Oferta specjalna
swieca rytualna

7 dniowa świeca biała– stosowana w różnej magii jako świeca zastępcza

 

Świeca biała siedmiodniowa zrobiona jest z naturalnego wosku, barwionego w masie. Idealna do rytuałów przede wszystkim do oczyszczania czakr, do magii przyciągania pomyślności i spełniania życzeń. Świeca ta i jej rytuał mają niesamowicie silne działanie magiczne, w dziedzinie energii pomyślności.

 

Cena:69.00PLN
anioł szczęścia

A 04 KZ anioł Szczęścia, angel of happiness, anioły, eleganckie obrazy z serii religijnych,

 

Oryginał w eleganckim wydaniu, nowoczesne obrazy z serii płaskorzeźby przedstawiającej anioła szczęścia w klasycznej formie do nowoczesnych wnętrz. Ceramiczna postać aniołka umieszczona jest na ręcznie ...

 

Cena:125.00»79.00PLN
anioł zdrowia

A 09 KS anioł zdrowia, angel health, anioły, eleganckie obrazy z serii religijnych,

 

Oryginał w eleganckim wydaniu, nowoczesne obrazy z serii płaskorzeźby przedstawiającej anioła zdrowia w klasycznej formie do nowoczesnych wnętrz. Ceramiczna postać aniołka umieszczona jest na ręcznie malowanej, w białych odcieniach, drewnianej ...

 

Cena:125.00»79.00PLN
anioł_Dobrobytu

A 10 KPZ anioł Dobrobytu, angel of Prosperity, anioły, obrazy z serii religijnych,

 

Oryginał w eleganckim wydaniu, nowoczesne obrazy z serii płaskorzeźby przedstawiającej anioła Dobrobytu w klasycznej formie do nowoczesnych wnętrz. Ceramiczna postać aniołka umieszczona jest na ręcznie malowanej, w białych odcieniach, drewnianej ....

 

Cena:125.00»79.00PLN
anioł-stróż

IGP 1265 H, anioł stróż, nowoczesne obrazy do ładnego wnętrza, obrazy w białych ramach,

 

obraz z motywem anioła stróża, reprodukcja artystyczna, uszlachetniona płatkami imitacji złota, oprawiona w białą, ręcznie malowaną ramę, ozdobioną białym plexiglas (akrylem). Wymiary mogą być dopasowane do potrzeb i oczekiwań klienta.

 

wym. zew. ca. 25 x 25 cm

 

Cena:125.00PLN
aniołek intencyjny

aniołek biały, intencyjny do spełnienia marzeń

 

szklany świecznik – figurka aniołka białego, symbol aniołka intencyjnego do spełniania życzeń, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

 

Cena:50.00PLN

Anioły i aniołki

Zobacz wszystkie | Strony:
 • aniołek biały, intencyjny do spełnienia marzeń

  aniołek intencyjny

   

  szklany świecznik – figurka aniołka białego, symbol aniołka intencyjnego do spełniania życzeń, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:50.00PLN
 • anioły fioletowe, szklany świecznik kryształowy

  anioły fioletowe

   

  szklany świecznik – figurka aniołka fioletowego, symbol czakry gardła, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:50.00PLN
 • aniołek indygo, szklany świecznik

  aniołek indygo

   

  szklany świecznik – figurka aniołka indygo kolor, symbol czakry gardła, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:50.00PLN
 • anioły niebieskie, świeczniki szklany

  anioły niebieskie

   

  szklany świecznik – figurka aniołka niebieskiego koloru, symbol czakry gardła, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:50.00PLN
 • aniołki różowe, świecznik szklany

  aniołki różowe

   

  szklany świecznik – figurka aniołka różowego koloru, symbol miłości, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:50.00PLN
 • anioł zielony, szklany świecznik ze szkła

  anioł zielony

   

  szklany świecznik – figurka aniołka zielonego, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:50.00PLN
 • anioł żółty, świecznik ze szkła

  anioł żółty

   

  szklany świecznik – figurka aniołka w żółtym kolorze, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:50.00PLN
 • aniołek pomarańczowy, szklany świecznik ręcznie robiony

  aniołek pomarańczowy

   

  szklany świecznik – figurka aniołka w pomarańczowym kolorze, ręcznie zrobionego ze szkła ciągnionego kryształowego. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:50.00PLN
 • aniołek czerwony, szklany świecznik ręcznie robiony

  aniołek czerwony

   

  szklany świecznik – figurka aniołka koloru czerwonego, ręcznie zrobionego z ciągnionego szkła kryształowego w różnych kolorach. Każdy aniołek może różnić się lekko od siebie, gdyż robiony jest ręcznie. Aniołek jest fantastyczną propozycją na prezent dla kogoś, komu życzymy coś dobrego.

   

  Cena:50.00PLN
 • Intencyjna świeca wykorzystywana w rytuale przyciągania miłości

  aniol milosci

   

  Intencyjna świeca jest wykorzystywana przede wszystkim w rytuałach magii anielskiej przyciągania miłości. Wykonana jest z naturalnego wosku palmowego, barwionego w masie naturalnymi barwnikami. Świecę należy palić przez siedem dni podrząd bez jej gaszenia. Pozostałości po spaleniu świecy należy powierzyć żywiołom.

   

  Cena:69.00PLN
 • siedmiodniowa świeca na przyciąganie utraconego zdrowia

  aniol zdrowia

   

  Intencyjna świeca jest wykorzystywana przede wszystkim w rytuałach do przyciągania zdrowia i pożegnania się z choroba. Wykonana jest z naturalnego wosku palmowego, barwionego w masie naturalnymi barwnikami. Świecę należy palić przez siedem dni podrząd bez jej gaszenia. Pozostałości po spaleniu świecy należy powierzyć żywiołom.

   

  Cena:69.00PLN
 • Świeca rytualna - Archanioł Michał

  Świeca rytualna - Archanioł Michał

   

  Świeca rytualna Archanioła Michała stosowana jest we wszelkiego rodzaju magii ochronnej.

   

  Świeca Archanioła Michał, jak wszystkie zaproponowane w tym dziale świece, wykonana jest z naturalnych wosków. Posiada silnie działający symboliczny obraz przedstawiający Archanioła Michała...

   

  Cena:20.00PLN
 • Świeca rytualna - Anioł Miłości

  Anioł Miłości

   

  Świeca rytualna Anioła Miłości stosowana jest we wszelkiego rodzaju magii miłości.

   

  Świeca Anioła Miłości, jak wszystkie zaproponowane w tym dziale świece, wykonana jest z naturalnych wosków. Posiada silnie działający symboliczny obraz przedstawiający Anioła Miłości, naniesiony na zew. stronę opakowania świecy...

   

  Cena:20.00PLN
 • Świeca rytualna - Anioł Fortunata

  aniol_fortunata

   

  Świeca rytualna Anioła Fortunaty stosowana jest we wszelkiego rodzaju magii finansów, pomyślności i sukcesu.

   

  Świeca Fortunata, jak wszystkie zaproponowane w tym dziale świece, wykonana jest z naturalnych wosków. Posiada silnie działający symboliczny obraz przedstawiający..

   

  Cena:20.00PLN
 • Świeca rytualna - Archanioł Metatron

  Świeca rytualna

   

  Świeca rytualna Archanioła Metatrona stosowana jest w magii oczyszczania, ochrony miłości i pomyślności.

   

  Świeca Metatrona, jak wszystkie zaproponowane w tym dziale świece, wykonana jest z naturalnych wosków...

   

  Cena:20.00PLN
 • A 05 anioł Sukcesu, anioły, obrazy złoto - srebrne z serii religijnych

  anioł Sukcesu

   

  Oryginał w eleganckim wydaniu, nowoczesne obrazy z serii płaskorzeźby przedstawiającej anioła Sukcesu w klasycznej formie do nowoczesnych wnętrz. Ceramiczna postać aniołka ręcznie pozłacana płatkami imitacji złota umieszczona jest na posrebrzanej płatkami srebra passepartout, a całość umieszczona jest na ...

   

  Cena:125.00»79.00PLN
 • A 02 anioł Pokoju, anioły, obrazy złoto - srebrne z serii religijnych

  anioł Pokoju

   

  Oryginał w eleganckim wydaniu, nowoczesne obrazy z serii płaskorzeźby przedstawiającej anioła Pokoju w klasycznej formie do nowoczesnych wnętrz. Ceramiczna postać aniołka ręcznie pozłacana płatkami imitacji złota umieszczona jest na posrebrzanej płatkami srebra passepartout, a całość umieszczona jest na ...

   

  Cena:125.00»79.00PLN
 • A 10 anioł Dobrobytu, anioły, obrazy złoto - srebrne z serii religijnych,

  anioł Dobrobytu

   

  Oryginał w eleganckim wydaniu, nowoczesne obrazy z serii płaskorzeźby przedstawiającej anioła Dobrobytu w klasycznej formie do nowoczesnych wnętrz. Ceramiczna postać aniołka ręcznie pozłacana płatkami imitacji złota umieszczona jest na posrebrzanej płatkami srebra passepartout, a całość umieszczona jest na białym, o wysokim połysku podkładzie oprawionym ...

   

  Cena:125.00»79.00PLN
 • A 07 anioł Nadziei, anioły, obrazy złoto - srebrne z serii religijnych

  anioł Nadziei

   

  Oryginał w eleganckim wydaniu, nowoczesne obrazy z serii płaskorzeźby przedstawiającej anioła Nadziei w klasycznej formie do nowoczesnych wnętrz. Ceramiczna postać aniołka ręcznie pozłacana płatkami imitacji złota umieszczona jest na posrebrzanej płatkami ....

   

  Cena:125.00»79.00PLN
 • A 01 anioł Przyjaźni, anioły, obrazy złoto - srebrne z serii religijnych

  anioł Przyjaźni

   

  Oryginał w eleganckim wydaniu, nowoczesne obrazy z serii płaskorzeźby przedstawiającej anioła Przyjaźni w klasycznej formie do nowoczesnych wnętrz. Ceramiczna postać aniołka ręcznie pozłacana płatkami imitacji złota umieszczona jest na posrebrzanej płatkami ...

   

  Cena:125.00»79.00PLN
 • A 08 anioł Stróż, anioły, obrazy złoto - srebrne z serii religijnych,

  anioł Stróż

   

  Oryginał w eleganckim wydaniu, nowoczesne obrazy z serii płaskorzeźby przedstawiającej anioła Stróża w klasycznej formie do nowoczesnych wnętrz. Ceramiczna postać aniołka ręcznie pozłacana płatkami imitacji złota umieszczona jest na posrebrzanej płatkami srebra passepartout, a całość umieszczona jest ...

   

  Cena:125.00»79.00PLN
 • A 08 KPZ anioł Stróż, angel of Guardian, anioły, obrazy z serii religijnych

  anioł_Stróż

   

  Oryginał w eleganckim wydaniu, nowoczesne obrazy z serii płaskorzeźby przedstawiającej anioła Stróża w klasycznej formie do nowoczesnych wnętrz. Ceramiczna postać aniołka umieszczona jest na ręcznie malowanej, w białych odcieniach, drewnianej ....

   

  Cena:125.00»79.00PLN
 • A 10 KPZ anioł Dobrobytu, angel of Prosperity, anioły, obrazy z serii religijnych,

  anioł_Dobrobytu

   

  Oryginał w eleganckim wydaniu, nowoczesne obrazy z serii płaskorzeźby przedstawiającej anioła Dobrobytu w klasycznej formie do nowoczesnych wnętrz. Ceramiczna postać aniołka umieszczona jest na ręcznie malowanej, w białych odcieniach, drewnianej ....

   

  Cena:125.00»79.00PLN
 • A 06 KS anioł radości, angel joy, anioły, eleganckie obrazy z serii religijnych,

  anioł radości

  Oryginał w eleganckim wydaniu, nowoczesne obrazy z serii płaskorzeźby przedstawiającej anioła radości w klasycznej formie do nowoczesnych wnętrz. Ceramiczna postać aniołka umieszczona jest na ręcznie malowanej, w białych odcieniach, drewnianej ..

   

  Cena:125.00»79.00PLN
 • A 07 KS anioł nadziei, angel hope, anioły, eleganckie obrazy z serii religijnych

  anioł nadziei

   

  Oryginał w eleganckim wydaniu, nowoczesne obrazy z serii płaskorzeźby przedstawiającej anioła nadziei w klasycznej formie do nowoczesnych wnętrz. Ceramiczna postać aniołka umieszczona jest na ręcznie malowanej, w białych odcieniach, drewnianej ...

   

  Cena:125.00»79.00PLN
 • A 09 KS anioł zdrowia, angel health, anioły, eleganckie obrazy z serii religijnych,

  anioł zdrowia

   

  Oryginał w eleganckim wydaniu, nowoczesne obrazy z serii płaskorzeźby przedstawiającej anioła zdrowia w klasycznej formie do nowoczesnych wnętrz. Ceramiczna postać aniołka umieszczona jest na ręcznie malowanej, w białych odcieniach, drewnianej ...

   

  Cena:125.00»79.00PLN
 • A 01 KZ anioł przyjaźni, angel friendship, anioły, eleganckie obrazy z serii religijnych,

  anioł przyjaźni

   

  Oryginał w eleganckim wydaniu, nowoczesne obrazy z serii płaskorzeźby przedstawiającej anioła przyjaźni w klasycznej formie do nowoczesnych wnętrz. Ceramiczna postać aniołka umieszczona jest na ręcznie malowanej, w białych odcieniach, drewnianej ...

   

  Cena:125.00»79.00PLN
 • A 08 KZ anioł stróż, angel of guardian, anioły, eleganckie obrazy z serii religijnych,

  anioł stróż

   

  Oryginał w eleganckim wydaniu, nowoczesne obrazy z serii płaskorzeźby przedstawiającej anioła stróża w klasycznej formie do nowoczesnych wnętrz. Ceramiczna postać aniołka umieszczona jest na ręcznie malowanej, w białych odcieniach, drewnianej ...

   

  Cena:125.00»79.00PLN
 • A 04 KZ anioł Szczęścia, angel of happiness, anioły, eleganckie obrazy z serii religijnych,

  anioł szczęścia

   

  Oryginał w eleganckim wydaniu, nowoczesne obrazy z serii płaskorzeźby przedstawiającej anioła szczęścia w klasycznej formie do nowoczesnych wnętrz. Ceramiczna postać aniołka umieszczona jest na ręcznie ...

   

  Cena:125.00»79.00PLN
 • A 10 PZ anioł Dobrobytu, angel of Prosperity, anioły, obrazy glamour z serii religijnych,

  anioł Dobrobytu

   

  Oryginał w eleganckim wydaniu, nowoczesne obrazy z serii płaskorzeźby przedstawiającej anioła Dobrobytu w klasycznej formie do nowoczesnych wnętrz. Ceramiczna postać aniołka umieszczona jest na ręcznie pozłacanej płatkami imitacji złota plexi o wysokim połysku. Całość stanowi ...

   

  Cena:125.00»79.00PLN
 • A 05 PZ anioł Sukcesu, angel of Success, anioły, obrazy glamour na plexi z serii religijnych,

  anioł Sukcesu

   

  Oryginał w eleganckim wydaniu, nowoczesne obrazy z serii płaskorzeźby przedstawiającej anioła Sukcesu w klasycznej formie do nowoczesnych wnętrz. Ceramiczna postać aniołka umieszczona jest na ręcznie pozłacanej płatkami imitacji złota plexi o wysokim połysku. Całość stanowi ...

   

  Cena:125.00»79.00PLN
 • A 03 PZ anioł Miłości, angel of Love, anioły, obrazy glamour z serii religijnych,

  anioł Miłości

   

  Oryginał w eleganckim wydaniu, nowoczesne obrazy z serii płaskorzeźby przedstawiającej anioła Miłości w klasycznej formie do nowoczesnych wnętrz.

  Ceramiczna postać aniołka umieszczona jest na ręcznie pozłacanej płatkami imitacji złota plexi o wysokim połysku. Całość stanowi niepowtarzalną dekorację ścienną z serii glamour, fantastycznie nadajacą się na niecodzienny prezent.

   

  Cena:125.00»79.00PLN
 • IGP 3268 anioł sukcesu

  anioł sukcesu

   

  reprodukcja, ładny obraz z motywem aniołka sukcesu, kartka artystyczna, uszlachetniona płatkami imitacji złota, oprawiona ....

   

  Cena:125.00PLN
 • IGP 3271, anioł dobrobytu i finansów

  anioł dobrobytu

   

  reprodukcja, ładny obraz z motywem aniołka dobrobytu, powodzenia w finansach, kartka artystyczna, uszlachetniona płatkami imitacji złota, oprawiona w brązową..

   

  Cena:125.00PLN
 • 7 dniowa świeca biała– stosowana w różnej magii jako świeca zastępcza

  swieca rytualna

   

  Świeca biała siedmiodniowa zrobiona jest z naturalnego wosku, barwionego w masie. Idealna do rytuałów przede wszystkim do oczyszczania czakr, do magii przyciągania pomyślności i spełniania życzeń. Świeca ta i jej rytuał mają niesamowicie silne działanie magiczne, w dziedzinie energii pomyślności.

   

  Cena:69.00PLN
 • 7 dniowa świeca Anioła Stróża „Guardian Angel” – świeca biała – stosowana w magii anielskiej, magii ochronnej,

  aniol-stroz

   

   

  Świeca Anioła Stróża czyli świeca Guardian Angel zrobiona jest z naturalnego wosku, barwionego w masie. Idealna do rytuałów przede wszystkim z magii anielskiej i magii ochronnej. Świeca ta i jej rytuał mają niesamowicie silne działanie magiczne, w dziedzinie energii anielskiej.

   

  Cena:69.00PLN
 • IGP 1264 H, anioł powodzenia, nowoczesne obrazy do ładnego wnętrza, obrazy w białych ramach,

  aniołek-powodzenia

   

  obraz z motywem aniołka powodzenia, reprodukcja artystyczna, uszlachetniona płatkami imitacji złota, oprawiona w białą, ręcznie malowaną ramę, ozdobioną białym plexiglas (akrylem). Wymiary mogą być dopasowane do potrzeb i oczekiwań klienta.

   

  wym. zew. ca. 25 x 25 cm

  Cena:125.00PLN
 • IGP 1265 H, anioł stróż, nowoczesne obrazy do ładnego wnętrza, obrazy w białych ramach,

  anioł-stróż

   

  obraz z motywem anioła stróża, reprodukcja artystyczna, uszlachetniona płatkami imitacji złota, oprawiona w białą, ręcznie malowaną ramę, ozdobioną białym plexiglas (akrylem). Wymiary mogą być dopasowane do potrzeb i oczekiwań klienta.

   

  wym. zew. ca. 25 x 25 cm

   

  Cena:125.00PLN
 • Podstawka do kryształowej kuli do wróżenia, aniołki

  kula_kryształowa

   

  od wielu wieków, jednym z najważniejszych elementów do przepowiadania przyszłości jest kryształowa kula. Od wieków używana jest w świecie magii przez wróżbitów, czarownic, czarnoksiężników. Obecnie, dużo osób traktuje kule kryształowe wykorzystywane jako forma dekoracji i remedium Feng Shui.

   

  Cena:245.00»199.00PLN
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Dodaj link do:
 • facebook.com