świeca intencyjna dla czakry korony, w kolorze fioletowym

Magia świec|Wszystko dla czakr

czakra
czakra
Cena:69.00PLN

 

 

świeca intencyjna czakry korony, w kolorze pięknego fioletu, to wysokiej jakości świeca zapachowa Chakra wykonana jest ze 100% stearyny roślinnej z dodatkiem naturalnych olejków eterycznych, prawdziwych kamieni półszlachetnych, mieszanek roślinnych, jak i drewnianym knotem. Jest ona wykonywana ręcznie, z miłością, według starych recept i zgodnie z fazami ksieżyca.

Dla każdej czakry stosuje się odpowiednie olejki, kamienie półszlachetne i rośliny, które swoją energią wspierają i równoważą daną czakrę. Każda świeca jest starannie zapakowana w czarny papier jedwabny i w piekny, czarny, dopasowany do rodzaju czakry kartonik.

Czas palenia: około 2 dni

Rozmiar: H: 9 cm D: 10 cm

Ilość wosku: 360 g

Rodzaj wosku: Stearyna roślinna

100% stearyna roślinna

100% naturalne olejki eteryczne i naturalne drewniane knoty

100% ręczne odlewanie w Niemczech

 

- Przyjemna naturalna akustyka palacego sie drzewa, dzięki drewnianemu knotowi.

- Wybrane organiczne mieszanki roślinne i kamienie półszlachetne dla danej czakry.

- Olejki eteryczne odpowiadają poszczególnym czakrom.

- Szklana szklanka z eleganckim opakowaniem prezentowym.

 

świeca intencyjna czakry korony przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania czakry korony, jej aktywowania, jak i odblokowywania energii znajdującej się w siódmej czakrze zwanej czakrą korony.

 

Świeca ta jest wykonana zgodnie z duchowymi zwyczajami i naukami, w odpowiednim cyklu drogi księżyca, domieszane są odpowiedniej mocy olejki eteryczne, suszone zioła i kadzidła, jak i kamienie mineralne, a wszystko to odpowiednio dopasowane do czakry korony i jej medytacji. Cała świeca opatrzona jest pozytywnymi energiami by wykonany rytuał uzdrawiania czakry zadziałał jak najmocniej.

 

Do wykonania tej świecy użyto ręcznie wykonanego, dmuchanego szkła o polerowanych, grubych ściankach, naturalnego wosku palmowego, barwionego w masie naturalnymi barwnikami roślinnymi. Knot do tych świec użyto drewniany, wykluczając w ten sposób całkowicie środki chemiczne, używane do knotów z bawełny. Drewniany knot powoduje piękny taniec ognia, a odgłosy spalanego knota podobne są do odgłosów pochodzących z palącego się kominka. Zastosowano również naturalne olejki eteryczne, przyporządkowane czakrze korony, w celu użycia podczas medytacji zmysłu węchu. Przy pomocy odpowiednich zapachów można uwolnić dużo blokad. Natomiast zastosowane w każdej świecy czakrowej, odpowiednie dla czakry surowe kamienie mineralne maja na celu poprzez energie kamieni ułatwić uwalnianie istniejących blokad energetycznych.

 

Proponowana świeca czakrowa jest zawinięta w biały papier jedwabny i opakowana w kolorystycznie dobrany elegancki kartonik, co stanowi fantastyczny prezent dla ludzi pracujących duchowo, np.: joginów, bio – terapeutów, gabinetów SPA itp.

 

Całość jest produktem ręcznie wykonanym, pochodzenia europejskiego, świeca jest całkowicie produktem roślinnym – wegańskim.

 

Świeca intencyjna w kolorze fioletowym jest idealna do oczyszczania czakry korony, aktywacji energii z nią związanych, jak i do magii aktywowania mądrości duchowej i rozwoju duchowego. Świeca ta i jej rytuał mają niesamowicie silne działanie magiczne.

 

Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnoszą wibracje, a tym samym poprawią energetykę czakramu i przestrzeni wokół nas. W połączenie z naturalnymi kadzidłami świeca, czyli ogień, stała się nieodłącznym składnikiem dnia codziennego, magii, religii, jak i rytuałów oraz dla zwykłego poprawiania samopoczucia.

 

Świeca sama w sobie jest także wspaniałą dekoracją i oryginalnym pomysłem na prezent.

 

Czakra siódma - fioletowa czakra korony

 

Jest w kolorze fioletowym o żywiole wibracji, odpowiedzialna jest za pełne zrozumienie z duchową mądrością, mistykę, modlitwę, poczucie łączności ze wszechświatem, boskością, szeroką świadomością, otwartością, zaufaniem, nieosądzanie, oświecenie.

 

Blokady czakry korony manifestują się poprzez zagubienie, poczucie bycia samotnym, pomimo bywania wśród ludzi, oddzieleniem się od życia, chorobami psychicznymi, iluzjami, autodestrukcją, nerwicami, panicznym strachem, nieufnością, wyniosłością, separacją się od innych, lękiem przed śmiercią, przed niebytem, strach przed ujawnianiem się przed innymi itp.

 

powyższe blokady objawiają się poprzez osłabienie, zniechęcenie się, apatią, zaburzeniami świadomości, zaburzeniami pamięci, problemami psychicznymi i depresją, uzależnieniem się od praktyk szamańskich, magicznych, tantry, cykliczności rozwoju i religijności.

 

Produkt może ewentualnie różnić się od przedstawionego na zdjęciach (etykieta, kolor, rozmiary kamieni szlachetnych i ich ilość).

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com