świeca intencyjna dla czakry trzeciego oka, w kolorze niebieskim indygo

Magia świec|Wszystko dla czakr

czakra trzeciego oka
czakra trzeciego oka
  • czakra trzeciego oka
  • czakra trzeciego oka
Cena:29.80PLN

 

 

świeca intencyjna w kolorze indygo przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii szóstej czakry zwanej czakrą trzeciego oka.

 

Świeca ta jest wykonana zgodnie z magicznymi zwyczajami i duchowymi naukami, w odpowiednim cyklu drogi księżyca, domieszane są odpowiedniej mocy olejki dopasowane do czakry trzeciego oka i jej rytuału, całość opatrzona jest pozytywnymi energiami by wykonany rytuał uzdrawiania czakry zadziałał jak najmocniej.

 

Do wykonania tej świecy użyto ręcznie wykonanego, dmuchanego szkła o polerowanych, grubych ściankach, naturalnego wosku palmowego, barwionego w masie naturalnymi barwnikami roślinnymi. Knot do tych świec użyto drewniany, wykluczając w ten sposób całkowicie środki chemiczne, używane do knotów z bawełny. Drewniany knot powoduje piękny taniec ognia, a odgłosy spalanego knota podobne są do odgłosów pochodzących z palącego się kominka. Całość jest produktem ręcznie wykonanym, pochodzenia europejskiego, świeca jest produktem roślinnym – wegańskim.

 

Świeca intencyjna w kolorze niebieskiego indygo jest idealna do oczyszczania czakry trzeciego oka, aktywacji energii z nią związanych, jak i do magii aktywowania klarownego myślenia, intuicji i inspiracji. Świeca ta i jej rytuał mają niesamowicie silne działanie magiczne.

 

Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnoszą wibracje, a tym samym poprawią energetykę czakramu i przestrzeni wokół nas. W połączenie z naturalnymi kadzidłami świeca, czyli ogień, stała się nieodłącznym składnikiem dnia codziennego, magii, religii, jak i rytuałów oraz dla zwykłego poprawiania samopoczucia.

 

Świeca sama w sobie jest także wspaniałą dekoracją i oryginalnym pomysłem na prezent.

 

czas palenia w przybliżeniu ok. 56 godzin

wymiary szkła: 9,5 x 8,0 cm

 

Czakra szósta trzeciego oka

 

Jest w kolorze indygo niebieskim, szafirowym o żywiole światła wewnętrznego, odpowiedzialna jest za mądrość, twórczość, intuicje, wyobraźnię, jasnowidzenie, medytacje, zjednoczenie przeciwieństw, syntezę, być geniuszem, spokój, równowagę, charyzmę, mistrzostwo w danej dziedzinie, pamięć innych wcieleń i świadome sny.

 

Blokady trzeciego oka demonstrują się przez uzależnienia, „odloty”, ucieczką od rzeczywistości, brakiem rozsądku, niedojrzałością, brakiem zainteresowań, uzależnianiem się od innych, brakiem asertywności, słabością, wewnętrznymi lękami, różnymi zahamowaniami, klapkami założonymi na oczach, presją wywieraną na innych i na sobie, nadmierną schematycznością, ograniczaniem fantazji i wyobraźni, brakiem inspiracji, nadmierną dumą, narzucaniem zdania innym, przesadzaniem, skrajnym ateizmem, materializmem i nadmiernym ego.

 

Powyższe blokady manifestują się następującymi chorobami, takimi, jak choroby oczu łącznie ze ślepotą, choroby zatok, nosa, kości czaszki, kręgów, mózgu, silne migreny, wrażenie ucisku w skroniach.

 

Magia uzdrawiania proponuje Państwu również inne świece

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com