Abramelinowy Olejek do magii i nie tylko, zgodnie z oryginalną receptą biblijną

Wicca|Świat Magii|Olejki Magiczne

abremalin
abremalin
Cena:129.00PLN

 

 

Abramelinowy Olejek 

 

Ten już legendarny, biblijny olej zwany Abramelinowym do namaszczania jest przeznaczony do rytuałów magii uzdrawiającej, jak i do przyciągania szczęścia i dobrobytu, odpierania zła, rozwiązywania sytuacji pechowych, łamania przekleństw, sciągania klątw, odzyskiwania kontroli nad sytuacją i uzyskać ochronę w kwestiach prawnych, jak i namaszczania ochronnych amuletów i talizmanów, do pozyskiwania kredytów w trudnych sytuacjach finansowych, namaszczania dokumentów noszących negatywne informacji itp.

 

Niezależnie od tego, jakie wyzwania pojawiają się w naszym życiu, potężny olej Abramelin jest, jak sama biblia mówi, potężnym narzędziem do otwierania nowych drzwi energetycznych i tworzenia wspaniałych możliwości.

 

Nazwa olejku Abramelin pochodzi ze średniowiecznej księgi magicznej „Księga Abramelina” autorstwa Abrahama von Wormsa. Magiczna receptura bardzo starego świętego olejku do namaszczania pochodzi z Księgi Wyjścia Starego Testamentu.

 

Stosowanie olejku Abramelin jest bardzo wszechstronne i może go stosować praktycznie każdy, kto tylko ma na to ochotę. Olejek ten można połączyć z najrozmaitszą magią rytualną. Stosuje się go głównie do Magii Świec, do namaszczania papierów, dokumentów, np. sądownych, kredytowych, komorniczych itp. pergaminów, kamieni mocy, amuletów, talizmanów, kadzideł i / lub inne przedmioty rytualne, które są namaszczane olejkiem, aby wzmocnić magię rytualną.

 

Nasz cenny olej Abramelin jest z miłością ręcznie robiony, zgodnie z oryginalną biblijną recepturą i odpowiednio naładowany pozytywną magią. Magiczna formuła składa się w 100% z czystych naturalnych bio – olejków eterycznych i zawiera między innymi: drobne składniki, takie jak cynamon, mirra, tatarak i oliwa z oliwek.

 

Proponowany Olejek Abramelina został zrobiony z pełnowartościowych naturalnych Bio – Olejków Roślinnych, bez domieszki chemicznej, znajduje się w pięknej szklanej buteleczce z kroplomierzem w kolorze srebrnym o pojemności 15 ml drogocennego olejku i ozdobnym kartoniku. Całość wygląda bardzo estetycznie i nadaje się jak najbardziej na prezent.

 

 

  

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com