Nowości

Zobacz wszystkie | Strony:
 • 3 – dniowa świeca niebiesko – czarna, odwrócona do oczyszczania chorób i przywracania zdrowia

  uzdrawianie
  Cena:89.00PLN
 • 3 – dniowa świeca biało – czarna, odwrócona do oczyszczania wszystkich nieszczęść, pecha i niepowodzeń.

  nieszczescie i pech
  Cena:89.00PLN
 • 3 – dniowa magiczna biała świeca intencyjna

  biala swieca

   

  Biała świeca jest najbardziej uniwersalną świecą, jaka istnieje. Można białą świecą zastępować inne kolory świec, Jeżeli właśnie nie mamy pod ręką odpowiedniego koloru, potrzebnego nam do rytuału. Może być też stosowana, jeżeli nie jesteśmy pewni jaki kolor powinien być użyty w danym rytuale. Biała świeca służy również jako świeca ....

   

  Cena:89.00PLN
 • 3 – dniowa świeca Come to Me – przyjdź do mnie

  przybadz do mnie

   

  Ta 3-dniowa świeca Come to Me jest idealna dla kogoś, kto chce zachęcić konkretną osobę do swojego życia. Zapal świecę i medytuj swoje pragnienia, a szczególnie osobę, do której chcesz być blisko, a świeca wciągnie ją w twoje życie. Jest świetnym dodatkiem do kolekcji każdego, kto lubi intencyjne świece i nie szkodzi, że świeca zyskuje ten dodatkowy bonus boskich mocy, aby przyciągnąć osobę twoich marzeń. Świeca namaszczona jest olejem „Come to Me” dla dodatkowej mocy, dlatego nie marnuj ani chwili na marzenia i nadzieję na tę osobę, której jeszcze nie ma, tylko zapal tę świecę, a będzie to świetna pomoc w realizacji twoich życzeń i otworzeniu drogi do miłości i szczęśliwego partnerstwa.

   

  Cena:89.00PLN
 • 3 – dniowa świeca zielono – czarna, odwrócona do ratowania i poprawy finansów

  swieca odwrócona

   

  spal kolor zielony, aby przyciągnąć pozytywne wibracje do Twoich finansów lub budżetu firmowego, a następnie spal czarny, aby pozbyć się złych wpływów i blokad finansowych. Świece te używane są w przypadku problemów związanych z finansami, z zarabianiem pieniędzy, długami i pożyczkami. Napisz swój problem na papierze i umieść go pod świecą. Zapal świecę i pozwól jej płonąć, aż się spali do końca....

  Cena:89.00PLN
 • 3 – dniowa świeca czerwono – czarna, odwrócona do ratowania związków miłosnych

  milosc

   

  Najpierw spal czerwony, aby przyciągnąć pozytywne wibracje do domu lub firmy, a następnie spal czarny, aby pozbyć się złych wpływów. Używane w przypadku problemów związanych z miłością, seksem i energią. Napisz swój zamiar na papierze i umieść go pod świecą. Zapal świecę i pozwól jej płonąć, aż się spali do końca.....

  .

   

  Cena:89.00PLN
 • silna 3 – dniowa intencyjna świeca w celu poprawy funkcjonowania Biznesu Improve Business

  naprawa finansow

   

  Proponowana szamańska świeca Voodoo służy do poprawy funkcjonowania biznesu. Świecę tą zapala się przy wszelkiego rodzaju inwestycjach, lokowaniu pieniędzy, loteriach liczbowych, transakcjach bankowych, mających na celu otrzymanie pożyczki, we wszystkich działaniach związanych z dobrobytem materialnym.

   

  Cena:89.00PLN
 • trzy dniowa czarna intencyjna świeca separacyjna – against black magic/przeciwko czarnej magii

  czarna swieca

   

  świeca separacyjna, w kolorze czarnym, palona jest w celu odwrócenia i transformowania negatywnych energii pochodzących z działań czarnej magii. Czarna świeca to najsilniejsze narzędzie, najmocniejsze narzędzie magiczna zapora przeciwko atakom innych osób. Symbolizuje zwycięstwo światła nad ciemnością, odcinając się od zła i negatywności.

   

  Świeca ta adresowana jest do wszystkich tych, którzy w jakikolwiek sposób odczuwają na swojej skórze, w swoim życiu działanie klątw, uroków, złego spojrzenia, posiadają stale niepowodzenia w życiu, od dłuższego czasu nic się im nie układa.

   

  Cena:89.00PLN
 • trzy dniowa intencyjna świeca separacyjna – oczyszczenie niepowodzeń i przeszkód w sukcesie, finansach i komunikacji.

  sukces

   

  trzydniowa intencyjna świeca separacyjna, reversible, w kolorze czarno – żółtym, palona jest w celu odwrócenia i transformowania negatywnych energii tworzących blokady kreatywności, sukcesu, koncentracji, zrozumienia, inspiracji i szczęśliwej, bezpiecznej podróży. Tego rodzaju świece możemy również wykorzystywać do usuniecie energii zaburzających i blokujących naszą komunikację międzyludzką, osiągnięcie sukcesu, poprawienia efektu wyników w szkole, zdanie poprawnych egzaminów, a dla nauczycieli ułatwia przekazywanie innym wiedzy. Świeca ta adresowana jest do wszystkich tych, którzy planują rozmowy z nowym pracodawcą, w spotkaniach biznesowych, dla tych co zajmują się lub chcą zajmować się inwestycjami, lokowaniem pieniędzy, grami liczbowymi, transakcjami bankowymi w celu otrzymania kredytu i we wszystkich dziedzinach związanych z dobrobytem materialnym. 

   

  Cena:89.00PLN
 • magiczna 3 – dniowa świeca intencyjna, separacyjna – usuniecie niepowodzeń i braku energii

  energia zyciowa

   

  trzydniowa intencyjna świeca separacyjna, reversible, w kolorze czarno – pomarańczowym, palona jest w celu odwrócenia i transformowania negatywnych energii tworzących blokady kreatywności, sukcesu, kontroli nad własnym życiem, niemożliwości pójścia do przodu, przywrócenia radości życia i pokonanie wewnętrznych oporów. Tego rodzaju świece możemy również wykorzystywać do usuniecie energii zaburzających łatwość podejmowania trafnych decyzji, blokujących komunikacje międzyludzkie, osiągniecie sukcesu, do przyciąga pomocnych ludzi.

   

  Cena:89.00PLN
 • trzy dniowa intencyjna świeca separacyjna, uzdrowienia psychicznego i ataków energetycznych

  swieca

   

  trzydniowa intencyjna świeca separacyjna, reversible, w kolorze czarno – fioletowym, palona jest w celu odwrócenia i transformowania negatywnych energii dotyczących kłótni przede wszystkim rodzinnych, sporów, niesnasek, np. sąsiedzkich, zaburzających przywróceniu równowagi emocjonalnej po stracie kogoś bliskiego. Tego rodzaju świece możemy również wykorzystywać do usuniecie energii zaburzających łatwość podejmowania trafnych decyzji, przy załamaniach psychicznych, nadchodzących stanów depresyjnych, w stanach naszego własnego zagubienia. 

   

  Cena:89.00PLN
 • świeca podwójnego działania, trzy dniowa intencyjna świeca separacyjna – usunięcia przeszkód prawnych.

  rozprawy sadowe

   

  trzydniowa intencyjna świeca podwójnego działania, reversible, w kolorze czarno – brązowym, odwracająca negatywne energie, które przynoszą Ci przeszkody prawne, przede wszystkim negatywny przebieg rozpraw sądowych, niespodziewane rozprawy, niesprawiedliwe wyroki, itp.… Tego rodzaju świece możemy również wykorzystywać do uzdrawiania zwierząt, ułożenia własnej stabilizacji, uziemienia siebie, znalezienie zagubionych rzeczy, przedmiotów czy spraw.  

   

  Cena:89.00PLN
 • trzy dniowa intencyjna, ziołowa świeca separacyjna, cofająca, reversible – transformacja pecha i niepowodzeń

  klatwy

   

  trzydniowa intencyjna świeca cofająca, reversible, w kolorze czarno – białym, odwracająca negatywne energie, które przynoszą Ci regularnie pecha, niepowodzenia, złą passę, nieczystości, przekleństw, itp.. Świeca ta adresowana jest do wszystkich tych, którym się nic nie udaje, ciągle przepadają pozytywne okazje, którzy mają uczucie, że ktoś im wysłał pecha, itp. …. 

   

  Cena:89.00PLN
 • 3 dniowa świeca separacyjna, cofająca, reversible – naprawa zdrowia i komunikacji

  komunikacja

   

  trzydniowa świeca cofająca, reversible, w kolorze czarno – niebieskim, odwracająca negatywne energie zagrażające Twojemu zdrowiu. Świeca ta adresowana jest do wszystkich tych, którzy mają problem ze swoim zdrowiem, depresją, chorobami fizycznymi, jak i psychicznymi, niestabilnymi emocjonalnie, posiadającymi dużo strachu i lęków, brak energii życia, brak ochoty na życie, itp. …. 

   

  Cena:89.00PLN
 • Intencyjna trzydniowa świeca separacyjna, reversible – naprawa finansów

  naprawa finansów

   

  trzydniowa świeca cofająca, reversible, w kolorze czarno – zielonym, odwracająca negatywne energie zagrażające Twoim finansom, świeca adresowana jest do wszystkich tych, którzy mają problem w zarabianiu pieniędzy, utrzymaniu ich przy sobie lub problemów ze spłatą długów.

   

  Cena:89.00PLN
 • szamańska trzy dniowa świeca cofająca, reversible – związki partnerskie

  zwiazki

   

  trzydniowa świeca separacyjna, inaczej zwana cofająca, reversible, w kolorze czarno – czerwonym, odwracająca negatywne energie zagrażające Twojemu związkowi adresowana jest do wszystkich tych, którzy mają problem w swoim związku partnerskim.

   

  Cena:89.00PLN
 • Medicine of live – certyfikowany kurs w Brzegu, w dniach 27 – 29 marca 2020, część pierwsza - podstawy

  kurs

   

  Wszystkich chętnych zapraszamy na pierwszą część certyfikowanego kursu Medicine of live, który odbędzie się w Brzegu, w dniach 27 – 29 marca 2020.

   

  Na tym spotkaniu, będzie omówiona pierwsza, podstawowa część wiedzy pozwalająca na samodzielne oczyszczanie, uzdrawianie i pracę z klientami.

   

  Cena:1000.00PLN
 • Kurs Ho’oponopono w dniach 9 – 10 maja 2020 w Brzegu koło Opola

  kurs_ho'oponopono

   

  Zapraszamy Was na pierwszy w tym roku kurs Ho’oponopono, który odbędzie się w dniach 09 – 10 maja 2020 roku w Brzegu.

   

  Dla wszystkich tych, którzy mają dość negatywów w swoim życiu, którzy chcą coś zmienić, chcą zrealizować swoje marzenia lub poznać miłość swojego życia, są serdecznie zaproszeni na ten kurs. 

   

  Cena:499.00PLN
 • Medicine of live – certyfikowany kurs w Gdańsku, w dniach 13 – 15 czerwca 2020, część trzecia pod nazwą Związki międzyludzkie.

  zwiazki partnerskie

   

  Wszystkich chętnych, którzy odwiedzili już kurs pierwszy (basis) zapraszamy na trzecią część certyfikowanego kursu Medicine of live, który odbędzie się w Gdańsku, w dniach 13 – 15 czerwca 2020.

   

  Na tym spotkaniu, będzie powtórzona pierwsza część wiedzy, a następnie omówiona trzecia część wiedzy, która pozwoli na samodzielne oczyszczanie, uzdrawianie tematów związanych z problemami związków partnerskich w domu i pracy.

   

  Cena:1000.00PLN
 • Medicine of live – certyfikowany kurs w Gdańsku, w dniach 19 – 21 czerwca 2020, część czwarta pod nazwą Finanse.

  finanse

   

  Wszystkich chętnych, którzy odwiedzili już kurs pierwszy (basis) zapraszamy na czwartą część certyfikowanego kursu Medicine of live, który odbędzie się w Gdańsku, w dniach 19 – 21 czerwca 2020.

   

  Na tym spotkaniu, będzie powtórzona pierwsza, druga i trzecia część wiedzy, a następnie omówiona czwarta i ostatnia część tej techniki uzdrawiania, która pozwoli na oczyszczanie, uzdrawianie tematów związanych z problemami finansowymi

   

  Cena:1000.00PLN
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Dodaj link do:
 • facebook.com