Oczyszczanie zwierząt

Uzdrawianie Duszy

oczyszczanie_duchowe_zwierząt
oczyszczanie_duchowe_zwierząt
Cena:150.00PLN

 

Oczyszczanie zwierząt

 

Pamiętajmy również o naszych zwierzętach. Im także można pomóc, poprzez klasyczne oczyszczanie negatywnych energii.

 

Nie ma znaczenia, jakie to jest zwierzę. Wszystkie czyści się podobnie jak ludzi. Oprócz oczyszczenia programów i blokad, trzeba wprowadzić energie pozytywne, ukierunkowane na określony cel.

 

Metoda SRT (ang. Spiritual Response Therapy) umożliwia oczyszczenie wszystkich blokujących i ograniczających energii w życiu ( np. wszelkiego rodzaju lęki). Poprzez oczyszczenie różnych programów, powodów, przyczyn i ich skutków zwiększają się możliwości realizacji swoich celów i planów życiowych, jak i wyzdrowienie ciała fizycznego.

 

SRT jest bardzo pomocną metodą w uzdrawianiu istniejących chorób. Przyczyny chorób uwidaczniających się w ciele fizycznym są najczęściej zupełnie gdzie indziej (w psychice, programy, klątwy, przeświadczenia wyniesione z domu itp.) Używając metody SRT docieramy do rzeczywistych przyczyn tych chorób, dzięki czemu wyleczenie może być szybkie, trwałe i skuteczne.

 

SRT jest również fantastyczną metodą do poprawy harmonii w związkach partnerskich, ułatwia porozumiewanie się z dziećmi i poprawia warunki współpracy miedzy ludźmi w zakładach pracy.

 

Wielką zaletą metody SRT jest również to, że terapia może odbywać się na odległość z identycznym skutkiem jak spotkanie osobiste terapeuty i klienta. Oczyszczanie może odbywać się w każdym miejscu i o każdym czasie.

 

Oczyszczenie choćby jednego programu lub blokady oznacza rozpuszczenie negatywnych wzorców komórek ciała fizycznego, jak i świadomości, podświadomości duszy.

 

Czynność ta umożliwia dostrzeżenie nowych dróg życia, innych jak dotychczas możliwości, nowe spojrzenie na związki partnerskie sprawy zawodowe i świat, stworzenie nowej rzeczywistości do życia i funkcjonowania na naszej Planecie…

 

Polecamy także:

artrin.jpg
Atrin, krem
Cena:58.00PLN
celitin_mini_203D_72dpi(1).jpg
CELITIN suplement diety
Cena:48.00PLN
flavocel_mn.jpg
FLAVOCEL, suplement diety
Cena:72.00PLN
  • Dodaj link do:
  • facebook.com