świeca intencyjna dla czakry trzeciego oka, w kolorze niebieskim indygo

Magia świec|Wszystko dla czakr

czakra
czakra
Cena:69.00PLN

 

 

 

 

świeca intencyjna czakry trzeciego oka, w kolorze pięknego granatu indygo, to wysokiej jakości świeca zapachowa Chakra wykonana jest ze 100% stearyny roślinnej z dodatkiem naturalnych olejków eterycznych, prawdziwych kamieni półszlachetnych, mieszanek roślinnych, jak i drewnianym knotem. Jest ona wykonywana ręcznie, z miłością, według starych recept i zgodnie z fazami ksieżyca.

Dla każdej czakry stosuje się odpowiednie olejki, kamienie półszlachetne i rośliny, które swoją energią wspierają i równoważą daną czakrę. Każda świeca jest starannie zapakowana w czarny papier jedwabny i w piekny, czarny, dopasowany do rodzaju czakry kartonik.

Czas palenia: około 2 dni

Rozmiar: H: 9 cm D: 10 cm

Ilość wosku: 360 g

Rodzaj wosku: Stearyna roślinna

100% stearyna roślinna

100% naturalne olejki eteryczne i naturalne drewniane knoty

100% ręczne odlewanie w Niemczech

 

- Przyjemna naturalna akustyka palacego sie drzewa, dzięki drewnianemu knotowi.

- Wybrane organiczne mieszanki roślinne i kamienie półszlachetne dla danej czakry.

- Olejki eteryczne odpowiadają poszczególnym czakrom.

- Szklana szklanka z eleganckim opakowaniem prezentowym.

 

świeca intencyjna czakry trzeciego oka, w kolorze pięknego granatu indygo, przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania czakry trzeciego oka, jej aktywowania, jak i odblokowywania energii znajdującej się w szóstej czakrze zwanej czakrą trzeciego oka.

 

Świeca ta jest wykonana zgodnie z duchowymi zwyczajami i naukami, w odpowiednim cyklu drogi księżyca, domieszane są odpowiedniej mocy olejki eteryczne, suszone zioła i kadzidła, jak i kamienie mineralne, a wszystko to odpowiednio dopasowane do czakry trzeciego oka i jej medytacji. Cała świeca opatrzona jest pozytywnymi energiami by wykonany rytuał uzdrawiania czakry zadziałał jak najmocniej.

 

Do wykonania tej świecy użyto ręcznie wykonanego, dmuchanego szkła o polerowanych, grubych ściankach, naturalnego wosku palmowego, barwionego w masie naturalnymi barwnikami roślinnymi. Knot do tych świec użyto drewniany, wykluczając w ten sposób całkowicie środki chemiczne, używane do knotów z bawełny. Drewniany knot powoduje piękny taniec ognia, a odgłosy spalanego knota podobne są do odgłosów pochodzących z palącego się kominka. Zastosowano również naturalne olejki eteryczne, przyporządkowane czakrze korony, w celu użycia podczas medytacji zmysłu węchu. Przy pomocy odpowiednich zapachów można uwolnić dużo blokad. Natomiast zastosowane w każdej świecy czakrowej, odpowiednie dla czakry surowe kamienie mineralne maja na celu poprzez energie kamieni ułatwić uwalnianie istniejących blokad energetycznych.

 

Proponowana świeca czakrowa jest zawinięta w biały papier jedwabny i opakowana w kolorystycznie dobrany elegancki kartonik, co stanowi fantastyczne prezent dla ludzi pracujących duchowo, np.: joginów, bio – terapeutów, gabinetów SPA itp.

 

Całość jest produktem ręcznie wykonanym, pochodzenia europejskiego, świeca jest całkowicie produktem roślinnym – wegańskim.

 

Świeca intencyjna w kolorze granatu / indygo jest idealna do oczyszczania czakry trzeciego oka, aktywacji energii z nią związanych, jak i do magii aktywowania klarownego myślenia, intuicji i inspiracji. Świeca ta i jej rytuał mają niesamowicie silne działanie magiczne.

 

Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnoszą wibracje, a tym samym poprawią energetykę czakramu i przestrzeni wokół nas. W połączenie z naturalnymi kadzidłami, olejkami i kamieniami mineralnymi, świeca, czyli ogień, stała się nieodłącznym składnikiem dnia codziennego, magii, religii, jak i rytuałów oraz dla zwykłego poprawiania samopoczucia.

 

Świeca sama w sobie jest także wspaniałą dekoracją i oryginalnym pomysłem na prezent.

 

Czakra szósta trzeciego oka

 

Jest w kolorze indygo niebieskim, szafirowym o żywiole światła wewnętrznego, odpowiedzialna jest za mądrość, twórczość, intuicje, wyobraźnię, jasnowidzenie, medytacje, zjednoczenie przeciwieństw, syntezę, być geniuszem, spokój, równowagę, charyzmę, mistrzostwo w danej dziedzinie, pamięć innych wcieleń i świadome sny.

 

Blokady trzeciego oka demonstrują się przez uzależnienia, „odloty”, ucieczką od rzeczywistości, brakiem rozsądku, niedojrzałością, brakiem zainteresowań, uzależnianiem się od innych, brakiem asertywności, słabością, wewnętrznymi lękami, różnymi zahamowaniami, klapkami założonymi na oczach, presją wywieraną na innych i na sobie, nadmierną schematycznością, ograniczaniem fantazji i wyobraźni, brakiem inspiracji, nadmierną dumą, narzucaniem zdania innym, przesadzaniem, skrajnym ateizmem, materializmem i nadmiernym ego.

 

Powyższe blokady manifestują się następującymi chorobami, takimi, jak choroby oczu łącznie ze ślepotą, choroby zatok, nosa, kości czaszki, kręgów, mózgu, silne migreny, wrażenie ucisku w skroniach.

 

Magia uzdrawiania proponuje Państwu również inne świece

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com