świeca intencyjna dla duchowej czakry serca, w kolorze różowym

Magia świec|Wszystko dla czakr

czakra spirit
czakra spirit
Cena:69.00PLN

 

 

świeca intencyjna spirytualnej czakry serca, w kolorze pięknego jasnego różu, to wysokiej jakości świeca zapachowa Chakra wykonana jest ze 100% stearyny roślinnej z dodatkiem naturalnych olejków eterycznych, prawdziwych kamieni półszlachetnych, mieszanek roślinnych, jak i drewnianym knotem. Jest ona wykonywana ręcznie, z miłością, według starych recept i zgodnie z fazami ksieżyca.

Dla każdej czakry stosuje się odpowiednie olejki, kamienie półszlachetne i rośliny, które swoją energią wspierają i równoważą daną czakrę. Każda świeca jest starannie zapakowana w czarny papier jedwabny i w piekny, czarny, dopasowany do rodzaju czakry kartonik.

Czas palenia: około 2 dni

Rozmiar: H: 9 cm D: 10 cm

Ilość wosku: 360 g

Rodzaj wosku: Stearyna roślinna

100% stearyna roślinna

100% naturalne olejki eteryczne i naturalne drewniane knoty

100% ręczne odlewanie w Niemczech

 

- Przyjemna naturalna akustyka palacego sie drzewa, dzięki drewnianemu knotowi.

- Wybrane organiczne mieszanki roślinne i kamienie półszlachetne dla danej czakry.

- Olejki eteryczne odpowiadają poszczególnym czakrom.

- Szklana szklanka z eleganckim opakowaniem prezentowym.

 

świeca intencyjna spirytualnej czakry serca, w kolorze pięknego jasnego różu, przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania spirytualnej części czakry serca, jej aktywowania, jak i odblokowywania energii znajdującej się w czwartej czakrze zwanej spirytualną czakrą serca.

 

Świeca ta jest wykonana zgodnie z duchowymi zwyczajami i naukami, w odpowiednim cyklu drogi księżyca, domieszane są odpowiedniej mocy olejki eteryczne, suszone zioła i kadzidła, jak i kamienie mineralne, a wszystko to odpowiednio dopasowane do duchowej czakry serca i jej medytacji. Cała świeca opatrzona jest pozytywnymi energiami by wykonany rytuał uzdrawiania czakry zadziałał jak najmocniej.

 

Do wykonania tej świecy użyto ręcznie wykonanego, dmuchanego szkła o polerowanych, grubych ściankach, naturalnego wosku palmowego, barwionego w masie naturalnymi barwnikami roślinnymi. Knot do tych świec użyto drewniany, wykluczając w ten sposób całkowicie środki chemiczne, używane do knotów z bawełny. Drewniany knot powoduje piękny taniec ognia, a odgłosy spalanego knota podobne są do odgłosów pochodzących z palącego się kominka. Zastosowano również naturalne olejki eteryczne, przyporządkowane czakrze korony, w celu użycia podczas medytacji zmysłu węchu. Przy pomocy odpowiednich zapachów można uwolnić dużo blokad. Natomiast zastosowane w każdej świecy czakrowej, odpowiednie dla czakry surowe kamienie mineralne maja na celu poprzez energie kamieni ułatwić uwalnianie istniejących blokad energetycznych.

 

Proponowana świeca czakrowa jest zawinięta w biały papier jedwabny i opakowana w kolorystycznie dobrany elegancki kartonik, co stanowi fantastyczne prezent dla ludzi pracujących duchowo, np.: joginów, bio – terapeutów, gabinetów SPA itp.

 

Całość jest produktem ręcznie wykonanym, pochodzenia europejskiego, świeca jest całkowicie produktem roślinnym – wegańskim.

 

Świeca intencyjna w kolorze jasnego różu jest idealna do oczyszczania duchowej czakry serca na poziomach duchowych, aktywacji energii z nią związanych, jak i do magii aktywowania i przyciągania do siebie miłości i transformowania przeszkód blokujących otworzenia się na miłość. Świeca ta i jej rytuał mają niesamowicie silne działanie energetyczne.

 

Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnoszą wibracje, a tym samym poprawią energetykę czakramu i przestrzeni wokół nas. W połączenie z naturalnymi kadzidłami świeca, czyli ogień, stała się nieodłącznym składnikiem dnia codziennego, magii, religii, jak i rytuałów oraz dla zwykłego poprawiania samopoczucia.

 

Świeca sama w sobie jest także wspaniałą dekoracją i oryginalnym pomysłem na prezent.

 

Czakra czwarta, duchowa czakra serca - spirit Chakra

 

Jest w kolorze jasnego różu, zawsze towarzyszy czakrze serca z poziomu ciała fizycznego i jest ona w żywiole powietrza. Czakra duchowa serca łączy świat materialny z duchowym. Łączy ona trzy poniższe czakry świata materialnego z pozostałymi trzema duchowymi znajdującymi się powyżej serca. Czakra ta odpowiedzialna jest za harmonię i odczuwanie miłości również bezwarunkowej, możliwość wybaczania i posiadanie wrażliwości emocjonalnej.

 

Blokady czakry serca objawiają się przede wszystkim odczuwaniem bruku miłości, nieumiejętnością jej zobaczenia, przewrażliwieniem, histerią, lękami, pielęgnowaniem urazów, negatywizmem, dołkami emocjonalnymi, depresją w różnych stadiach, brakiem wiary w siebie, braku nadziei na coś lepszego, chłodem emocjonalnym, okrucieństwem, sztywnym podejściem do innych, dystansem, mściwością, kłótliwością, nadmierną interesownością.

 

Powyższe blokady manifestują się chorobami klatki piersiowej, serca i płuc, większość nowotworów o podłożu niewybaczania, nienawiści, urazy i poczucia krzywdy, wszelkiego rodzaju alergie, bóle pleców. Do uzależnień należy palenie, nadmiar cukru i marihuana.

 

Magia uzdrawiania proponuje Państwu również inne świece,

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com