Olejki Magiczne

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Magiczny olejek do magii szybkiego szczęścia w dziedzinie materialnej „Fast Luck” (szybkie szczęście)

  olejek

   

  Magiczny olejek do magii szybkiego szczęścia w dziedzinie materialnej „Fast Luck” (szybkie szczęście) jest już legendarnym olejkiem pochodzącym z magii stosowanej w Luizjanie (w Orlando), a stosuje się go do wszystkich rytuałów magii szczęścia i posiadania.

   

  Cena:129.00PLN
 • Magiczny olejek do magii miłości, „Come to Me” (przybadz do mnie)

  olejek

   

  Ten olejek ma bardzo silne działanie przyciągające, dlatego powinny go stosować tylko te osoby, które są obecnie samotne i pragną przyciągnąć do siebie odpowiedniego partnera lub partnerkę.

   

  Olejek ten można połączyć z rytualną magią miłosną. Stosuje się go głównie w Magii Świec, do namaszczania papierów, listów, listy życzeń stworzonej na pergaminie, można smarować amulety i talizmany mające przyciągnąć kogoś odpowiedniego, kamienie mocy, kadzideł i / lub inne przedmioty rytualne, które są namaszczane olejkiem, aby wzmocnić magię rytualną.

   

  Cena:129.00PLN
 • Olejek czterech złodziei, magiczny olejek przeciwwirusowy

  4 zlodzieje

   

  Olejek czterech złodziei jest znany w Europie ze względu na właściwości przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, przeciwwirusowe, przeciwzakaźne, antyseptyczne, wspomagające układ odpornościowy, poprawiające nastrój, jak i magiczne właściwości.

  Skład mieszanki olejków został naukowo potwierdzony, zatem ta mieszanka olejków eterycznych jest doskonałym lekarstwem na przeziębienie i grypę, nie ma przeciwskazań by była lekarstwem na infekcje koronawirusem.

   

  Cena:129.00PLN
 • Komplet trzech Olejków do rytuałów magicznych

  olejek magiczny

   

  Komplet olejków magicznych w skład, których wchodzą olejki Abramelin, Exodus i Van Van po jednej sztuce, w szklanych buteleczkach o pojemności 15 ml. w opakowaniu i opakowaniu kartonowym.

   

  Buteleczka olejku Abremalinowego

  Buteleczka olejku Van Van

  Buteleczki olejku Exodus 

   

  Cena:350.00PLN
 • Exodus, święty olej biblijny

  exodus

   

  Ten święty, biblijny Olej Exodus do namaszczania jest przeznaczony do rytuałów uzdrawiającej magii, aby przynosić zdrowie i jednocześnie wzmacniać, leczyć różne sytuacje, uzyskiwać ochronę i aktywować boski dar wizji.

   

  Cena:129.00PLN
 • Van Van Olejek do rytuałów magicznych, magia Hoodoo i Voodoo

  olejek van van

   

  Ten tradycyjny olejek Van Van pochodzący z magii Hoodoo i Voodoo z Nowego Orleanu jest uniwersalnym olejkiem na szczęście. Przyciąga on szczęście, miłość i sukces, zwiększa lub poprawia dobrobyt, wypędza zło, usuwa pech, pokonuje przeszkody, daje ochronę i błogosławieństwo.

   

  Cena:129.00PLN
 • Abramelinowy Olejek do magii i nie tylko, zgodnie z oryginalną receptą biblijną

  abremalin

   

  Ten już legendarny, biblijny olej zwany Abramelinowym do namaszczania jest przeznaczony do rytuałów magii uzdrawiającej, jak i do przyciągania szczęścia i dobrobytu, odpierania zła, rozwiązywania sytuacji pechowych, łamania przekleństw, sciągania klątw, odzyskiwania kontroli nad sytuacją i uzyskać ochronę w kwestiach prawnych, jak i namaszczania ochronnych amuletów i talizmanów, do pozyskiwania kredytów w trudnych sytuacjach finansowych, namaszczania dokumentów noszących negatywne informacji itp.

   

  Cena:129.00PLN
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Dodaj link do:
 • facebook.com