świeca intencyjna dla czakry korony, w kolorze fioletowym

Magia świec|Wszystko dla czakr

czakra korony
czakra korony
  • czakra korony
  • chakra korony
Cena:29.80PLN

 

 

świeca intencyjna w kolorze fioletowym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii siódmej czakry zwanej czakrą korony.

 

Świeca ta jest wykonana zgodnie z magicznymi zwyczajami i duchowymi naukami, w odpowiednim cyklu drogi księżyca, domieszane są odpowiedniej mocy olejki dopasowane do czakry korony i jej rytuału, całość opatrzona jest pozytywnymi energiami by wykonany rytuał uzdrawiania czakry zadziałał jak najmocniej.

 

Do wykonania tej świecy użyto ręcznie wykonanego, dmuchanego szkła o polerowanych, grubych ściankach, naturalnego wosku palmowego, barwionego w masie naturalnymi barwnikami roślinnymi. Knot do tych świec użyto drewniany, wykluczając w ten sposób całkowicie środki chemiczne, używane do knotów z bawełny. Drewniany knot powoduje piękny taniec ognia, a odgłosy spalanego knota podobne są do odgłosów pochodzących z palącego się kominka. Całość jest produktem ręcznie wykonanym, pochodzenia europejskiego, świeca jest produktem roślinnym – wegańskim.

 

Świeca intencyjna w kolorze fioletowym jest idealna do oczyszczania czakry korony, aktywacji energii z nią związanych, jak i do magii aktywowania mądrości duchowej i rozwoju duchowego. Świeca ta i jej rytuał mają niesamowicie silne działanie magiczne.

 

Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnoszą wibracje, a tym samym poprawią energetykę czakramu i przestrzeni wokół nas. W połączenie z naturalnymi kadzidłami świeca, czyli ogień, stała się nieodłącznym składnikiem dnia codziennego, magii, religii, jak i rytuałów oraz dla zwykłego poprawiania samopoczucia.

 

Świeca sama w sobie jest także wspaniałą dekoracją i oryginalnym pomysłem na prezent.

 

czas palenia w przybliżeniu ok. 56 godzin

wymiary szkła: 9,5 x 8,0 cm

 

Czakra siódma - fioletowa czakra korony

 

Jest w kolorze fioletowym o żywiole wibracji, odpowiedzialna jest za pełne zrozumienie z duchową mądrością, mistykę, modlitwę, poczucie łączności ze wszechświatem, boskością, szeroką świadomością, otwartością, zaufaniem, nieosądzanie, oświecenie.

 

Blokady czakry korony manifestują się poprzez zagubienie, poczucie bycia samotnym, pomimo bywania wśród ludzi, oddzieleniem się od życia, chorobami psychicznymi, iluzjami, autodestrukcją, nerwicami, panicznym strachem, nieufnością, wyniosłością, separacją się od innych, lękiem przed śmiercią, przed niebytem, strach przed ujawnianiem się przed innymi itp.

 

powyższe blokady objawiają się poprzez osłabienie, zniechęcenie się, apatią, zaburzeniami świadomości, zaburzeniami pamięci, problemami psychicznymi i depresją, uzależnieniem się od praktyk szamańskich, magicznych, tantry, cykliczności rozwoju i religijności.

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com