Nowości

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Jaspis czerwony, amulet przywracający zdrowie

  amulet

   

  Jaspis czerwony to przepiękny kamień leczniczy, który między innymi pomaga wyleczyć depresje, zwłaszcza, gdy jest noszony przy ciele. Jego energia pomaga przezwyciężyć lęk, uczy jak racjonalnie podejść do życia i swoich problemów.

  Czerwony jaspis wzmacnia własną wole, uczy panować nad sobą i pokonywać swoje słabości.

   

  Cena:29.00PLN
 • Turmalin czarny, silny talizman ochronny

  turmalin

   

  Czarny turmalin jest najważniejszy i najskuteczniejszy talizman ochrony, psychiczną tarczą odrzucającą i rozpraszającą negatywne energie, byty i inne siły niszczące. Chroni przed promieniowaniem i zanieczyszczeniami środowiska. Jest bardzo przydatny w oczyszczaniu i neutralizowaniu własnych negatywnych myśli i wewnętrznych konfliktów oraz przekształcaniu ich w pozytywną, użyteczną energię.

   

  Cena:39.00PLN
 • Onyks, talizman ochronny i amulet dający siłę i moc

  talizman, amulet

   

  Onyks – czarny kryształ, do ochrony przed klątwami, złorzeczeniami i innymi negatywnymi energiami. Onyks obdarza determinacją, stanowczością, wytrwałością i odwagą.  

   

  Wzmacnia, uzdrawia i oczyszcza ciało i umysł. Onyx oczyszcza umysł, likwiduje uczucie strachu, wspomaga przyjaźń, bogactwo i miłość. Pomaga w zasypianiu i aktywowaniu pozytywnych inspiracji

   

  Cena:29.00PLN
 • Kryształ górski, talizman przeciwko klątw i uroków

  talizman, amulet

   

  Kryształ górski jest bardzo skutecznym talizmanem ochronnym przeciwko klątwom i urokom, Kryształ górski chroni przed złym okiem i działa oczyszczająco dla ciała, umysłu, jak i pomieszczeń, jak i dodaje energii życiowej. Kryształ górski neutralizuje negatywne energie i złe promieniowanie, również wzmacnia pozytywne energie, działa podobnie jak akumulator i odpromiennik.

   

  Cena:29.00PLN
 • Labradoryt, talizman wytrwałości, odzyskaniu utraconych wartości

  amulet talizman

   

  Labradoryt jest tak zwaną Świątynią Gwiazd. Przynosi jasność myślenia, umożliwia dostęp do mądrości wszechświata. Uważany jest za kamień przynoszący ulgę przy stanach lękowych, beznadziejności, niepokoju czy depresji.  

   

  Labradoryt pomaga w odzyskaniu pewności siebie, wiary w swoje możliwości, zbudowaniu od nowa entuzjazmu. Jednocześnie rozprasza negatywne myśli, robiąc miejsce na jasność umysłu i poprawia współpracę z innymi wnosząc porozumienie i harmonie.

   

  Cena:29.00PLN
 • Malachit, talizman zdrowia fizycznego i duchowego, Archanioł Raphael

  talizman

   

  Malachit to kryształ o pięknym, zielonym kolorze, jest talizmanem Boskiego uzdrowiciela, Archanioła Rafaela.

   

  Jako kamień transformacji, Malachit wpiera proces pozytywnych zmian i podejmowania emocjonalnego ryzyka. Zachęca do wyrażania uczuć, łagodzenia nieśmiałości i nauczania odpowiedzialności za własne myśli i czyny. Wspiera przyjaźnie i empatię dla innych ludzi.

   

  Cena:89.00PLN
 • Awenturyn zielony,,amulet bogactwa materialnego i duchowego

  talizman

   

  Awenturyn zielony, to kamień, talizman, który przyciąga szczęście, powodzenie materialne i duchowe, Może przynieść niespodziewaną wygraną pieniężną lub łatwe uzyskanie pomocy finansowej, jak kredyt, pożyczka, darowizna czy spadek. Jest popularnym talizmanem wśród hazardzistów.

  Stosuje się go w rytuałach magii anielskiej z udziałem Archanioła Fortunaty w aktywacji przypływu dobrobytu. Jest fantastycznym pomocnikiem w wizualizacjach rzeczy materialnych. Stosuje się go w magiach finansów.

   

  Cena:29.00PLN
 • Szmaragd silny talizman, potrzebny amulet, wisior

  talizman

   

  Szmaragdy to potężne talizmany, mające również właściwości magiczne. To kamień mądrości, jasnego umysłu, no i oczywiście przywracania nadziei. To kamień podróżników, a inni mówią, że szmaragd potrafi przyciągać dobrobyt, hamuje nadmierne popędy oraz przynosi uspokojenie. 

  Szmaragdy mogą wzmocnić pamięć, przeganiają złe duchy oraz chronią przed melancholią. Oprócz tego kamienie te wspomagają leczenie, np. przy użądleniu przez insekty, węża, skorpiona, mają zastosowanie przy...

   

  Cena:59.00PLN
 • Breloczek z orgonitu na klucze, dobrobyt z ametystem

  breloczek

   

  Proponowany breloczek na klucze lub inne ważne przedmioty wykonany jest z orgonitu w kształcie półkola. Składa się z kryształów fioletowego ametystu, drobnych kawałków miedzi, srebra i kryształków kryształu górskiego, jak i miedzianej mandali.

   

  Cena:59.00PLN
 • Breloczek z orgonitu na klucze, ochrona z turmalinem

  breloczek

   

  Proponowany breloczek na klucze lub inne ważne przedmioty wykonany jest z orgonitu w kształcie kwadratu. Składa się z kryształów czarnego turmalinu, drobnych kawałków miedzi, srebra i kryształków kryształu górskiego, jak i miedzianej mandali. Breloczek ten, poprzez posiadanie w sobie kryształów turmalinu, stanowi silna ochronę tego, co posiada ten breloczek.

   

  Cena:59.00PLN
 • Breloczek z orgonitu na klucze, czakry

  breloczek

   

  Proponowany breloczek na klucze lub inne ważne przedmioty wykonany jest z orgonitu w kształcie prostokątu. Składa się z kryształów minerałów odpowiednich dla każdej czakry, drobnych kawałków miedzi, srebra i kryształków kryształu górskiego, jak i miedzianej mandali symbolizującej ochronę.

   

  Cena:59.00PLN
 • Orgonitowa dekoracja stołu z ametystem

  orgonit_maly.jpg

   

  Również Ametyst jest kamieniem ochronnym, poprzez silnie połączenie z czakrą korony jest pomocny w oczyszczaniu umysłu z negatywnych myśli. Kamień ten oczyszcza wszelkiego rodzaju stres, niepokój, ułatwia wejść w stan medytacyjny. Jest również kamieniem wspierającym energie obfitości, emanuje energią dobrobytu, aktywuje intuicje, umożliwia komunikacje, pomaga w zwiększeniu efektów pracy.  

   

  Cena:149.00»139.00PLN
 • Orgonitowa dekoracja stołu z niebieskim lapis lazury

  orgonit

   

  Proponowany stojący orgonit w kształcie okrąglej kopuły wykonany jest z kryształów niebieskiego lapis lazuli, drobnych kawałków miedzi, srebra i kryształków kryształu górskiego, jak i złotej mandali kwiatu życia.

  Orgonit w kształcie okrąglej kopuły jest o średnicy ok. 6,5 x wys. ok. 3,5 cm

   

  Cena:159.00»139.00PLN
 • Wisior orgonitowy, talizman, selenit z turmalinem, symbol Ręki Fatimy

  orgonit

   

  Proponowany wisior z orgonitu jako bardzo silny talizman ochronny, wykonany z kryształów selenitu, czarnego turmalinu, drobnych kawałków miedzi, srebra i kryształków kryształu górskiego.

   

  Cena:89.00»69.00PLN
 • Orgonitowa pałeczka do masażu z turmalinem, złoty symbol kwiata życia

  turmaliny czarne

   

  Proponowana pałeczka orgonowa do masażu, zrobiona jest z kryształków czarnego turmalinu, złotego symbolu kwiatu życia, drobnych kawałków miedzi, srebra i kryształków kryształu górskiego.

   

  Ten wałeczek do masażu z orgonitu został specjalnie zaprojektowany w formie pałeczki o dwóch różnych zakończeniach (szpiczastym i zaokrąglonym), a połączenie kryształów górskich z czarnym turmalinem i złotym symbolem kwiatu życia

   

  Cena:139.00»129.00PLN
 • Orgonitowa pałeczka do masażu, czakra druga, ze złotym symbolem czakry Swadhisthana

  orgonit

   

  Proponowana pałeczka orgonowa do masażu, zrobiona jest z kryształków pomarańczowego awenturynu, złotego symbolu drugiej czakry sakralnej, drobnych kawałków miedzi, srebra i kryształków kryształu górskiego.

   

  Ten wałeczek do masażu z orgonitu został specjalnie zaprojektowany w formie ...

   

  Cena:139.00»109.00PLN
 • Orgonitowa pałeczka do masażu, biały selenit, ze złotym kwiatem życia

  paleczka do masazu

   

  Proponowana pałeczka orgonowa do masażu, zrobiona jest z kryształków białego selenitu, złotego kwiatu życia, drobnych kawałków miedzi, srebra, kryształów kryształu górskiego.

   

  Ten wałeczek do masażu z orgonitu został specjalnie zaprojektowany w formie pałeczki o dwóch różnych zakończeniach (szpiczastym i zaokrąglonym), a połączenie 

   

  Cena:139.00»109.00PLN
 • Wisiorek z orgonitu, biały rąb, ze spiralą obfitości

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonowy na szyję, składa się z miedzianej spirali celtyckiego znaku dobrobytu, drobnych kawałków miedzi, srebra, kryształów białego selenitu i kryształu górskiego.

   

  Ten wisiorek z orgonitu został specjalnie zaprojektowany w formie...

   

  Cena:49.00PLN
 • Wisiorek z orgonitu, białe serduszko, ze spiralą obfitości

  serduszko

   

  Proponowany wisiorek orgonowy na szyję, składa się z miedzianej spirali celtyckiego znaku dobrobytu, drobnych kawałków miedzi, srebra, kryształów białego selenitu i kryształu górskiego.

   

  Ten wisiorek z orgonitu został specjalnie....

   

  Cena:59.00PLN
 • Wisiorek z orgonitu, serduszko, z czakra podstawy

  orgon

   

  Proponowany wisiorek orgonowy na szyję, składa się ze złotego znaku mandali pierwszej czakry podstawy, drobnych kawałków miedzi, srebra, kryształów jaspisu czerwonego i kryształu górskiego.

   

  Ten wisiorek z orgonitu został specjalnie zaprojektowany w formie serca, a połączenie kryształów górskich z jaspisem czerwonym i symbolem pierwszej czakry jest szczególnie skutecznym w aktywowaniu czakry podstawy, oczyszczaniu aury, podnoszeniu własnej wibracji, wyciszaniu i uspokajaniu, jak i budowania wewnętrznego bezpieczeństwa, pewności siebie i podnoszenie wartości własnych

   

  Cena:59.00PLN
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Dodaj link do:
 • facebook.com