Płatność i przesyłki

 

 

Ceny i koszty przesyłek

 

Obowiązują ceny, które są aktualne w naszym sklepie w chwili zamówienia towaru. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają obowiązujący w Polsce podatek VAT. Sklep Magia Uzdrawiania wystawia faktury VAT na sprzedawane towary.

 

Zamówienia klient przesłać może przy pomocy formularza zamówienia internetowego, drogą elektroniczną w formie e - maila na firmowy adres mailowy: magiauzdrawiania@interia.pl  lub telefonicznie dział zamówień  + 48 601 31 99 89

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 16.00, w soboty oraz w niedziele i święta, rozpatrywane są kolejnego, następnego dnia roboczego.

 

Sklep Magii Uzdrawiania zastrzega sobie prawo do możliwości wycofania z umowy kupna niektórych produktów, znajdujących się jeszcze na stronach sklepu www.magiauzdrawiania.pl

 

Na terenie Polski koszty przesyłki przy zamówieniach o wartości powyżej 250,00 zł są darmowe.

 

Przy zamówieniach o wartości poniżej 250,00 zł cena przesyłki wynosi 18 zł. Jest to niezależne od ilości i wagi paczek. Może się zdarzyć, że nie wszystkie artykuły jednego zamówienia zostaną wysłane w jednej paczce. Koszty przesyłki naliczane są wtedy tylko raz przy dostawie głównej, nawet jeżeli zamówienie będzie realizowane w kilku przesyłkach.

 

Koszty przesyłki po za granice Polski są do indywidualnego uzgodnienia.

Sklep Magia Uzdrawiania nie wysyła zamówionych towarów za „pobraniem”.

 

Dostawa

 

Magia Uzdrawiania dostarcza swoje towary tylko do konsumentów. Dotyczy to wszystkich krajów Europy. Zamówiony towar dostarczany jest na podany przez klienta adres. Dostawa towarów następuje w terminie od 1 do 30 dni roboczych od momentu odnotowania przez nas Państwa opłaty za zamówienie.

 

Przesyłki zawierające indywidualne zamówienia realizowane są od 1 do 30 dni roboczych, jeżeli nie zostanie ustalony indywidualnie inny termin dostawy.

 

Towar wysyłany jest po wpłynięciu i zaksięgowaniu kwoty wpłaconej. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem poczty lub innego serwisu wysyłkowego.

 

W przypadku, gdy sklep Magii Uzdrawiania nie z własnej winy, nie jest w stanie dostarczyć zamówionych produktów, ponieważ nie może ich już otrzymać od swojego dostawcy, może wypowiedzieć umowę. Wówczas sklep Magia Uzdrawiania niezwłocznie informuje o tym fakcie Klienta i proponuje produkt podobny. Jeśli jednak nie ma podobnych produktów w ofercie lub też Klient nie życzy sobie zamiany produktu, Magia zobowiązana jest do niezwłocznego zwrotu płatności.

 

Dostawy wewnątrz Unii Europejskiej nie podlegają obowiązkowi celnemu. W przypadku dostaw do krajów pozaunijnych, w szczególności Szwajcarii, obowiązek celny, podatkowy oraz inne mają zastosowanie i dopełnienie ich leży po stronie Klienta.

 

Metody płatnicze

 

Akceptujemy wszystkie wpłaty z Polski i zagranicy. Metody płatności dostępne w sklepie to: przelew na polskie konto bankowe lub płatność systemem Pay Pal. Sklep Magii Uzdrawiania nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty związane z procesem płatniczym klienta.

 

Płatność przez system Pay Pal – Pay Pal umożliwia Klientom wysyłanie pieniędzy pocztą elektroniczną na adres mailowy odbiorcy. Jeśli posiadają Państwo konto w serwisie Pay Pal, mogą Państwo skorzystać z tej metody płatności. Pozwoli to na szybszą realizację zamówień, ponieważ pieniądze trafiają bezpośrednio do nas.

 

Przelew na polskie konto bankowe (przedpłata) – Dane do przelewu na polskie konto bankowe: Nr konta dla przelewów w PLN: zawsze jest zawarty w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienie / zawarcia umowy

 

Odbiorca: Magia Uzdrawiania

Tytuł przelewu: numer zamówienia

Zamawiający: Imię i nazwisko

Kwota przelewu: końcowa suma rachunku

 

Przelewy On – Line dokonanie tak zwanej szybkiej płatności korzystając z internetowego połączenia z własnym bankiem.

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com