Kursy i Warsztaty

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Medicine of live – certyfikowany kurs w Gdańsku, w dniach 09 – 11 sierpnia 2019, część druga

  certyfikowany kurs

   

  Wszystkich chętnych zapraszamy na drugą część certyfikowanego kursu Medicine of live, który odbędzie się w Gdańsku, w dniach 9 – 11 sierpnia 2019.

   

  Na tym spotkaniu, będzie omówiona druga część wiedzy pozwalająca na samodzielne oczyszczanie, uzdrawianie i pracę z klientami.

   

  Cena:1000.00PLN
 • Medicine of live – certyfikowany kurs w Gdańsku, w dniach 02 – 04 sierpnia 2019, część pierwsza

  certyfikowany kurs

   

  Wszystkich chętnych zapraszamy na pierwszą część certyfikowanego kursu Medicine of live, który odbędzie się w Gdańsku, w dniach 2 – 04 sierpnia 2019.

   

  Na tym spotkaniu, będzie omówiona pierwsza część wiedzy pozwalająca na samodzielne oczyszczanie, uzdrawianie swoich codziennych problemów i negatywnych sytuacji.

   

   

  Cena:1000.00PLN
 • Ho´oponopono w parktyce na wyspach hawajach w dniach 28 wrzesnia do 11 pazdziernika 2020

  wyprawa

  Proponujemy Wam po raz kolejny czternastodniową prywatną wyprawę, w dniach 28 wrzesnia do 11 pazdziernika 2020 roku na Hawai´i, dużą wyspę Hawajską (Big Island).

   

  Czas będziemy spędzać na praktycznej nauce huny, ho'oponopono i innych rytuałach pochodzących z hawajskiej wiedzy, na medytacjach w miejscach mocy, na rozmowach z żywiołami, na wędrówkach przez tropikalne lasy, paprocie i inne ...

   

  mamy jeszcze troche wolnych miejsc, ale to sie moze szybko zmienic -;)

   

 • Kurs Ho’oponopono w Londynie w dniach 16 – 17 marca 2019

  ho'oponopono

  Ho’oponopono jest procesem oczyszczającym nieharmonijne zdarzenia i wprowadzającym Boski porządek. Dosłownie oznacza „poprawić”, „naprawić”. To proces, w którym oczyszczamy i uwalniamy negatywne emocje związane ze wspomnieniami i wydarzeniami z przeszłości...

   

  Wszystkich chętnych zapraszamy na niepowtarzalny kurs Ho’oponopono w Londynie

 • Warsztaty SRT w dniach 26 - 27 stycznia 2019

  kontrakty

   

  Wszystkich „wtajemniczonych” zapraszamy na kolejne warsztaty rozwoju duchowego i SRT w dniach 26 – 27 stycznia 2019. Spotkanie rozpoczyna się jak zawsze o 9:00 rano.

   

  Cena:490.00PLN
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Dodaj link do:
 • facebook.com