Nowości

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Szczęśliwe małżeństwo, trzydniowa świeca intencyjna

  szczesliwe_malzenstwo.PNG

   

  Szczęśliwe małżeństwo

   

  Świeca rytualna Szczęśliwe małżeństwo pomaga przywrócić miłość i harmonię w małżeństwie, uprościć wzajemną komunikację i przynieść zrozumienie. Rozpuszcza wszystkie negatywne energie i blokady, które uniemożliwiają szczęśliwe i wypełnione miłością małżeństwo.

   

  Ta świeca transformacyjna jest dla każdego, kto chce naprawić swoje małżeństwo lub ponownie poczuć miłość i radość, którą kiedyś czuł pierwszego dnia.

   

  Cena:169.00PLN
 • Usprawnij biznes, trzydniowa świeca intencyjna

  usprawnij_biznes.PNG

   

  Usprawnij biznes

   

  Świeca rytuałowa Improve Business, usprawnij Biznes, pomaga przyciągnąć z powrotem sukces do firmy, osiągnąć pożądane zyski, wspierać rozwój biznesu i sprzyjać efektywnym procesom biznesowym. Uwalnia wszystkie negatywne energie i blokady, które uniemożliwiają udane partnerstwo biznesowe, zyskowne zamówienia, wzrost biznesu, efektywne procesy biznesowe, ekspansję, dystrybucję, sprzedaż i zysk.

   

  Cena:169.00PLN
 • Klienci chodzcie do mnie, trzy dniowa świeca intencyjna

  klinci_chodzcie_do_mnie.PNG

   

  Klienci chodzcie do mnie

   

  Rytualna świeca Klienci chodzcie do mnie pomaga zdobyć nowych klientów i starych odzyskać, utrzymać dotychczasowych, osiągnąć satysfakcję klienta i przyciągnąć sukces z powrotem do firmy. Rozpuszcza wszystkie negatywne energie i blokady, które uniemożliwiają udane partnerstwo biznesowe, zyskowne zamówienia i pozyskiwanie klientów.

   

  Cena:169.00PLN
 • Oczyszczanie Karmy, trzy dniowa świeca intencyjna

  oczyszczenie_karmy.PNG

   

  Oczyszczanie Karmy

   

  Rytualna świeca Oczyszczenie Karmy rozpuszcza wszystkie negatywne energie, programy, wzorce i blokady dotyczące własnej karmy. Pomaga uwolnić się od negatywnej karmy w określonych sytuacjach życiowych i od powtarzających się motywów w życiu poprzez uwolnienie negatywnych sił i ostatecznie przekształca je w światło.

   

  Cena:169.00PLN
 • Moje powołanie, trzy dniowa świeca intencyjna

  moje_powolanie.PNG

   

  Moje powołanie

   

  Świeca intencyjna Moje powołanie pomaga nam rozpoznać nasz cel w życiu i żyć zgodnie z powołaniem. Świeca uwalnia negatywne energie i blokady, które uniemożliwiają nam rozpoznanie i odnalezienie naszego prawdziwego powołania i skierowana jest do wszystkich, którzy chcą poznać prawdziwy sens życia oraz rozpoznać i przeżyć swoje powołanie.

   

  Cena:169.00PLN
 • Rozpuszczanie niedoboru zdrowia, trzy dniowa świeca separacyjna

  niedobor_zdrowia.PNG

   

  Rozpuszczanie niedoboru zdrowia,  

   

  Świeca rytualna Rozpuszczanie niedoborów zdrowia rozpuszcza wszystkie energie i blokady, które zagrażają lub całkowicie uniemożliwiają powrót naszego zdrowia. Świeca  ta pomaga pożegnać się z chorobami i brakiem zdrowia poprzez uwalnianie, przekształcanie i odwracanie negatywnych energie, sił, klątw.

   

  Ta świeca transformacyjna jest dla każdego, kto chce odzyskać utracone zdrowie i pożegnać się ze swoją obecną sytuacją chorobową.

   

  Cena:169.00PLN
 • Uzdrowienie związku, trzy dniowa świeca separacyjna

  uzdrowienie_zwiazku.PNG

   

  Uzdrowienie związku, 

   

  Świeca rytuałowa Uzdrawianie związków rozpuszcza wszystkie negatywne energie i blokady, które zagrażają naszym relacjom rodzinnym, przyjacielskim czy koleżeńskim, a także uniemożliwiają harmonijną wspólnotę. Pomaga też całkowite odseparowanie się od toksycznych związków i znajomości.

   

  Ta świeca transformacyjna jest dla każdego, kto chce przywrócić harmonię w swoich związkach lub wreszcie uwolnić się od toksycznych przowiązań.

   

  Cena:169.00PLN
 • Come To Me, przyjdź do mnie, trzydniowa świeca intencyjna

  come to me.PNG

   

  Come To Me, przyjdź do mnie

   

  Świeca rytualna Come To Me,  przyjdź do mnie, przybądź do mnie, pomaga zdobyć uwagę, a także uczucie ukochanej osoby, powołać do życia prawdziwą miłość, w końcu spotkać bratnią duszę lub po prostu przeżyć szybko rozwijającą się namiętność. Może również przynieść jasność do istniejącego związku miłosnego lub radość i szczęście do obecnego partnerstwa.

   

  Cena:169.00PLN
 • Fast Lucky, szybkie szczęście, trzydniowa świeca separacyjna

  fast_lucky.png

   

  Fast Lucky, szybkie szczęście, trzydniowa świeca separacyjna

   

  Świeca rytualna szybkie Szczęście pomaga przyciągnąć szybkie, szczęście we wszystkich możliwych dziedzinach życia, takich jak miłość, biznes, zawód, kariera naukowa, przyjaźnie, znajomości czy zdrowie. Jest to szczęście małe, ale jak bardzo cieszące. W tym rytuale wszystkie negatywne energie i blokady, które mogłyby wpłynąć na zaklócenie szczęścia, są również uwalniane, przekształcane i odwracane.

   

  Cena:169.00PLN
 • Doppelt Lucky, Podwójne szczęście, trzydniowa świeca intencyjna

  doppelt_lucky.PNG

   

  Doppelt Lucky, Podwójne szczęście,  

   

  Świeca rytualna Podwójne Szczęście pomaga przyciągnąć ostateczne szczęście we wszystkich możliwych dziedzinach życia, takich jak miłość, biznes, zawód, kariera naukowa, przyjaźnie, znajomości czy zdrowie. W ten sposób wszystkie negatywne energie i blokady, które mogłyby wpłynąć na szczęście, są również uwalniane, przekształcane i odwracane w tym samym czasie.

   

  Cena:169.00PLN
 • Lucky Chance - łut szczęścia, trzy dniowa świeca intencyjna

  lucky chance.PNG

   

  Lucky Chance - łut szczęścia,  

   

  Świeca rytualna Szczęśliwa szansa pomaga z łatwością przyciągnąć do swojego życia łut szczęścia, np. w miłości, w pracy, w egzaminach, w karierze naukowej, zawodowej lub w innych dziedzinach życia. W procesie tym uwalniane są jednocześnie negatywne energie i blokady, które przeszkadzają w osiągnięciu szczęścia, są one transformowane w energie pozytywne. Świeca  ta jest dla każdego, kto potrzebuje łutu szczęścia w konkretnej sytuacji, aby ruszyć do przodu.

   

  Cena:169.00PLN
 • Fast Money, Szybkie pieniądze, trzydniowa świeca intencyjna

  fast_money.PNG

   

  Fast Money, Szybkie pieniądze, 

   

  Świeca rytualna Szybkie pieniądze pomaga z łatwością przyciągnąć do swojego życia bogactwo, dobrobyt, sukces finansowy i pieniądze poprzez jednoczesne uwalnianie, przekształcanie i odwracanie negatywnych energii i blokad. Jest dla każdego, kto chce szybko poprawić swoją sytuację finansową i przyciągnąć pieniądze do swojego życia.

   

  Cena:169.00PLN
 • Ochrona domu i rodziny, trzydniowa Świeca intencyjna

  ochrona_domu_i_rodziny.PNG

   

  Ochrona domu i rodziny

   

  Świeca rytualna Ochrona domu i rodziny pomaga zapewnić wszystkim członkom rodziny i własnemu domowi zaklęcie ochronne i ponownie poczuć bezpieczeństwo poprzez uwolnienie, transformację i odwrócenie negatywnych i zagrażających sił. Świeca ta jest skierowana do wszystkich tych, którzy chcą czuć się chronieni, jak również bezpieczni, którzy chcą odgrodzić się od wpływów zewnętrznych lub którzy pragną ochrony dla własnego domu

   

  Cena:169.00PLN
 • Przeciwko nieszczęściu, trzydniowa świeca intencyjna

  przeciwko_nieszczesciu.PNG

   

  Przeciwko nieszczęściu,

   

  Świeca intencyjna Przeciw nieszczęściu rozpuszcza nieszczęścia we wszystkich możliwych dziedzinach naszego życia i ostatecznie przekształca je w światło. Jest to jedno z najpotężniejszych narzędzi w magii światła, które pozwala odeprzeć ataki, a także złe zamiary osób trzecich i zapewnić ostateczną ochronę. 

   

  Cena:169.00PLN
 • Przeciwko czarnej magii, trzydniowa świeca intencyjna

  przeciwko czarnej magii.PNG

   

  Przeciwko czarnej magii, 

   

  Świeca rytualna Przeciwko czarnej magii przeciwstawia sie siłom czarnej magii i ostatecznie przekształca je w światło. Jest to jedno z najsilniejszych narzędzi w magii światła, służące do odpierania ataków, jak i złych zamiarów osób trzecich. Świeca szamańska jest dla każdego, kto doświadcza powtarzających się niepowodzeń, czuje się przeklęty lub czuje na sobie "złe oko" i chce znów poczuć się wolnym.

   

  Cena:169.00PLN
 • Przeciw przekleństwom i klątwom, intencyjna świeca rytualna

  przeciw_klatwom.PNG

   

  Przeciw przekleństwom i klątwom

   

  Świeca rytualna Przeciw klątwom rozpuszcza wszystkie negatywne energie, łamie klątwy czarnej magii i ostatecznie przekształca je w światło. Jest to jedno z najsilniejszych narzędzi w magii światła, służące do odpędzania ataków i złych zamiarów osób trzecich.

   

  Cena:169.00PLN
 • Rozpuszczanie pecha, trzydniowa świeca intencyjna

  rozpuszczenie_pecha.PNG

   

  Rozpuszczanie pecha, 

   

  Rytualna świeca rozpuszczenie pecha, pomaga rozpuścić postrzegany pech i wypełnić go mocą głębokiej miłości i szczęścia poprzez rozpuszczenie, transformację i odwrócenie wszystkich negatywów. Ta świeca jest dla każdego, kto czuje się prześladowany przez pecha, niezadowolony z pewnych sytuacji, czuje niesprawiedliwość i wolałby mieć znowu życie pełne szczęścia jak również zadowolenia.

   

  Cena:169.00PLN
 • Uzdrowienie partnerstwa, trzy dniowa świeca intencyjna

  naprawa_partnerstwa.PNG

   

  Uzdrowienie partnerstwa,

   

  Świeca intencyjna Uzdrowienie partnerstwa pomaga przywrócić harmonię w związku miłosnym lub znaleźć odpowiedniego partnera dla siebie. Świeca ta rozpuszcza wszystkiego rodzaju negatywne energie i blokady, które zagrażają naszemu partnerstwu i uniemożliwiają stworzenie harmonijnej przepełnionej miłością więzi.

   

  Cena:169.00PLN
 • Wyzwolenie od niepowodzeń, trzy dniowa świeca intencyjna

  wyzwolenie_od_niepowodzen.PNG

   

  Wyzwolenie od niepowodzeń,

   

  Świeca intencyjna Wyzwolenie od porażek, pomaga nam odciąć się od wszystkich niepowodzeń, przyciągnąć sukces z powrotem do naszego życia i odzyskać zdolność do pozytywnego pójścia naprzód. Świeca ta jest dla każdego, kto chce oddzielić się od swoich porażek, kto chce zaprosić z powrotem do życia sukces, błogość i zadowolenie. Pomaga również w uwalnianiu energii i blokad, 

   

  Cena:169.00PLN
 • Poprawa zdrowia, trzy dniowa świeca intencyjna

  poprawa_zdrowia.PNG

   

  Poprawa zdrowia,  

   

  Ta świeca transformacyjna rozpuszcza wszystkie energie zagrażające naszemu zdrowiu. Pomaga uwolnić, przekształcić i odwrócić negatywne siły lub blokady. Zapalenie szamańskiej świecy "Poprawa zdrowia" wspiera na przykład przetwarzanie i rozwiązanie depresji, zmartwień, lęków i braku miłości do życia.

   

  Cena:169.00PLN
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Dodaj link do:
 • facebook.com