świeca intencyjna dla czakry splotu słonecznego, w kolorze żółtym

Magia świec|Wszystko dla czakr

czakra trzecia
czakra trzecia
  • czakra trzecia
  • czakry
Cena:29.80PLN

 

 

świeca intencyjna w kolorze żółtym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii trzeciej czakry zwanej czakrą splotu słonecznego, albo solaris plexus

 

Świeca ta jest wykonana zgodnie z magicznymi zwyczajami i duchowymi naukami, w odpowiednim cyklu drogi księżyca, domieszane są odpowiedniej mocy eteryczne olejki naturalne dopasowane do czakry splotu słonecznego i jej rytuału, całość opatrzona jest pozytywnymi energiami by wykonany rytuał uzdrawiania czakry zadziałał jak najmocniej.

 

Do wykonania tej świecy użyto ręcznie wykonanego, dmuchanego szkła o polerowanych, grubych ściankach, naturalnego wosku palmowego, barwionego w masie naturalnymi barwnikami roślinnymi. Knot do tych świec użyto drewniany, wykluczając w ten sposób całkowicie środki chemiczne, używane do knotów z bawełny. Drewniany knot powoduje piękny taniec ognia, a odgłosy spalanego knota podobne są do odgłosów pochodzących z palącego się kominka. Całość jest produktem ręcznie wykonanym, pochodzenia europejskiego, świeca jest produktem roślinnym – wegańskim.

 

Świeca intencyjna w kolorze żółtym jest idealna do oczyszczania czakry splotu słonecznego, aktywacji energii z nią związanych, jak i do magii przyciągania spokoju wewnętrznego. Świeca ta i jej rytuał mają niesamowicie silne działanie energetyczne.

 

Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnoszą wibracje, a tym samym poprawią energetykę czakramu i przestrzeni wokół nas. W połączenie z naturalnymi kadzidłami świeca, czyli ogień, stała się nieodłącznym składnikiem dnia codziennego, magii, religii, jak i rytuałów oraz dla zwykłego poprawiania samopoczucia.

 

Świeca sama w sobie jest także wspaniałą dekoracją i oryginalnym pomysłem na prezent.

 

czas palenia w przybliżeniu ok. 56 godzin

wymiary szkła: 9,5 x 8,0 cm

 

Czakra trzecia splotu słonecznego

 

Jest w kolorze żółtym o żywiole ognia, zwaną również jako Solar Plexus, odpowiedzialna jest za spełnianie marzeń, uczucie dobrobytu, dostatku, szczęścia, komfortu, działanie i moc w działaniu, pracowitość, skuteczność działania, współdziałanie, optymizm, samoświadomość, akceptacja również samego siebie.

 

Blokada tej czakry objawia się niedbałością, nieskutecznością, izolowaniem siebie od innych, brakiem chęci do pracy, koncentrowanie się na negatywach, narzekanie, niska samoocena, wybuchowością, tyranizowanie innych, ciągłą postawą roszczeniową, narzucaniem się innym, domaganiem się uwagi i konfliktowością.

 

Powyższe blokady manifestują się chorobami przewodu pokarmowego, żółtaczki, nadkwasotą, kamieniami w woreczku żółciowym, cukrzycą i niektórymi chorobami skóry, a także uzależnieniami od kokainy, kofeiny, amfetaminy.

 

Magia uzdrawiania proponuje Państwu również inne świece,

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com