Ametyst, jako amulet

Magia Minerałów

amulet
amulet
Cena:39.00PLN

 

 

Ametyst jest niezwykle silnym talizmanem uzdrawiającym duchowo. Używa się go do oczyszczania przestrzeni w domach i biurach, podniesienia wibracji budynków. Może służyć jako naturalny odpromiennik. Strzeże przed złodziejami i chroni domostwa.

 

Ametyst symbolizuje szlachetność, duchową świadomość, medytację, zdolności parapsychologiczne oraz wewnętrzny spokój, jak i chroni przed nieszczęściem.

 

Ametyst jest naturalnym kryształem, który przywraca równowagę osobom zestresowanym, przynosi spokój i jasność umysłu, strzeże, odpędza lęki i depresję. Wspomaga uzyskanie wewnętrznego spokoju, wzmacnia wizje i pomaga w dostosowaniu się do nowych warunków, pomaga w wybaczaniu. Ma silne właściwości leczące ciało, ducha i umysł. Pozwala rozumieć śmierć i odrodzenie. Ametyst pozwala na łatwe połączenie się z wewnętrzną intuicją i boską inspiracją.

 

Ametyst jest pomocny w pracach kreatywnych dla artystów, medytacji, leczeniu i rozwijaniu intuicji. Wspiera w interesach i sprawach zawodowych.

 

Doskonale oczyszcza krew, energetyzuje i wzmacnia oczy. Kamień ten pomaga w uwolnieni się od używek, przede wszystkim alkoholu i uzależnień od negatywnych osób, leczy również migreny, żylaki, wrzody, opuchliznę, oparzenia, płuca i drogi oddechowe.

 

Ametysty oczyszczają fantastycznie łatwo i szybko inne kryształy i kamienie, przyciągają duchy opiekuńcze. Kryształ ten jest silnym kryształem ochronnym przed czarami i działaniem czarnej magii. Stymuluje trzecie oko i czakre korony.

 

Amulet o średnicy ok. 3 cm 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com