świeca intencyjna dla czakry podstawy, w kolorze czerwonym

Magia świec|Wszystko dla czakr

czakra podstawy
czakra podstawy
  • czakra podstawy
  • czakry
Cena:29.80PLN

 

 

świeca intencyjna w kolorze czerwonym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii pierwszej czakry zwanej czakrą podstawy.   

 

Świeca ta jest wykonana zgodnie z magicznymi zwyczajami i duchowymi naukami, w odpowiednim cyklu drogi księżyca, domieszane są odpowiedniej mocy eteryczne olejki naturalne dopasowane do duchowej czakry podstawy i jej rytuału, całość opatrzona jest pozytywnymi energiami by wykonany rytuał uzdrawiania czakry zadziałał jak najmocniej.

 

Do wykonania tej świecy użyto ręcznie wykonanego, dmuchanego szkła o polerowanych, grubych ściankach, naturalnego wosku palmowego, barwionego w masie naturalnymi barwnikami roślinnymi. Knot do tych świec użyto drewniany, wykluczając w ten sposób całkowicie środki chemiczne, używane do knotów z bawełny. Drewniany knot powoduje piękny taniec ognia, a odgłosy spalanego knota podobne są do odgłosów pochodzących z palącego się kominka. Całość jest produktem ręcznie wykonanym, pochodzenia europejskiego, świeca jest produktem roślinnym – wegańskim.

 

Świeca intencyjna w kolorze czerwonym jest idealna do oczyszczania pierwszej czakry, czakry podstawy, aktywacji energii z nią związanych, jak i do magii przyciągania pomyślności i spełniania życzeń. Świeca ta i jej rytuał mają niesamowicie silne działanie energetyczne.  

 

Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnoszą wibracje, a tym samym poprawią energetykę czakramu i przestrzeni wokół nas. W połączenie z naturalnymi kadzidłami świeca, czyli ogień, stała się nieodłącznym składnikiem dnia codziennego, magii, religii, jak i rytuałów oraz dla zwykłego poprawiania samopoczucia.

 

Świeca sama w sobie jest także wspaniałą dekoracją i oryginalnym pomysłem na prezent.

 

czas palenia w przybliżeniu ok. 56 godzin

wymiary szkła: 9,5 x 8,0 cm

 

Czakra pierwsza, zwana czakrą podstawy o kolorze czerwonym

 

Jest w kolorze czerwonym o elemencie ziemi, odpowiedzialna jest za zdrowie, witalność, energię życiową, bezpieczeństwo, łączność z ziemią i naturą, uziemienie, stabilność emocjonalną, pewność siebie, silę, odwagę i moc.

 

Blokada tej czakry objawia się chorobliwością, nadmierną lękliwością, ospałością, brakiem pewności siebie, poczuciem zagrożenia, oderwaniem od rzeczywistości, materializmem, zachłannością, dominacją, zaborczością, agresją, przemocą i gwałtownością.

 

Powyższe zaburzenia objawiają się chorobami jelit, otyłością lub anoreksją, chorobami kości, prostaty, krwi i zaburzeniami ciśnienia (nadciśnienie lub niedociśnienie).

 

Zaburzenie czakry podstawy mogą powodować uzależnienia od hazardu, przymus kupowania i nadmierne wydawanie pieniędzy, umiłowanie do ryzykownych sportów, pracoholizm i wysoki poziom adrenaliny.

  

Magia uzdrawiania proponuje Państwu również inne świece,

 

Magia uzdrawiania proponuje Państwu również inne świece,

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com