaniu czakry serca, oczyszczaniu aury, podnoszeniu własnej wibracji, wyciszaniu i uspokajaniu, jak i kontaktu z duchowymi przewodnikami.

   

  Cena:59.00PLN
 • orgonit, wisiorek, serduszko, jako czakra podstawy

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonowy na szyję, składa się ze złotego znaku mandali pierwszej czakry podstawy, drobnych kawałków miedzi, srebra, kryształów jaspisu czerwonego i kryształu górskiego.

   

  Ten wisiorek z orgonitu został specjalnie zaprojektowany w formie serca, a połączenie kryształów górskich z jaspisem czerwonym i symbolem pierwszej czakry jest szczególnie skutecznym w aktywowaniu czakry podstawy, oczyszczaniu aury, podnoszeniu własnej wibracji, wyciszaniu i uspokajaniu, jak i budowania wewnętrznego bezpieczeństwa, pewności siebie i podnoszenie wartości własnych

   

  Cena:59.00»50.00PLN
 • orgonit, wisior, serduszko ze spirala dobrobyti

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonowy na szyję, składa się z miedzianego znaku celtyckiej spirali obfitości i długowieczności, drobnych kawałków miedzi, kryształu ametystu, lapisu, turkusu, peridotu, cytrynu, karneolu i kryształu górskiego.

   

  Ten wisiorek z orgonitu został specjalnie zaprojektowany w formie serca, aby zrównoważyć twoje pole energetyczne aury. Noszenie wisiorka może przynieść spokój i złagodzić stres. Ponadto wisior ten pomaga utrzymać pola energetyczne innych ludzi na odległość.

   

  Cena:59.00PLN
 • orgonit, wisiorek okrągły, wielokolorowy ze spirala dobrobytu

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonitowy na szyję, składa się z miedzianego znaku celtyckiej spirali obfitości i długowieczności, drobnych kawałków miedzi, kryształu ametystu, lapisu, turkusu, peridotu, cytrynu, karneolu i kryształu górskiego.

  Ten wisiorek z orgonitu został specjalnie zaprojektowany, aby zrównoważyć twoje pole energetyczne aury...

   

  Cena:59.00PLN
 • orgonit, wisiorek stożkowy, wielokolorowy

  orgonit

   

  Ten wisiorek z orgonitu został specjalnie zaprojektowany, aby zrównoważyć twoje pole energetyczne aury. Noszenie wisiorka może przynieść spokój i złagodzić stres. Ponadto wisior ten pomaga utrzymać pola energetyczne innych ludzi na odległość.

   

  Cena:59.00PLN
 • Orgonitowa piramida oczyszczająca siedem czakr

  orgonit piramida

   

  Proponowana piramida orgonitowa zrobiona w kolorach czakr, składa się z miedzianego znaku celtyckiej spirali obfitości i długowieczności, drobnych kawałków miedzi, kryształu ametystu, lapisu, turkusu, peridotu, cytrynu, karneolu, kryształu górskiego i drobnych innych kryształów.

   

  Cena:149.00PLN
 • orgonit, czakrowy breloczek na klucze

  breloczek, orgonit

   

  Proponowany breloczek na klucze lub inne ważne przedmioty wykonany jest z orgonitu w kształcie prostokątu. Składa się z kryształów minerałów odpowiednich dla każdej czakry, drobnych kawałków miedzi, srebra i kryształków kryształu górskiego, jak i miedzianej mandali symbolizującej ochronę.

   

  Cena:59.00PLN
 • Breloczek z orgonitu na klucze, dobrobyt z ametystem

  breloczek

   

  Proponowany breloczek na klucze lub inne ważne przedmioty wykonany jest z orgonitu w kształcie półkola. Składa się z kryształów fioletowego ametystu, drobnych kawałków miedzi, srebra i kryształków kryształu górskiego, jak i miedzianej mandali.

   

  Cena:59.00PLN
 • Breloczek z orgonitu na klucze, ochrona z turmalinem

  breloczek

   

  Proponowany breloczek na klucze lub inne ważne przedmioty wykonany jest z orgonitu w kształcie kwadratu. Składa się z kryształów czarnego turmalinu, drobnych kawałków miedzi, srebra i kryształków kryształu górskiego, jak i miedzianej mandali. Breloczek ten, poprzez posiadanie w sobie kryształów turmalinu, stanowi silna ochronę tego, co posiada ten breloczek.

   

  Cena:59.00PLN
 • Orgonitowa dekoracja stołu z ametystem

  orgonit_maly.jpg

   

  Również Ametyst jest kamieniem ochronnym, poprzez silnie połączenie z czakrą korony jest pomocny w oczyszczaniu umysłu z negatywnych myśli. Kamień ten oczyszcza wszelkiego rodzaju stres, niepokój, ułatwia wejść w stan medytacyjny. Jest również kamieniem wspierającym energie obfitości, emanuje energią dobrobytu, aktywuje intuicje, umożliwia komunikacje, pomaga w zwiększeniu efektów pracy.  

   

  Cena:149.00»139.00PLN
 • Orgonitowa dekoracja stołu z niebieskim lapis lazury

  orgonit

   

  Proponowany stojący orgonit w kształcie okrąglej kopuły wykonany jest z kryształów niebieskiego lapis lazuli, drobnych kawałków miedzi, srebra i kryształków kryształu górskiego, jak i złotej mandali kwiatu życia.

  Orgonit w kształcie okrąglej kopuły jest o średnicy ok. 6,5 x wys. ok. 3,5 cm

   

  Cena:159.00»139.00PLN
 • Wisior orgonitowy, talizman, selenit z turmalinem, symbol Ręki Fatimy

  orgonit

   

  Proponowany wisior z orgonitu jako bardzo silny talizman ochronny, wykonany z kryształów selenitu, czarnego turmalinu, drobnych kawałków miedzi, srebra i kryształków kryształu górskiego.

   

  Cena:89.00»69.00PLN
 • Orgonitowa pałeczka do masażu z turmalinem, złoty symbol kwiata życia

  turmaliny czarne

   

  Proponowana pałeczka orgonowa do masażu, zrobiona jest z kryształków czarnego turmalinu, złotego symbolu kwiatu życia, drobnych kawałków miedzi, srebra i kryształków kryształu górskiego.

   

  Ten wałeczek do masażu z orgonitu został specjalnie zaprojektowany w formie pałeczki o dwóch różnych zakończeniach (szpiczastym i zaokrąglonym), a połączenie kryształów górskich z czarnym turmalinem i złotym symbolem kwiatu życia

   

  Cena:139.00»129.00PLN
 • Orgonitowa pałeczka do masażu, czakra druga, ze złotym symbolem czakry Swadhisthana

  orgonit

   

  Proponowana pałeczka orgonowa do masażu, zrobiona jest z kryształków pomarańczowego awenturynu, złotego symbolu drugiej czakry sakralnej, drobnych kawałków miedzi, srebra i kryształków kryształu górskiego.

   

  Ten wałeczek do masażu z orgonitu został specjalnie zaprojektowany w formie ...

   

  Cena:139.00»109.00PLN
 • Orgonitowa pałeczka do masażu, biały selenit, ze złotym kwiatem życia

  paleczka do masazu

   

  Proponowana pałeczka orgonowa do masażu, zrobiona jest z kryształków białego selenitu, złotego kwiatu życia, drobnych kawałków miedzi, srebra, kryształów kryształu górskiego.

   

  Ten wałeczek do masażu z orgonitu został specjalnie zaprojektowany w formie pałeczki o dwóch różnych zakończeniach (szpiczastym i zaokrąglonym), a połączenie 

   

  Cena:139.00»109.00PLN
 • Wisiorek z orgonitu, biały rąb, ze spiralą obfitości

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonowy na szyję, składa się z miedzianej spirali celtyckiego znaku dobrobytu, drobnych kawałków miedzi, srebra, kryształów białego selenitu i kryształu górskiego.

   

  Ten wisiorek z orgonitu został specjalnie zaprojektowany w formie...

   

  Cena:49.00PLN
 • Wisiorek, orgonit z selenitu, białe serduszko, ze spiralą obfitości

  serduszko

   

  Proponowany wisiorek orgonowy na szyję, składa się z miedzianej spirali celtyckiego znaku dobrobytu, drobnych kawałków miedzi, srebra, kryształów białego selenitu i kryształu górskiego.

   

  Ten wisiorek z orgonitu został specjalnie....

   

  Cena:59.00PLN
 • Orgonit piramida z selenitu z kwiatem życia

  orgonit

   

  Piramida orgonitowa z selenitu i symbolem kwiatu życia. Selenit posiada silne właściwości oczyszczające i odtruwające organizm, dlatego używa się go we wspomaganiu leczenia nowotworów. 

  Selenit pobudza czysty umysł i pozwala na wgląd w lekcje życia. Selenit może hamować negatywne procesy energetyczne w ciele i umyśle, a tym samym zapewnia stabilność psychiczną, uspokaja umysł i pomaga przy nadpobudliwości. Dodatkowo selenit zwiększa koncentrację, zapewnia kreatywność i dodaje witalności. Pomaga rozpoznać i odrzucić stare wzorce zachowań.

   

  Cena:149.00PLN
 • orgonitowy Stozek z turmalinem i selenitem, odpromiennik

  orgonit_odpromirnnik

   

  Czarny Turmalin jest znany od czasów starożytnych i jest jednym z najsilniejszych kamieni leczniczych przeciwko negatywnej energii, czarnej magii, klątwom i urokom. Czarny turmalin chroni przed negatywnymi myślami i wpływami. W ten sposób pomaga zwalczać napięcie, stres, urazę i nieufność oraz umożliwia przyjęcie zrelaksowanego i bezstronnego punktu widzenia.

   

  Czarny turmalin uwalnia duszę, dodaje pewności siebie i umożliwia refleksję nad własnymi życzeniami i celami. Uważany jest za bardzo silny kamień ochronny przed negatywnymi energiami, a także może złagodzić wpływ promieni na psychikę.

   

  Cena:169.00»159.00PLN
 • orgonitowy stozek z niebieskim lapisem, odpromiennik

  orgonit

   

  Lapis lazuli – szafir o pięknym niebieskim kolorze, promuje szczerość i poprawia własną wiarygodność. Przy zwiększonym optymizmie pomaga w depresji, lękach czy blokadach, pozwala pozbyć się złych nawyków i ułatwia krytykowanie. Ponadto tworzy nową pewność siebie i ułatwia pozbycie się uciążliwego brzemienia. Lapis lazuli może również promować czysty umysł, koncentrację i intuicję. Ten uzdrawiający kamień jest również pomocny, ponieważ otwiera relacje i przyjaźnie

   

  Cena:169.00»159.00PLN
 • Orgonitowa kula z tygrysiego oka z symbolem drzewa życia

  orgonit

   

  Oko tygrysa dodaje odwagi, ochrony i bezpieczeństwa. Wyostrza zmysły i dodaje dystansu w przypadku niejasności, zachowując w ten sposób przegląd i pomagając w podejmowaniu ważnych decyzji. Chroni przed wpływami, takimi jak stres, napięcie, zwątpienie lub zmiana nastroju poprzez większą równowagę. W ten sposób problemy można rozwiązać również za pomocą oka tygrysa. Oko tygrysa zwiększa również koncentrację, pomaga przy lęku lub depresji i pozwala pozostać twardym na ziemi.

  Średnica kuli 5 cm

   

  Cena:149.00PLN
 • Orgonitowa kula z selenitu z symbolem kwiatu życia

  orgonit

   

  Selenit pobudza czysty umysł i pozwala na wgląd w lekcje życia. Selenit może hamować negatywne procesy energetyczne w ciele i umyśle, a tym samym zapewnia stabilność psychiczną, uspokaja umysł i pomaga przy nadpobudliwości. Dodatkowo selenit zwiększa koncentrację, zapewnia kreatywność i dodaje witalności. Pomaga rozpoznać i odrzucić stare wzorce zachowań. Selenit jest jednym z najważniejszych kamieni leczniczych

   

  Cena:149.00PLN
 • Orgonitowa kula ochrony z turmalinu ze znakiem kwiatu życia

  orgonit

   

  Proponowana kula z orgonitu zrobiona jest w kolorze czarno - złotym, z kryształów czarnego turmalinu, kryształu górskiego, drobnych kawałków miedzi, jak i z miedzianego znaku geometrii świętej – kwiatu życia

   

  Połączenie wyżej wymienionych kryształów z amuletem geometrii świętej kwiatu życia zapewnia pełną ochronę, jak i kieruje energie w celu osiągniecia duchowej, zdrowotnej i finansowej obfitości. Czarny turmalin chroni i jednocześnie transformuje negatywne energie zatrzymane przez aurę.

   

  Cena:189.00PLN
 • Orgonitowa kula z celtyckim znakiem dobrobytu i długowieczności

  orgonit

   

  Połączenie wyżej wymienionych kryształów z amuletem celtyckiej obfitości zapewnia duchową, zdrowotną i finansową obfitość, ma również za zadanie oczyszczanie czakr i transformowanie negatywnych energii zatrzymanych przez aurę.

   

  Jednocześnie kula ta ma za zadanie podnoszenie wibracji, wyciszania i uspokajania, jak i ułatwienie kontaktu z duchowymi przewodnikami.

   

  Cena:169.00PLN
 • Orgonitowy naszyjnik z Archaniołem Rafaelem

  orgonit

   

  Orgonitowy naszyjnik z Archaniołem Rafaelem

   

  Proponowany wisiorek orgonitowy na szyję, składa się z metalowego amuletu Archanioła Rafaela, drobnych kawałków miedzi, kryształów awanturynu, ametystu i kryształu górskiego.

   

  Cena:59.00PLN
 • Orgonit – amulet z Archaniołem Michałem 17 673

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonitowy na szyję, składa się z metalowego amuletu Archanioła Michała, drobnych kawałków miedzi, kryształów lapisu lazuli, topazu i kryształu górskiego.

  Połączenie kryształków miedzi, lapisu, topazu i kryształu górskiego z metalowym amuletem Archanioła Michała bezpieczeństwa...

   

  Cena:79.00»59.00PLN
 • Orgonit – amulet z Archaniołem Gabrielem 17 671

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonitowy na szyję, składa się z metalowego amuletu Archanioła Gabriela, drobnych kawałków miedzi, kryształów kamienia księżycowego, turmalinu i kryształu górskiego.

  Połączenie kryształków miedzi, kamienia księżycowego i kryształu górskiego z metalowym amuletem Archanioła Gabriela daje bardzo silny...

  Cena:79.00»59.00PLN
 • Orgonit – amulet z Archaniołem Urielem 17 672

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonitowy na szyję, składa się z metalowego amuletu Archanioła Uriela, drobnych kawałków miedzi, kryształów cytrynu i kryształu górskiego.

  Połączenie kryształków miedzi, cytrynu i kryształu górskiego z metalowym amuletem Archanioła Uriela

   

  Cena:79.00»59.00PLN
 • Orgonit – amulet ze znakiem Ohm 17 677

  orgone_17677.jpg

   

  Proponowany wisiorek orgonitowy na szyję, składa się z miedzianego znaku Ohm, drobnych kawałków miedzi, kryształów turmalinu, żółtego Jaspisu i kryształu górskiego.

   

  Połączenie kryształków miedzi, turmalinu, żółtego jaspisu i kryształu górskiego z metalowym amuletem Ohm

   

  Cena:79.00»59.00PLN
 • Orgonit - wisior z ametystem i drzewem życia 17 679

  orgonit_z_ametystem.jpg

   

  Proponowany wisiorek orgonitowy na szyje, połączony jest z metalowym drzewem życia, kawałkami miedzi, kryształami ametystu i kryształu górskiego.

  Polaczenie kryształów górskich z ametystem i symbolem geometrii świętej jest szczególnie skutecznym w oczyszczaniu aury, podnoszeniu własnej wibracji, wyciszaniu i uspokajaniu, jak i kontaktu z duchowymi przewodnikami.

   

  Cena:79.00»50.00PLN
 • Orgonitowy wisior z drzewem życia 17 678

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonitowy na szyje, połączony jest z metalowym drzewem życia, kawałkami miedzi, kryształami cytrynu i kryształu górskiego.

  Polaczenie kryształów górskich z cytrynu i symbolem geometrii świętej jest szczególnie skutecznym w oczyszczaniu aury, transformowaniu energii stresu, wyciszaniu i uspokajaniu.

   

  Cena:79.00»50.00PLN
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Dodaj link do:
 • facebook.com