Magia Minerałów

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Jaspis czerwony, amulet przywracający zdrowie

  amulet

   

  Jaspis czerwony to przepiękny kamień leczniczy, który między innymi pomaga wyleczyć depresje, zwłaszcza, gdy jest noszony przy ciele. Jego energia pomaga przezwyciężyć lęk, uczy jak racjonalnie podejść do życia i swoich problemów.

  Czerwony jaspis wzmacnia własną wole, uczy panować nad sobą i pokonywać swoje słabości.

   

  Cena:29.00PLN
 • Turmalin czarny, silny talizman ochronny

  turmalin

   

  Czarny turmalin jest najważniejszy i najskuteczniejszy talizman ochrony, psychiczną tarczą odrzucającą i rozpraszającą negatywne energie, byty i inne siły niszczące. Chroni przed promieniowaniem i zanieczyszczeniami środowiska. Jest bardzo przydatny w oczyszczaniu i neutralizowaniu własnych negatywnych myśli i wewnętrznych konfliktów oraz przekształcaniu ich w pozytywną, użyteczną energię.

   

  Cena:39.00PLN
 • Onyks, talizman ochronny i amulet dający siłę i moc

  talizman, amulet

   

  Onyks – czarny kryształ, do ochrony przed klątwami, złorzeczeniami i innymi negatywnymi energiami. Onyks obdarza determinacją, stanowczością, wytrwałością i odwagą.  

   

  Wzmacnia, uzdrawia i oczyszcza ciało i umysł. Onyx oczyszcza umysł, likwiduje uczucie strachu, wspomaga przyjaźń, bogactwo i miłość. Pomaga w zasypianiu i aktywowaniu pozytywnych inspiracji

   

  Cena:29.00PLN
 • Kryształ górski, talizman przeciwko klątw i uroków

  talizman, amulet

   

  Kryształ górski jest bardzo skutecznym talizmanem ochronnym przeciwko klątwom i urokom, Kryształ górski chroni przed złym okiem i działa oczyszczająco dla ciała, umysłu, jak i pomieszczeń, jak i dodaje energii życiowej. Kryształ górski neutralizuje negatywne energie i złe promieniowanie, również wzmacnia pozytywne energie, działa podobnie jak akumulator i odpromiennik.

   

  Cena:29.00PLN
 • Labradoryt, talizman wytrwałości, odzyskaniu utraconych wartości

  amulet talizman

   

  Labradoryt jest tak zwaną Świątynią Gwiazd. Przynosi jasność myślenia, umożliwia dostęp do mądrości wszechświata. Uważany jest za kamień przynoszący ulgę przy stanach lękowych, beznadziejności, niepokoju czy depresji.  

   

  Labradoryt pomaga w odzyskaniu pewności siebie, wiary w swoje możliwości, zbudowaniu od nowa entuzjazmu. Jednocześnie rozprasza negatywne myśli, robiąc miejsce na jasność umysłu i poprawia współpracę z innymi wnosząc porozumienie i harmonie.

   

  Cena:29.00PLN
 • Malachit, talizman zdrowia fizycznego i duchowego, Archanioł Raphael

  talizman

   

  Malachit to kryształ o pięknym, zielonym kolorze, jest talizmanem Boskiego uzdrowiciela, Archanioła Rafaela.

   

  Jako kamień transformacji, Malachit wpiera proces pozytywnych zmian i podejmowania emocjonalnego ryzyka. Zachęca do wyrażania uczuć, łagodzenia nieśmiałości i nauczania odpowiedzialności za własne myśli i czyny. Wspiera przyjaźnie i empatię dla innych ludzi.

   

  Cena:89.00PLN
 • Awenturyn zielony,,amulet bogactwa materialnego i duchowego

  talizman

   

  Awenturyn zielony, to kamień, talizman, który przyciąga szczęście, powodzenie materialne i duchowe, Może przynieść niespodziewaną wygraną pieniężną lub łatwe uzyskanie pomocy finansowej, jak kredyt, pożyczka, darowizna czy spadek. Jest popularnym talizmanem wśród hazardzistów.

  Stosuje się go w rytuałach magii anielskiej z udziałem Archanioła Fortunaty w aktywacji przypływu dobrobytu. Jest fantastycznym pomocnikiem w wizualizacjach rzeczy materialnych. Stosuje się go w magiach finansów.

   

  Cena:29.00PLN
 • Szmaragd silny talizman, potrzebny amulet, wisior

  talizman

   

  Szmaragdy to potężne talizmany, mające również właściwości magiczne. To kamień mądrości, jasnego umysłu, no i oczywiście przywracania nadziei. To kamień podróżników, a inni mówią, że szmaragd potrafi przyciągać dobrobyt, hamuje nadmierne popędy oraz przynosi uspokojenie. 

  Szmaragdy mogą wzmocnić pamięć, przeganiają złe duchy oraz chronią przed melancholią. Oprócz tego kamienie te wspomagają leczenie, np. przy użądleniu przez insekty, węża, skorpiona, mają zastosowanie przy...

   

  Cena:59.00PLN
 • Czarodziejska różdżka magiczna z naturalnych kryształów, kryształ górski

  rozdzka

   

  Te czarodziejskie różdżki używane są zarówno do rytuałów magicznych, różnego rodzaju, np.: do magii anielskiej, jak i do oczyszczania energii, dodawania i transformowania energii, równoważenia obszaru energetycznego wewnątrz i na zewnątrz.

   

  Cena:280.00PLN
 • Czarodziejska różdżka magiczna z naturalnych kryształów

  rozdzka

   

  Te czarodziejskie różdżki używane są zarówno do rytuałów magicznych, różnego rodzaju, np.: do magii anielskiej, jak i do oczyszczania energii, dodawania i transformowania energii, równoważenia obszaru energetycznego wewnątrz i na zewnątrz.

   

  Cena:280.00PLN
 • czarne turmaliny, komplet ochronny energetycznej

  turmaliny

   

  Przedstawiony na zdjęciu komplet czarnych turmalinów, nieszlifowanych służy do zbudowania silnej tarczy ochronnej przeciwko czarnej magii, klątw, uroków, przeciwko prześladującym negatywnym istotom nachodzącym domy, firmy i inne pomieszczenia. Komplet tych kamieni jest energetycznie dobrany, by tworzyły energetyczna harmonię, 

   

  Waga jednego kompletu (4 sztuk) = 766 gr

   

  Cena:168.00PLN
 • Czarne turmaliny, ochrona przestrzeni i pomieszczen

  czarne turmaliny

   

  Proponowany komplet czarnych turmalinów, nieszlifowanych służy do zbudowania silnej tarczy ochronnej przeciwko czarnej magii, klątw, uroków, przeciwko prześladującym negatywnym istotom nachodzącym domy, firmy i inne pomieszczenia. Komplet tych kamieni jest energetycznie dobrany, 

   

  Waga jednego kompletu (4 sztuk) = 981 gr.

   

   

  Cena:198.00PLN
 • oko tygrysie silny amulet ochronny

  amulety i talizmany

   

  Kamień tygrysie oko to również symbol szczęścia, radości i optymizmu. Dzięki wibracjom tego kamienia możemy zaktywizować własną energie, wzbudzić w sobie poczucie bezpieczeństwa. Energia ta pomaga nam pozbyć się wewnętrznego zamętu i znieść blokady emocjonalne, poprawia nastrój, daje jasność myśli i wzmacnia siłę woli....

   

  Przepiękny, unikatowy naszyjnik zrobiony z kamienia Tygrysie Oko  o wymiarach:

   

  wielkosc: 4,5 x 5,5 x 1,5 cm

  waga:      54 gr

   

  Cena:49.00PLN
 • Oko tygrysie, amulet, talizman

  amulety i talizmany

   

  Jest nieocenionym kamieniem ochronnym. Chroni on przed urokiem, negatywną myślą, klątwą i wzmaga intencje dobrobytu, zapewnia dostęp do bogactwa finansowego. ....

   

  Proponujemy piękny unikatowy naszyjnik zrobiony z kamienia Tygrysie Oko o wymiarach:

   

  waga:     58 gr

  wielkosc: 6,5 x 4,5 x 1,5 cm

   

  Cena:59.00PLN
 • Ametyst, amulet i talizman

  ametyst

   

  Talizmanem zdrowia jest również ametyst. Kamień ten jest niezwykle silnym talizmanem uzdrawiającym duchowo. Używa się go do uzdrawiania i oczyszczania nie tylko przestrzeni w domach i biurach, jak i do podniesienia wibracji budynków. Może służyć jako naturalny odpromiennik. Strzeże przed złodziejami i chroni domostwa.

   

  Amulet z ametystu jest o wymiarach około 6,0 x 3,5 x 1,5 cm i waży 37 gr

  Cena:79.00PLN
 • Kryształ górski, surowy kamień o działaniu oczyszczającym

  krysztal górski

   

  Kryształ górski, unikatowy egzemplarz, kamień o najsilniejszym działaniu oczyszczającym, należy do kamieni szlachetnych. oczyszcza zarówno ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Kryształ górski, oprócz funkcji dekoracyjnej, ma wiele zastosowań w białej magii, wróżbiarstwie, medytacjach i medycynie.

   

  waga 635 gr                 wymiar: 9 x 10 x 5 cm

   

   

  Cena:89.00PLN
 • Lapis lazurowy, amulet, kryształy i minerały

  lapis lazurowy

   

  Lapis Lazuli to Amulet z kryształu o potężnej mocy, używany do aktywacji wyższego umysłu i wzmocnienia zdolności intelektualnych. Pobudza pragnienie wiedzy, prawdy i zrozumienia oraz wspomaga proces uczenia się. Zachęca do uczciwości ducha, w słowie mówionym i pisanym

   

  Cena:89.00PLN
 • Ametyst jako amulet, kryształy i minerały

  ametyst

   

  Ametyst symbolizuje szlachetność, duchową świadomość, medytację, zdolności parapsychologiczne oraz wewnętrzny spokój, jak i chroni przed nieszczęściem. Jest niezwykle silnym talizmanem uzdrawiającym duchowo. 

  Amulet z ametystu jest o wymiarach około 3,5 x 2,5 cm

   

   

  Cena:39.00PLN
 • naszyjnik z różowego kwarcu, amulet

  talizman

   

  Kwarc różowy jest kamieniem serca. To kryształ bezwarunkowej miłości. Niesie miękką kobiecą energię współczucia i spokoju, czułości, uzdrowienia i pocieszenia. Koresponduje bezpośrednio z Czakrą Serca, rozpuszczając emocjonalne rany, lęki i resentymenty. Zapewnia głębokie poczucie osobistego spełnienia i zadowolenia. Pozwala na prawdziwe dawanie i otrzymywanie miłości.

   

  Cena:29.00PLN
 • amulet z różowego kwarcu

  amulet rozowy kwarc

   

  Amulet dobrobytu – kwarc różowy w kształcie koła i ze srebrnym celtyckim symbolem dobrobytu jest Amuletem przyciągania do siebie dobrobytu i utrzymania posiadanego już dobrobytu.

   

  Cena:39.00PLN
 • Ametyst w formie talizmana

  amulet ametyst

   

  Ametyst jest niezwykle silnym talizmanem uzdrawiającym duchowo. Używa się go do oczyszczania przestrzeni w domach i biurach, podniesienia wibracji budynków. Może służyć jako naturalny odpromiennik. Strzeże przed złodziejami i chroni domostwa.

   

  Cena:29.00PLN
 • Ametyst, jako amulet

  amulet

   

  Ametyst jest niezwykle silnym talizmanem uzdrawiającym duchowo. Używa się go do oczyszczania przestrzeni w domach i biurach, podniesienia wibracji budynków. Może służyć jako naturalny odpromiennik. Strzeże przed złodziejami i chroni domostwa.

   

  Cena:39.00PLN
 • Ametyst, nieszlifowany naturalny kryształ, szczotka ametystowa

  ametyst

   

  Ametyst jest niezwykle silnym kamieniem uzdrawiającym duchowo. Używa się go do oczyszczania przestrzeni w domach i biurach, w celu podniesienia wibracji budynków. Może służyć jako naturalny odpromiennik. Strzeże przed złodziejami i chroni domostwa.

   

  Cena:98.00PLN
 • kryształ górski, kamień o najsilniejszym działaniu oczyszczającym

  krysztal górski

  Kryształ górski, unikatowy egzemplarz, kamień o najsilniejszym działaniu oczyszczającym, należy do kamieni szlachetnych. Oczyszcza zarówno ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Ze względu na swoją przejrzystość stanowi symbol czystości. Przyciąga moc światła i energii. Kryształ górski, oprócz funkcji dekoracyjnej, ma wiele zastosowań w białej magii, wróżbiarstwie, medytacjach i medycynie uzdrawiania.

    

  waga krysztalu: 1.625 gr.

  wymiar: 18 x 9 x 11 cm

   

  Cena:168.00PLN
 • różowy kwarc - kryształ, surowy minerał, duży kamień

  rozowy_kwarc

  różowy kwarc - kryształ

   

  ma zwykle jasnoróżowy, pastelowy kolor i promieniuje z niego silna energia miłości. Jest krystaliczną formą istnienia miłości. Kamień ten uzdrawia nas, nasze ciało i życie. Pozwala dostrzec piękno otaczającego nas świata.

   

  Jeżeli szukasz czegoś szczególnego, to zadzwoń do nas, istnieje przecież możliwość zamówienia różnych wielkości kamieni, nawet większych i cięższych okazów tego pięknego uzdrawiającego kamienia.

   

  Cena:290.00»220.00PLN
 • Onyks – dwa czarne kryształy do ochrony przed klątwami, złorzeczeniami i innymi negatywnymi energiami.

  onyx

   

  Onyx ma właściwości duchowe, usuwa z organizmu negatywne emocje i energie oraz chroni przed zewnętrznymi złymi wpływami. Chroni przed negatywną energią klątwy, zazdrością, egoizmem i nieufnością. Jest bardzo dobrym odpromiennikiem. Energia pochodząca od onyxu jest niezwykle przydatna dla ciała człowieka. Reaguje ze szkodliwymi substancjami zamieniając je w nieszkodliwe.

   

  Cena:80.00PLN
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Dodaj link do:
 • facebook.com