Oferta specjalna
aniołek intencyjny

aniołek biały, intencyjny do spełnienia marzeń

 

szklany świecznik – figurka aniołka białego, symbol aniołka intencyjnego do spełniania życzeń, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

 

Cena:79.00PLN

Wszystko dla czakr

Zobacz wszystkie | Strony:
 • orgonit, wisiorek, serduszko czakra sódma

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonowy na szyję, składa się z miedzianego znaku mandali siódmej czakry korony, drobnych kawałków miedzi, srebra, kryształów ametystu i kryształu górskiego.

   

  Ten wisiorek z orgonitu został specjalnie zaprojektowany w formie serca, a połączenie kryształów górskich z ametystem i symbolem czakry siódmej jest szczególnie skutecznym w aktywowaniu czakry korony, oczyszczaniu aury, podnoszeniu własnej wibracji, wyciszaniu i uspokajaniu, jak i kontaktu z duchowymi przewodnikami.

   

  Cena:59.00PLN
 • orognit, wisior zielone serduszko czakry serca

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonowy na szyję, składa się ze złotego znaku mandali czwartej czakry serca, drobnych kawałków miedzi, srebra, kryształów awenturyn i kryształu górskiego.

   

  Ten wisiorek z orgonitu został specjalnie zaprojektowany w formie serca, a połączenie kryształów górskich z awenturyn i symbolem czwartej czakry jest szczególnie skutecznym w aktywowaniu czakry serca, oczyszczaniu aury, podnoszeniu własnej wibracji, wyciszaniu i uspokajaniu, jak i kontaktu z duchowymi przewodnikami.

   

  Cena:59.00PLN
 • orgonit, wisiorek, serduszko, jako czakra podstawy

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonowy na szyję, składa się ze złotego znaku mandali pierwszej czakry podstawy, drobnych kawałków miedzi, srebra, kryształów jaspisu czerwonego i kryształu górskiego.

   

  Ten wisiorek z orgonitu został specjalnie zaprojektowany w formie serca, a połączenie kryształów górskich z jaspisem czerwonym i symbolem pierwszej czakry jest szczególnie skutecznym w aktywowaniu czakry podstawy, oczyszczaniu aury, podnoszeniu własnej wibracji, wyciszaniu i uspokajaniu, jak i budowania wewnętrznego bezpieczeństwa, pewności siebie i podnoszenie wartości własnych

   

  Cena:59.00»50.00PLN
 • orgonit, wisior, serduszko ze spirala dobrobyti

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonowy na szyję, składa się z miedzianego znaku celtyckiej spirali obfitości i długowieczności, drobnych kawałków miedzi, kryształu ametystu, lapisu, turkusu, peridotu, cytrynu, karneolu i kryształu górskiego.

   

  Ten wisiorek z orgonitu został specjalnie zaprojektowany w formie serca, aby zrównoważyć twoje pole energetyczne aury. Noszenie wisiorka może przynieść spokój i złagodzić stres. Ponadto wisior ten pomaga utrzymać pola energetyczne innych ludzi na odległość.

   

  Cena:59.00PLN
 • orgonit, wisiorek okrągły, wielokolorowy ze spirala dobrobytu

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonitowy na szyję, składa się z miedzianego znaku celtyckiej spirali obfitości i długowieczności, drobnych kawałków miedzi, kryształu ametystu, lapisu, turkusu, peridotu, cytrynu, karneolu i kryształu górskiego.

  Ten wisiorek z orgonitu został specjalnie zaprojektowany, aby zrównoważyć twoje pole energetyczne aury...

   

  Cena:59.00PLN
 • orgonit, wisiorek stożkowy, wielokolorowy

  orgonit

   

  Ten wisiorek z orgonitu został specjalnie zaprojektowany, aby zrównoważyć twoje pole energetyczne aury. Noszenie wisiorka może przynieść spokój i złagodzić stres. Ponadto wisior ten pomaga utrzymać pola energetyczne innych ludzi na odległość.

   

  Cena:59.00PLN
 • Orgonitowa piramida oczyszczająca siedem czakr

  orgonit piramida

   

  Proponowana piramida orgonitowa zrobiona w kolorach czakr, składa się z miedzianego znaku celtyckiej spirali obfitości i długowieczności, drobnych kawałków miedzi, kryształu ametystu, lapisu, turkusu, peridotu, cytrynu, karneolu, kryształu górskiego i drobnych innych kryształów.

   

  Cena:149.00PLN
 • orgonit, czakrowy breloczek na klucze

  breloczek, orgonit

   

  Proponowany breloczek na klucze lub inne ważne przedmioty wykonany jest z orgonitu w kształcie prostokątu. Składa się z kryształów minerałów odpowiednich dla każdej czakry, drobnych kawałków miedzi, srebra i kryształków kryształu górskiego, jak i miedzianej mandali symbolizującej ochronę.

   

  Cena:59.00PLN
 • Bransoletka z różowego kwarcu z gumką i Buddą

  bransoletka

   

  Bransoletka zwana również Mala, składa się z 21 koralików zrobionych z różowego kwarcu, nawleczonego na gumkę i połączoną z symbolem Buddy.

   

  Kwarc różowy oddziałuje na czakrę serca i sprzyja zdolności do dawania i otrzymywania miłości. Kamień harmonizuje relacje partnerskie, promuje miłość i akceptację wobec siebie.

   

  Cena:49.00PLN
 • Bransoletka siedmiu czakr

  bransoletka

   

  Ta bransoletka składa się z następujących siedmiu minerałów w kolorach siedmiu czakr: fioletowego ametyst, niebieskiego sodalitu, błękitnego angelitu, zielonego awenturynu, żółtego awenturynu, pomarańczowego karneolu i czerwonego granatu. Koraliki poszczególnych kamieni oddzielone są metalowymi pierścieniami ze szklanymi kryształkami.

   

  Cena:49.00PLN
 • Bransoletka ametystowa z gumka i lotosem zwana Mala

  bransoletka

   

  Elastyczna bransoletka zwana również Mala składa się z 21 ametystowymi koralikami i metalowym symbolem lotosu.

   

  Fioletowy kolor kamienia Ametystu jest również symbolem Archanioła Metatrona, jeżeli ktoś chce wsparcia Archanioła Metatrona do oczyszczania karmy, powinien stosować właśnie ten kryształ.

   

   

  Cena:49.00PLN
 • Bransoletka z ametystu i kryształu górskiego z lotosem, czakra korony

  bransoletka

   

  Elastyczna bransoletka z ametystem jodełkowy i koralikami z kryształu górskiego z zawieszką w kształcie lotosu jest fantastycznym narzędziem pomocniczym do aktywowania czakry korony.

   

  Fioletowy kolor kamienia Ametystu jest również symbolem Archanioła Metatrona, jeżeli ktoś chce wsparcia Archanioła Metatrona do oczyszczania karmy, powinien stosować właśnie ten kryształ

   

  Cena:49.00PLN
 • Bransoletka z pomarańczowych kryształów Korneolu, czakra sakralna

  bransoleta

   

  Piękny pomarańczowy kryształ korneolu jest fantastycznym kamieniem uzdrawiającym naszą drugą czakre zwaną sakralną.

   

  Pomarańczowo – czerwony kolor kamienia Karneolu jest również symbolem Archanioła Uriela, jeżeli ktoś chce wsparcia Archanioła Uriela, powinien wspierać się właśnie tym kryształem.

   

  Cena:9.80PLN
 • Bransoleta z zielonych kryształów Jade, czakra serca

  bransoletka

   

  Piękny zielony kryształ o wdzięcznej nazwie Jade, ma za zadanie przyciągać do siebie miłość, dlatego polecany jest wszystkim tym, którzy szukają miłości.

   

  Kamień ten pomaga w pracach odblokowywania czakry serca.

   

  Zielony kolor kryształu Jade jest również symbolem Archanioła Boskiego Uzdrowiciela Raphaela. Jeżeli ktoś potrzebuje wsparcia Boskiego Uzdrowiciela powinien wpierać się między innymi kamieniem Jade.

   

  Cena:9.80PLN
 • Bransoletka z różowego kryształu

  bransoletka

   

  Bransoletka zrobiona jest ze szlifowanych kawałków kamienia szlachetnego różowego kryształu, dlatego przyjemna jest w noszeniu na ręce. Ten dekoracyjny element w zasadzie nigdy nie wychodzi z mody, więc można spokojnie nosić praktycznie do wszystkiego i na wszystkie okazje. 

   

  polecany jest wszystkim tym, którzy szukają miłości, mają zablokowaną czakre serca, blokady partnerskie itp.

   

  Różowy kolor kryształu jest symbolem Archanioła Miłości Chamuel, jeżeli ktoś chce wsparcia Archanioła Chamuela, powinien wspierać się właśnie różowym kryształem.

   

   

  Cena:9.80PLN
 • Kryształowa Misa do grania z fioletowego ametystu i kryształu, ton f 432 Hz (czakra serca)

  misa_krysztalowa_ametyst.JPG

   

  Misa ta wykonana jest w 70% z fioletowego ametystu i w 30% z kryształu w celu dostrojenia do tonu czakry podstawy C o brzmieniu 432 Hz. 

  Dźwięk i muzyka składają się z wibracji. Im wyższa liczba wibracji na sekundę, tym wyższy ton. Jednostkę tego podaje się w hercach (Hz). 432 Hz to naturalny ton wszystkiego we wszechświecie.

   

  Cena:1490.00PLN
 • Kryształowa Misa do grania z różowego kwarcu i kryształu, ton C 432 Hz (czakra podstawy)

  misa_krysztalowa.JPG

   

  Kryształowe misy do grania z kamieni szlachetnych są najwyższej jakości. Wykonane są z czystego, mielonego piasku kwarcowego i prawdziwych kamieni szlachetnych....

   

  Wszyscy różnie reagujemy na różne dźwięki. Może się zdarzyć, że ta sama misa do grania ma różny wpływ na różnych ludzi. Zalecamy kupowanie różnych szpulek (platerowanych gumą, skórą, filcem lub wełną), aby uzyskać jak najbardziej odpowiednie brzmienie misy.

   

   

  Cena:1450.00PLN
 • Kamertony, zestaw siedmiu sztuk pozłacane

  kamerton

   

  Zestaw 7 kamertonów pozłacane, po jednym na każdą czakrę, wykonanych z anodowanego aluminium i pozlacane. W zestawie elegancka niebieska torba do bezpiecznego przechowywania kamertonów. Widełki stroikowe działają bardziej na kosmiczną złożoność naszych czakr, naszych niewidzialnych, subtelnych ciał. Działają również na kanałach energetycznych i bramach energii.

   

  Orbita planetarna wokół Słońca została wykorzystana do obliczenia dokładnych wzorów, do których te kamertony były dostrojone. Z tego powodu są bezpośrednio połączeni z naszymi „kosmicznymi jaźniami”. Ta jaźń jest wieczna, niewyczuwalna dla naszych oczu i może ...

   

  Cena:1780.00»1490.00PLN
 • Komplet kamertonów do czakr - siedem sztuk

  kamertony

   

  Set kamertonów składa się z 7 kamertonów, z których każdy odpowiada jednej czakrze, a ich oscylacja jest matematycznie oparta na rotacji planet wokół Słońca. Więc nie jesteś dostrojony z muzycznego punktu widzenia. Działają raczej w kosmicznym wymiarze naszych czakr, na bardzo subtelnym poziomie. Działają na punkty przełączania naszego przepływu energii i łączą nas z naszą kosmiczną, wielowymiarową jaźnią. To ja jest wieczne, niewidzialne i można się do niego dostać tylko przez wiele warstw, po drabinach i przez bramy o różnych poziomach energii.

   

  Cena:1386.00»1180.00PLN
 • Kamerton siódmej czakry, zwanej czakrą korony, Sahasrara

  kamertony

   

  Kamerton siódmej czakry, zwanej czakrą korony, Sahasrara – bez aktywatora – z aksamitną torbą, zrobiony jest z aluminium.

   

  Siódmy, fioletowy Kamerton stworzony dla siódmej czakry gardła, zwanej Sahasrara jest o dźwięku tej czakry, czyli ma 172,06 Hz i odpowiada również częstotliwości roku platońskiego, który trwa 25 920 lat.

   

  Cena:198.00PLN
 • Kamerton piątej czakry, zwanej czakrą gardła, Vishuddha

  kamerton

   

  Kamerton piątej czakry, zwanej czakrą gardła, Vishuddha – bez aktywatora – z aksamitną torbą, zrobiony jest z aluminium.

   

  Piaty, niebieski Kamerton stworzony dla piątej czakry gardła, zwanej Vishuddha jest o dźwięku tej czakry, czyli ma 141,27 Hz i odpowiada również częstotliwości planety Merkury. Dźwięk tego kamertona wiąże się z komunikacją i rozwojem poprzez ekspresję. Pomocny dla gardła i tarczycy, ważnego gruczołu dla wzrostu i dojrzewania, strun głosowych. Jej kolor to niebieski.

   

  Cena:198.00PLN
 • Kamerton czwartej czakry, zwanej czakrą serca, Anahata

  kamertony

   

  Kamerton czwartej czakry, zwanej czakrą serca, Anahata – bez aktywatora – z aksamitną torbą, zrobiony jest z aluminium.

   

  Czwarty, zielony Kamerton stworzony dla czwartej czakry serca, zwanej Anahata jest o dźwięku tej czakry, czyli ma 136,10 Hz (Cosmic OM). Kamerton zielony serca jest dostojnym tonem wibracji OM i ma rezonans względem roku planety Ziemi (365 dni).

   

  Cena:198.00PLN
 • Kamerton drugiej czakry, zwanej czakrą sakralną, Svadisthana

  kamertony

   

  Kamerton drugiej czakry, zwanej czakrą sakralną, Svadisthana – bez aktywatora – z aksamitną torbą, zrobiony jest z aluminium.

   

  Drugi, pomarańczowy Kamerton stworzony dla drugiej czakry sakralnej, zwanej Svadisthana jest o dźwięku tej czakry, czyli ma 210,42 Hz. Jest to dokładnie frekwencja odpowiadająca frekwencji księżyca w fazie pełni.

   

  Cena:198.00PLN
 • Kamerton pierwszej czakry, zwanej czakrą podstawy, Muladhara

  kamertony

   

  Kamerton pierwszej czakry, zwanej czakrą podstawy, Muladhara – bez aktywatora – z aksamitną torbą, zrobiony jest z aluminium.

   

  Pierwszy, czerwony Kamerton stworzony dla pierwszej czakry podstawy, zwanej Muladhara jest o dźwięku tej czakry, czyli ma 194,18 Hz.

   

  Cena:198.00PLN
 • Kamerton trzeciej czakry, zwanej czakrą solar plexus, Manipura

  kamerton

   

  Kamerton trzeciej czakry, zwanej czakrą zwanej czakrą solar plexus, Manipura – bez aktywatora – z aksamitną torbą, zrobiony jest z aluminium.

   

  Trzeci Kamerton stworzony dla trzeciej czakry solar plexus, zwanej Manipura jest o dźwięku tej czakry, czyli ma 126,22 Hz. Częstotliwość ta jest taka sama, jak częstotliwość planety (gwiazdy) Słonce.

   

  Cena:198.00PLN
 • Kamerton szóstej czakry, zwanej czakrą trzeciego oka, Ajna

  kamerton

   

  Kamerton szóstej Czakry, trzeciego oka – bez aktywatora – z aksamitną torbą Materiał: kamerton wykonany z aluminium. 

   

  Kamertony te oddziałują na przepływ energii i łączą nas z naszym kosmicznym i wielowymiarowym ja. Jaźń ta jest wieczna, niewidzialna i można ją osiągnąć tylko poprzez wiele warstw, drabiny duchowej i bramy o różnych poziomach energii.

   

  Cena:198.00PLN
 • Orgonitowa kula z celtyckim znakiem dobrobytu i długowieczności

  orgonit

   

  Połączenie wyżej wymienionych kryształów z amuletem celtyckiej obfitości zapewnia duchową, zdrowotną i finansową obfitość, ma również za zadanie oczyszczanie czakr i transformowanie negatywnych energii zatrzymanych przez aurę.

   

  Jednocześnie kula ta ma za zadanie podnoszenie wibracji, wyciszania i uspokajania, jak i ułatwienie kontaktu z duchowymi przewodnikami.

   

  Cena:169.00PLN
 • poduszki do medytacji w kolorach czakr dla Jogi, komplet poduszek siedmiu czakr

  poduszki_czakry_do_jogi[1].jpg

   

  Poduszki są w kolorach siedmiu czakr, każda z kolorową aplikacją haftowanego symbolu danej czakry.

   

  Cena:1190.00»890.00PLN
 • fioletowa poduszka do medytacji dla jogi, siódma czakra korony Sahasrara

  czakra_korony.jpg

   

  Poduszka jest w kolorze siódmej czakry korony – fioletowa z kolorową aplikacją haftowanego symbolu czakry korony - Sahasrara.

   

  Cena:159.00PLN
 • Indygo - niebieska poduszka do medytacji dla jogi, szósta czakra trzeciego oka - Ajna

  poduszak

   

  Poduszka jest w kolorze szóstej czakry trzeciego oka – indygo z kolorową aplikacją haftowanego symbolu czakry trzeciego oka - ajna.

   

  Cena:159.00PLN
 • niebieska poduszka do medytacji dla jogi, piąta czakra gardła

  niebieska_czakra_gardla.jpg

   

  Poduszka jest w kolorze piątej czakry gardła – niebieska z kolorową aplikacją haftowanego symbolu czakry gardła - Vishuddha.

   

  Cena:159.00PLN
 • zielona poduszka do medytacji dla jogi, czwarta czakra serca – Anahata

  yoga_medytacja.jpg

   

  Poduszka jest w kolorze czwartej czakry serca – zielona z kolorową aplikacją haftowanego symbolu czakry serca - Anahata

   

  Cena:159.00PLN
 • żółta poduszka do medytacji dla jogi, trzecia czakra splotu słonecznego

  poduszka do medytacji

   

  Poduszka jest w kolorze trzeciej czakry splotu słonecznego – żółta z kolorową aplikacją haftowanego symbolu czakry splotu słonecznego - Manipura.

   

  Cena:159.00PLN
 • pomarańczowa poduszka do medytacji dla jogi, druga czakra sakralna

  poduszka do jogi

   

  Poduszka jest w kolorze drugiej czakry sakralnej – pomarańczowym z kolorową aplikacją haftowanego symbolu czakry sakralnej.

   

  Cena:159.00»119.00PLN
 • czerwona poduszka do medytacji dla jogi, pierwsza czakra podstawy

  poduszka_czerwona_do_jogi.jpg

   

  Poduszka jest w kolorze pierwszej czakry podstawy - czerwonym z kolorową aplikacją haftowanego symbolu czakry podstawy – Muladhara.

   

  Cena:159.00PLN
 • świeca intencyjna dla czakry podstawy, w kolorze czerwonym

  czakra

   

  świeca intencyjna w kolorze czerwonym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii pierwszej czakry zwanej czakrą podstawy. 

   

  Cena:69.00PLN
 • świeca intencyjna dla czakry sakralnej, w kolorze pomarańczowym

  czakra

   

  świeca intencyjna w kolorze pomarańczowym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii drugiej czakry zwanej czakrą sakralną.

   

  Cena:69.00PLN
 • świeca intencyjna dla czakry splotu słonecznego, w kolorze żółtym

  czakry

   

  świeca intencyjna w kolorze żółtym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii trzeciej czakry zwanej czakrą splotu słonecznego, albo solaris plexus

   

  Cena:69.00PLN
 • świeca intencyjna dla duchowej czakry serca, w kolorze różowym

  czakra spirit

   

  świeca intencyjna w kolorze jasnego różu przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii czwartej czakry zwanej duchową czakrą serca.

   

  Cena:69.00PLN
 • świeca intencyjna dla czakry serca, w kolorze zielonym

  czakry

   

  świeca intencyjna czakry serca, w kolorze zielonym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii czwartej czakry zwanej czakrą serca.

   

  Cena:69.00PLN
 • świeca intencyjna dla czakry gardła, w kolorze jasno niebieskim

  czakry

   

  świeca intencyjna czakry gardła, w kolorze jasno niebieskim przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii piątej czakry zwanej czakrą gardła.

   

  Cena:69.00PLN
 • świeca intencyjna dla czakry trzeciego oka, w kolorze niebieskim indygo

  czakra

   

  świeca intencyjna w kolorze indygo przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii szóstej czakry zwanej czakrą trzeciego oka.

   

  Cena:69.00PLN
 • świeca intencyjna dla czakry korony, w kolorze fioletowym

  czakra

   

  świeca intencyjna czakry korony w kolorze fioletowym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii siódmej czakry zwanej czakrą korony.

   

  Cena:69.00PLN
 • Kolorowe misy kryształowe dla czakr, komplet 7 mis dla czakr

  misy krysztalowe

   

  Komplet składający się z siedmiu kolorowych mis kryształowych wielkości ca. 20 cm średnicy, dostosowanych do pracy z czakrami. Zestaw tych szklanych (kryształowych) mis odpowiada czakrom, kolorem i odpowiednim dźwiękiem.

   

  Cena:7249.00PLN
 • Kadzidło - zapach kwiatowy dla czakry korony

  czakra korony

   

  Zbiór zapachów kwiatowych kadzideł skomponowany specjalnie dla czakry głowy, Sahasrara. W skład kadzidła wchodzą między innymi następujące zioła jaśminowe, lawendowe, sandałowe, pachole, muskatu, brzoskwini, mandarynki i wiele inne.

   

  Cena:18.90PLN
 • Kadzidło - zapach kwiatowy dla czakry trzeciego oka

  czakra trzeciego oka

   

  Zbiór zapachów kwiatowych kadzideł skomponowany specjalnie dla czakry trzeciego oka. W skład kadzidła wchodzą między innymi następujące zioła jałowca, lawendy, sandału, cedru, muskatu, róży, niebieskiego rumianku i wiele innych.

   

  Cena:18.90PLN
 • Kadzidło - Zapach kwiatowy dla czakry gardła,

  czakra gardla

   

  Zbiór zapachów kwiatowych kadzideł skomponowany specjalnie dla czakry gardła. W skład kadzidła wchodzą między innymi następujące zioła pomarańczy, lawendy, mięty, sandału, ananasu, cynamonu, geranii, wanilii, muskatu, indiańskiej trawy i wiele innych.

   

  Cena:18.90PLN
 • Kadzidło - zapach kwiatowy dla czakry serca,

  czakra serca

   

  Zbiór zapachów kwiatowych kadzideł skomponowany specjalnie dla czakry serca. W skład kadzidła wchodzą między innymi następujące zioła bergamotki, ananasu, leśne jagody, róży, ylang ylang, geranii, sandału, cynamonu, wanilii, cedru i wiele innych.

   

  Cena:18.90PLN
 • Kadzidło - zapach kwiatowy dla czakry splotu słonecznego,

  czakra_splotu.png

   

  Zbiór zapachów kwiatowych kadzideł skomponowany specjalnie dla czakry splotu słonecznego. W skład kadzidła wchodzą między innymi następujące zioła mięty, trawy limonki, bergamotki, drzewa różanego, ananasu, leśne jagody, róży, ylang ylang, geranii, rumianku, rozmarynu, sandału, cynamonu, wanilii i wiele innych.

   

  Cena:18.90PLN
 • Kadzidło - zapach kwiatowy dla czakry sakralna,

  czakra sakralna

   

  Zbiór zapachów kwiatowych kadzideł skomponowany specjalnie dla czakry sakralnej. W skład kadzidła wchodzą między innymi następujące zioła mandarynki, róży, cynamonu, jaśminu, geranii, trawy, wanilii, paczuli, muskatu i wiele innych.

   

  Cena:18.90PLN
 • Kadzidło – Zapach kwiatowy dla czakry podstawy

  czakra podstawy

   

  Zbiór zapachów kwiatowych kadzideł skomponowany specjalnie dla czakry podstawy. W skład kadzidła wchodzą między innymi następujące zioła szafranu, imbiru, bergamotki, róży, ylang ylang, anyżku, cedru, sandału, paczuli i wiele innych.

   

  Cena:18.90PLN
 • Dyfuzor ze znakiem „Ohm”

  lampka_kadzidla.png

   

  Lampka zapachowa, dyfuzor został specjalnie zaprojektowany do spalania bloków kadzideł z serii Aromafume. Ten parownik zapachowy z palnikiem kadzidłowym wytwarza najbardziej odpowiednią temperaturę do rozprowadzania zapachów bloków kadzideł z serii Aromafume. Dyfuzor i kadzidełka tworzą najskuteczniejszy i najczystszy sposób rozprowadzania przyjemnych substancji zapachowych. Nie ma substancji toksycznych, nie powstaje dym lub popiół!

   

  Cena:30.00PLN
 • Dyfuzor „Drzewo życia”

  dyfuzor

   

  Dyfuzor został specjalnie zaprojektowany do spalania bloków kadzideł z serii Aromafume. Ten parownik zapachowy z palnikiem kadzidłowym wytwarza najbardziej odpowiednią temperaturę do rozprowadzania zapachów bloków kadzideł z serii Aromafume. Dyfuzor i kadzidełka tworzą najskuteczniejszy i najczystszy sposób rozprowadzania przyjemnych substancji zapachowych. Nie ma substancji toksycznych, nie powstaje dym lub popiół!

   

  Cena:30.00PLN
 • czakry - komplet siedmiu poduszek pod misy tybetanskie

  poduszki pod misy

   

   

  Komplet siedmiu poduszek pod misy dźwiękowe przeznaczone do uzdrawiania czakr

   

  Każda misa powinna mieć swoją własną poduszkę, która zabezpiecza misę przed uszkodzeniami, zadrapaniami zewnętrznej powierzchni misy, jak i zakłócającymi dźwiękami.

   

   

  Cena:59.00PLN
 • aniołek biały, intencyjny do spełnienia marzeń

  aniołek intencyjny

   

  szklany świecznik – figurka aniołka białego, symbol aniołka intencyjnego do spełniania życzeń, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:79.00PLN
 • anioły fioletowe, szklany świecznik kryształowy

  anioły fioletowe

   

  szklany świecznik – figurka aniołka fioletowego, symbol czakry gardła, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:79.00PLN
 • aniołek indygo, szklany świecznik

  aniołek indygo

   

  szklany świecznik – figurka aniołka indygo kolor, symbol czakry gardła, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:79.00PLN
 • anioły niebieskie, świeczniki szklany

  anioły niebieskie

   

  szklany świecznik – figurka aniołka niebieskiego koloru, symbol czakry gardła, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:79.00PLN
 • aniołki różowe, świecznik szklany

  aniołki różowe

   

  szklany świecznik – figurka aniołka różowego koloru, symbol miłości, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:79.00PLN
 • anioł zielony, szklany świecznik ze szkła

  anioł zielony

   

  szklany świecznik – figurka aniołka zielonego, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:79.00PLN
 • anioł żółty, świecznik ze szkła

  anioł żółty

   

  szklany świecznik – figurka aniołka w żółtym kolorze, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:79.00PLN
 • aniołek pomarańczowy, szklany świecznik ręcznie robiony

  aniołek pomarańczowy

   

  szklany świecznik – figurka aniołka w pomarańczowym kolorze, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:79.00PLN
 • aniołek czerwony, szklany świecznik ręcznie robiony

  aniołek czerwony

   

  szklany świecznik – figurka aniołka koloru czerwonego, ręcznie zrobionego z ciągnionego szkła kryształowego w różnych kolorach. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:79.00PLN
 • Świece z do oczyszczania czakr komplet 7 sztuk

  czakry

   

  Każda ze świec znajdujących się w komplecie do oczyszczania czakr, posiada kolor odpowiadający danej czakrze, jak i wygrawerowany znak tej czakry. Wszystkie świece wykonane są ręcznie z naturalnego wosku palmowego i farbowane naturalnymi barwnikami. Do każdej świecy dodano odpowiednie olejki zapachowe, by wzmocnić działanie tych świec na dane czakry.

   

  Cena:39.00PLN
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Dodaj link do:
 • facebook.com