Archanioł Gabriel, Moc Boga, Intencyjna świeca anielska

Magia świec|Anioły i aniołki

Cena:169.00PLN

 

 

Archanioł Gabriel, Moc Boga, Intencyjna świeca anielska

 

Archanioł Gabriel jest Aniołem Radości, Duchem Prawdy, opiekunem rodziców, dzieci, kobiet w ciąży i przy porodach. Innym zadaniem Gabriela jest pomaganie osobom, które związane są w jakiś sposób ze sztuką (artyści, pisarze, muzycy) lub komunikacją (nauczyciele, dziennikarze). Gabriel motywuje do działania, pomaga zwalczyć strach i chęć odkładania wszystkiego na później. Pomaga w rozwiazywaniu problemów w rodzinie, pracy, w zdobywaniu sukcesów w szkole, jak i w pracy.

 

Archanioł Gabriel jest silnym i potężnym Archaniołem. Ci, którzy proszą go o pomoc w swoim działaniu, odczuwają energie do działania i prognozę sukcesu.

 

można poprosić Gabriela o pomoc w:

 

- zrozumieniu swoich myśli,

- zrozumieniu swojej życiowej ścieżki

- otworzeniu trzeciego oka

- zrozumieniu swoich wizji

- oczyszczeniu ciało z toksyn

- poprawieniu naszej komunikacji z ……

- wsparciu czakry gardła (jej oczyszczenie i uzdrowienie)

- opiece dziećmi i poprawie relacji z dziećmi.

 

Jeżeli czujesz się zagubiony, uwieziony i zamknięty w sobie, zgubiłeś zdolność komunikowania z innymi i światem, to najlepiej poprosić Archanioła Gabriela i o pomoc. Jeżeli pragniemy wsparcia anielskiego i chcemy poprosić Archanioła Gabriela o pomoc, a nie wiemy, jak to zrobić, to najlepiej jest wykonać mały rytuał, pochodzący z serii magii anielskiej.

 

Aby połączyć się z energia Archanioła Gabriela, zanim skierujemy do niego prośby o pomoc w rozwiązaniu naszego problemu, powinniśmy wprowadzić się w stan medytacji i zapalić kadzidełko skierowane do Gabriela, następnie zapalić świecę intencyjną skierowaną do Archanioła Gabriela. 

Gdy zapach kadzidełka wypełni pokój, w którym jesteś usiądź wygodnie, skoncentruj się i wyobraź sobie ze otwierasz swoja czakre serca, by promyk energii archanielskiej wypełnił twoją czakrę. Zacznij wsłuchiwać się w swoje wnętrze i wołaj Archanioła Gabriela i z ufnością przekaz mu swoje zmartwienie, jak i prośbę o pomoc w rozwiązaniu Twojego problemu.

 

Intencyjne Świece Anielskie wykonane są tylko z wosku roślinnego, farbowane w masie, zgodnie z magicznymi zwyczajami, starymi receptami z magii anielskiej, są z domieszkami jak już wspomniano odpowiedniej mocy olejkami, ziołami i minerałami, a wszystko to po, to by moc świec była jak największa i rytuał zadziałał jak najmocniej.

 

Wszystkie świece intencyjne, bez względu na ich rodzaj, kolor czy kształt, tylko w zależności od nadanej im intencji palą się za każdym razem inaczej. Zawarta informacja energetyczna w nadanej przez właściciela świecy, może powodować, że płomień świecy będzie większy lub mniejszy, jak przewiduje standard palenia świec.

 

Jeżeli chodzi o czas palenia się świec intencyjnych, tez może być różny, a zależny on jest od potrzebnej energii by zrealizować nadaną im intencje. Dlatego też świeca intencyjna może palic się dłużej lub krócej, może się przy tym płomień świecy dymić, ale nie musi, może nawet szklanka pęknąć (szczególnie przy czarnych świecach, przeciwko czarnej magii i klątwom), a wszystko to zależne jest, jak już wyżej wspomniano, od energii jaka asystuje świecy i potrzebna jest do spełnienia się intencji.

Z naszego doświadczenia dotyczącego palenia świec, różnica palenia się tak samo zrobionych świec, w tym samym szkle, o tej samej ilości wosku, o tym samym kolorze i zapachu, ale o różnych intencjach, może wynosić nawet do 6 godzin różnicy palenia się.

 

Praktycznie można określić długość palenia się świec tylko tych, które nie są świecami intencyjnymi, które nie posiadają nadanej im energii twórczej. 

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com