świeca intencyjna dla czakry sakralnej, w kolorze pomarańczowym

Magia świec|Wszystko dla czakr

czakra sakralna
czakra sakralna
  • czakra sakralna
  • czakry
Cena:29.80PLN

 

 

świeca intencyjna w kolorze pomarańczowym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii drugiej czakry zwanej czakrą sakralną.

 

Świeca ta jest wykonana zgodnie z magicznymi zwyczajami i duchowymi naukami, w odpowiednim cyklu drogi księżyca, domieszane są odpowiedniej mocy eteryczne olejki naturalne dopasowane do duchowej czakry splotu słonecznego i jej rytuału, całość opatrzona jest pozytywnymi energiami by wykonany rytuał uzdrawiania czakry zadziałał jak najmocniej.

 

Do wykonania tej świecy użyto ręcznie wykonanego, dmuchanego szkła o polerowanych, grubych ściankach, naturalnego wosku palmowego, barwionego w masie naturalnymi barwnikami roślinnymi. Knot do tych świec użyto drewniany, wykluczając w ten sposób całkowicie środki chemiczne, używane do knotów z bawełny. Drewniany knot powoduje piękny taniec ognia, a odgłosy spalanego knota podobne są do odgłosów pochodzących z palącego się kominka. Całość jest produktem ręcznie wykonanym, pochodzenia europejskiego, świeca jest produktem roślinnym – wegańskim.

 

Świeca intencyjna w kolorze pomarańczowym jest idealna do oczyszczania czakry sakralnej, aktywacji energii z nią związanych, jak i do magii kreatywnej twórczości, seksualności i radości życia. Świeca ta i jej rytuał mają niesamowicie silne działanie energetyczne.

 

Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnoszą wibracje, a tym samym poprawią energetykę czakramu i przestrzeni wokół nas. W połączenie z naturalnymi kadzidłami świeca, czyli ogień, stała się nieodłącznym składnikiem dnia codziennego, magii, religii, jak i rytuałów oraz dla zwykłego poprawiania samopoczucia.

 

Świeca sama w sobie jest także wspaniałą dekoracją i oryginalnym pomysłem na prezent.

 

czas palenia w przybliżeniu ok. 56 godzin

wymiary szkła: 9,5 x 8,0 cm

 

Czakra druga, sakralna o kolorze pomarańczowym

 

Zwana również czakrą seksu, jest w kolorze pomarańczowym o żywiole wody, odpowiedzialna jest za kreatywność twórczą, radość, przyjemność, seksualność, szacunek, emocjonalną inteligencje, silę życiową, niezależność, wolność, kreatywność i seks.

 

Blokada tej czakry objawia się nadmiernym odczuwaniem poczucia winy, potępianiem siebie samego, samoudręczeniem się, tłumieniem swoich emocji, ciągłym oskarżaniem, brakiem inicjatywy, nieśmiałością, oziębłością, niemocą, potępianiem innych, ciągłym krytykowaniem innych, prawieniem morałów innym, hipokryzja, zboczeniami seksualnymi, brakiem zadowolenia z siebie samego.

 

Powyższe blokady objawiają się w ciele fizycznym za pośrednictwem chorób wenerycznych, chorób narządów płciowych, krwi i układu limfatycznego i niektórych chorób skóry, jak i uzależnieniem od alkoholu, seksu i heroiny.

 

Magia uzdrawiania proponuje Państwu również inne świece,

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com