Klątwa osobista

Uzdrawianie Duszy

Cena:250.00PLN

 

Klątwa osobista – obejmuje wszystkie osobiste poziomy życia danej osoby, jest jednopokoleniowa i ma negatywny wpływ na harmonie rodzinną, finansową, partnerską, zawodową, zdrowotną, wypadkową itp.

 

twoja inwestycja wynosi 280,00 zl

 

Klątwa to negatywna energia magiczna wysłana do adresata podczas odpowiedniego rytuału magicznego. Polega ona na tym, że ktoś komuś źle życzy, i ta źle życzącą osoba lub wynajęty przez nią „fachowiec” wypowiada w odpowiednim rytuale magicznym jej rodzaj, długość trwania, kogo ona dotyczy i jakiej sfery życia.

 

Samodzielna próba uwolnienia się od tego typu energii wynikających z klątw, przeprowadzona przez niewtajemniczoną osobę, jest niewskazana, gdyż tego typu postępowanie może przynieść pogłębienie się działania klątwy i uszczerbek na zdrowiu.

 

Dlatego jeżeli uważasz, że ten temat Ciebie dotyczy, napisz do nas, nawiąż z nami kontakt albo zamów od razu rytuał ściągania klątw. My sprawdzimy jakie występują, ile i kogo dotyczą, a następnie zdejmiemy je i przetransformujemy w energię światła.

 

Nie zajmujemy się czarną magią, rzucaniem klątw, przekleństw czy uroków, nie zajmujemy się żadnymi rytuałami, które w jakikolwiek sposób mogłoby komukolwiek zaszkodzić.

 

Polecamy także:

uzdrawianie_1.jpg
Horoskop partnerski, porównawczy
Cena:160.00PLN
  
  • Dodaj link do:
  • facebook.com