Nowości

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Szkatułka z pentagramem - narzędzia magiczne

  szkatułki na biżuterię

  Elegancka szkatułka z blachy aluminiowej z pięknym znakiem pentagramu, a w środku wyłożona czarnym filcem.

  Cena:79.00»69.00PLN
 • Kielich - rytualne narzędzie magiczne dla czarownicy

  kielich magiczny

   

  Rytualny kielich to niezbędne narzedzie czarownicy, przeznaczony jest do rytuałów magii wicca, wykonany jest ze stali szczotkowanej i aluminium. Z przedniej strony jest wygrawerowany znak pentagramu.

  Cena:79.00PLN
 • złota kadzielniczka w kształcie szczęśliwego słonia serii 1001 Nocy, KH 528

  kadzielniczka

   

  ta śliczna, złota kadzielniczka w kształcie szczęśliwego słonia, ręcznie wykonana, ozdabia pomieszczenie, w którym stoi, wnosi do niego orientalny nastrój magii. Kadzielniczka nadaje się do kadzidełek stożkowych położonych na metalowej płytce.

   

  Cena:49.00PLN
 • złota kadzielniczka w kształcie szczęśliwego słonia serii 1001 Nocy, KH 526

  kadzielniczka

   

  ta śliczna, złota kadzielniczka w kształcie szczęśliwego słonia, ręcznie wykonana, ozdabia pomieszczenie, w którym stoi, wnosi do niego orientalny nastrój magii. Kadzielniczkę należy wypełnić piaskiem i dopiero wtedy palić zioła.

   

  Cena:119.00PLN
 • złoto - czarna kadzielniczka w kształcie szczęśliwego słonia z serii 1001 Nocy, KH 520

  kadzielniczka

   

  ta śliczna kadzielniczka w kształcie szczęśliwego słonia, ręcznie wykonana, ozdabia pomieszczenie, w którym stoi, wnosi do niego orientalny nastrój magii. Kadzielniczkę należy wypełnić piaskiem i dopiero wtedy palić zioła.

   

  Cena:98.00PLN
 • złota kadzielniczka w kształcie szczęśliwego słonia z serii 1001 Nocy, KH 521

  kadzielniczka

   

  ta śliczna kadzielniczka w kształcie szczęśliwego słonia, ręcznie wykonana, ozdabia pomieszczenie, w którym stoi, wnosi do niego orientalny nastrój magii. Kadzielniczkę należy wypełnić piaskiem i dopiero wtedy palic zioła.

   

  Cena:49.00PLN
 • Ho´oponopono 23 modlitwy oczyszczające problemy życiowe - Krystyna Kwiecinski

  hooponopono

   

  Kolejna, już trzecia książka Krystyny Kwiecinski pod tytułem „Ho`oponopono. 23 modlitwy służące do oczyszczania problemów życiowych” będzie miała swoją premierę na targach medycyny naturalnej 2017 w Katowicach.

   

  Pozycja ta jest odpowiedzią na prośby wielu czytelników oraz kursantów, którzy prosili by powstały nowe, następne materiały na temat uzdrawiania technikami Huny i Ho`oponopono. Książka ta, jest jakby kierunkowskazem, który pomaga wybrać nam drogę, którą możemy iść przez życie z pełną świadomością tego, co się dzieje dookoła nas, z pozytywnym przeświadczeniem sensu własnego istnienia i własnej indywidualności.

   

  Cena:29.90PLN
 • Ho´oponopono Oczyszczająca modlitwa - Krystyna Kwiecinski

  hooponopono

   

  Ho’oponopono Oczyszczająca modlitwa - Czym jest oczyszczająca modlitwa Ho’oponopono? Czy Ho’oponopono może być drogą do szczęścia? Odpowiedź poznasz, dzięki drugiej już książce Krystyny Kwiecinski, w której autorka zgłębia tajniki starożytnej nauki, mającej swoje korzenie w hawajskiej Hunie.

   

  Cena:29.90PLN
 • Ho´oponopono siła tworzenia - Krystyna Kwiecinski

  hooponopono

   

  Ho’oponopono to starożytna nauka, która bierze swój początek na malowniczych hawajskich wyspach i jest częścią Huny – tajemnej wiedzy kultywowanej przez Hawajczyków.

   

  Dzięki tej książce poznasz proste wskazówki, które ułatwią ci rozpoczęcie praktyki Ho’oponopono i dowiesz się, jak stosować tę metodę do rozwiązywania wszelkich problemów życiowych.

   

  Cena:24.90PLN
 • Orgonit – amulet z Archaniołem Michałem 17 673

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonitowy na szyję, składa się z metalowego amuletu Archanioła Michała, drobnych kawałków miedzi, kryształów lapisu lazuli, topazu i kryształu górskiego.

  Połączenie kryształków miedzi, lapisu, topazu i kryształu górskiego z metalowym amuletem Archanioła Michała bezpieczeństwa...

   

  Cena:79.00»59.00PLN
 • Orgonit – amulet z Archaniołem Gabrielem 17 671

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonitowy na szyję, składa się z metalowego amuletu Archanioła Gabriela, drobnych kawałków miedzi, kryształów kamienia księżycowego, turmalinu i kryształu górskiego.

  Połączenie kryształków miedzi, kamienia księżycowego i kryształu górskiego z metalowym amuletem Archanioła Gabriela daje bardzo silny...

  Cena:79.00»59.00PLN
 • Orgonit – amulet z Archaniołem Urielem 17 672

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonitowy na szyję, składa się z metalowego amuletu Archanioła Uriela, drobnych kawałków miedzi, kryształów cytrynu i kryształu górskiego.

  Połączenie kryształków miedzi, cytrynu i kryształu górskiego z metalowym amuletem Archanioła Uriela

   

  Cena:79.00»59.00PLN
 • Orgonit – amulet ze znakiem Ohm 17 677

  orgone_17677.jpg

   

  Proponowany wisiorek orgonitowy na szyję, składa się z miedzianego znaku Ohm, drobnych kawałków miedzi, kryształów turmalinu, żółtego Jaspisu i kryształu górskiego.

   

  Połączenie kryształków miedzi, turmalinu, żółtego jaspisu i kryształu górskiego z metalowym amuletem Ohm

   

  Cena:79.00»59.00PLN
 • Orgonit – amulet z celtyckim symbolem obfitości 17 655

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonitowy na szyję, składa się z miedzianego znaku celtyckiej spirali obfitości i długowieczności, drobnych kawałków miedzi, kryształu ametystu, lapisu, turkusu, peridotu, cytrynu, karneolu i kryształu górskiego.

  Połączenie wyżej wymienionych kryształów z ...

   

  Cena:79.00»59.00PLN
 • Orgonit – amulet z celtyckim symbolem obfitości 17 652

  orgonit_dobrobyt.jpg

   

  Proponowany wisiorek orgonitowy na szyję, składa się z miedzianego znaku celtyckiej spirali obfitości i długowieczności, drobnych kawałków miedzi, kryształu ametystu, lapisu, turkusu, peridotu, cytrynu, karneolu i kryształu górskiego.

  Połączenie wyżej wymienionych kryształów z...

   

  Cena:79.00»59.00PLN
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Dodaj link do:
 • facebook.com