anioły niebieskie, świeczniki szklany

|Anioły i aniołki |Wszystko dla czakr

anioły niebieskie
anioły niebieskie
Cena:79.00PLN

 

 

szklany świecznik – figurka aniołka niebieskiego koloru, symbol czakry gardła, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

 

Proponowany świecznik z figurką aniołka w kolorze niebieskim

Jest wielkości około 22 – 23 cm.

 

Stanowi piękną ozdobę wnętrza dla wszystkich tych, którzy lubią aniołki i światło przez nie niesione. Proponowany aniołek jest gotowy do użytku, w swoim zestawie nie posiada świec – podgrzewaczy

 

Aniołki zostały stworzone z myślą o uzdrawiania i aktywowaniu czakr, gdyż wszystkie sukcesy zawodowo – duchowe pojawiają się, kiedy mamy harmonie energetyczną czakr. Każda czakra jest w innym kolorze, tak jak i aniołki posiadają kolory czakr.

 

Każdy kolor szklanych świeczników w postaci aniołków odpowiada innej czakrze. Można stosować je do aktywacji, uzdrawiania poszczególnych czakr, zapalając regularnie świece (podgrzewacz), najlepiej w kolorze czakry i aniołka (np. zielony aniołek powinien mieć zielony podgrzewacz).

 

Czakra podstawy – kolor czerwony

Czakra sakralna – kolor pomarańczowy

Czakra splotu słonecznego – kolor żółty

Czakra serca fizycznego – kolor zielony

Czakra serca duchowego – kolor różowy

Czakra gardła – kolor jasny niebieski

Czakra trzeciego oka – kolor indygo

Czakra korony – kolor fioletowy

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com