Orgonit piramida kwiat życia i selenit

Magia Orgonitów

orgonit
orgonit
Cena:149.00PLN

 

 

Piramida orgonitowa z selenitem i symbolem kwiatu życia.

 

Selenit pobudza czysty umysł i pozwala na wgląd w lekcje życia. Selenit może hamować negatywne procesy energetyczne w ciele i umyśle, a tym samym zapewnia stabilność psychiczną, uspokaja umysł i pomaga przy nadpobudliwości. Dodatkowo selenit zwiększa koncentrację, zapewnia kreatywność i dodaje witalności. Pomaga rozpoznać i odrzucić stare wzorce zachowań.

 

Selenit działa szczególnie dobrze na czakrę podstawy i  czakrę sakralną. Natomiast w medytacji może rozwiązać blokady psychiczne i zwiększyć seksualność.

 

Selenit posiada silne właściwości oczyszczające i odtruwające organizm, dlatego używa się go we wspomaganiu leczenia nowotworów. Selenit potrafi również po oczyszczeniu energii ją również zabezpieczyć przed negatywnym działaniem. Działa jakby to była tarcza ochronna dla naszej aury. Selenit ma uzdrawiający wpływ na układ krążenia i odtruwanie krwi, selenit wspomaga również gojenie się ran i reguluje gospodarkę hormonalną.

 

Selenit jest jednym z najważniejszych kamieni leczniczych,

 

Orgon pospolicie zwany Orgonitem, to energia życiowa (chi, eter lub prana). Orgonit składa się z połączenia kamieni szlachetnych, w tym przypadku selenit, wysokiej jakości przezroczystej żywicy i metalu. Kula ta chroni przed szkodliwym promieniowaniem (elektromagnetycznym) i innymi zaburzeniami energetycznymi. Orgonit działa ogólnie odprężająco i korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne.

 

Uważa się, że symbol kwiatu życia należy do znaków świętej geometrii, zawiera całą geometrię życia, jaką znamy na planecie Ziemia. To uniwersalny symbol energii, życia i współzależności między wszystkimi zjawiskami.

 

Wymiar piramidy 7, x 7,5 x 6,0 cm

 

 

Polecamy także:

orgonit_z_ametystem.jpg
Orgonit - wisior z ametystem i drzewem życia 17 679
Cena:79.00»50.00PLN
orgone_17677.jpg
Orgonit – amulet ze znakiem Ohm 17 677
Cena:79.00»59.00PLN
 
  • Dodaj link do:
  • facebook.com