Kursy i Warsztaty

Zobacz wszystkie | Strony:
  • Ho´oponopono w parktyce na hawajach

    wyprawa-na-hawaje

    Proponujemy Wam czternastodniową wyprawę, w dniach 15 – 29 września 2018 roku na Hawai´i, dużą wyspę Hawajską (Big Island). Czas będziemy spędzać na praktycznej nauce huny, ho´oponopono i innych rytuałach pochodzących z hawajskiej wiedzy, na medytacjach w miejscach mocy, na rozmowach z żywiołami, na wędrówkach przez tropikalne lasy, paprocie i inne typowe tylko dla Hawai roślin, na oglądaniu wodospadów, unikatowych miejsc wyspy i poznawaniu tradycji lokalnej.

  • Rodzinne ustawienia według Berta Hellingera i Hooponopono w dniach 17 - 18 lutego 2018

    ustawienia rodzinne

    Rodzinne ustawienia według Berta Hellingera i Ho´oponopono w dniach 17 - 18 lutego 2018

    Na tym kursie proponowane jest połączenie tych dwóch silnych metod uzdrawiania relacji związków, by uzyskać głębokie, skuteczne oczyszczenie.

     

    Obie metody, ustawienia rodzinne Hellingera, jak i hawajska konferencja rodzinna (Ho´oponopono), posiadają ze sobą spójność. Obie te metody, mają na celu „naprawić” czyli uzdrowić to, co jest w relacjach zepsute. …(opis poniżej)…

     

    na to spotkanie sa jeszcze tylko 2 wolne miejsca,

     

     

    Cena:590.00PLN
  • Warsztaty SRT, wpływ tranzytów roku 2018, ziemskiego Psa na nasze losy

    horoskop-2018

    Wszystkich chętnych zapraszamy na warsztaty uzdrawiania duchowego metodą SRT, który odbędzie się w Brzegu w dniach od 20 do 21 stycznia 2018

     

     

    Wszystkich chętnych zapraszamy na Warsztaty SRT, których tematem jest roczny horoskop chiński 2018 – Pies z elementem Ziemia i jego negatywny wpływ na nasze życie.

     

     

    Cena:490.00PLN
Zobacz wszystkie | Strony:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com