Nowości

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Ho´oponopono 23 modlitwy oczyszczające problemy życiowe - Krystyna Kwiecinski

  hooponopono

   

  Kolejna, już trzecia książka Krystyny Kwiecinski pod tytułem „Ho`oponopono. 23 modlitwy służące do oczyszczania problemów życiowych” będzie miała swoją premierę na targach medycyny naturalnej 2017 w Katowicach.

   

  Pozycja ta jest odpowiedzią na prośby wielu czytelników oraz kursantów, którzy prosili by powstały nowe, następne materiały na temat uzdrawiania technikami Huny i Ho`oponopono. Książka ta, jest jakby kierunkowskazem, który pomaga wybrać nam drogę, którą możemy iść przez życie z pełną świadomością tego, co się dzieje dookoła nas, z pozytywnym przeświadczeniem sensu własnego istnienia i własnej indywidualności.

   

  Cena:29.90PLN
 • Ho´oponopono Oczyszczająca modlitwa - Krystyna Kwiecinski

  hooponopono

   

  Ho’oponopono Oczyszczająca modlitwa - Czym jest oczyszczająca modlitwa Ho’oponopono? Czy Ho’oponopono może być drogą do szczęścia? Odpowiedź poznasz, dzięki drugiej już książce Krystyny Kwiecinski, w której autorka zgłębia tajniki starożytnej nauki, mającej swoje korzenie w hawajskiej Hunie.

   

  Cena:29.90PLN
 • Ho´oponopono siła tworzenia - Krystyna Kwiecinski

  hooponopono

   

  Ho’oponopono to starożytna nauka, która bierze swój początek na malowniczych hawajskich wyspach i jest częścią Huny – tajemnej wiedzy kultywowanej przez Hawajczyków.

   

  Dzięki tej książce poznasz proste wskazówki, które ułatwią ci rozpoczęcie praktyki Ho’oponopono i dowiesz się, jak stosować tę metodę do rozwiązywania wszelkich problemów życiowych.

   

  Cena:24.90PLN
 • Orgonit – amulet z Archaniołem Michałem 17 673

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonitowy na szyję, składa się z metalowego amuletu Archanioła Michała, drobnych kawałków miedzi, kryształów lapisu lazuli, topazu i kryształu górskiego.

  Połączenie kryształków miedzi, lapisu, topazu i kryształu górskiego z metalowym amuletem Archanioła Michała bezpieczeństwa...

   

  Cena:59.00»49.00PLN
 • Orgonit – amulet z Archaniołem Gabrielem 17 671

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonitowy na szyję, składa się z metalowego amuletu Archanioła Gabriela, drobnych kawałków miedzi, kryształów kamienia księżycowego, turmalinu i kryształu górskiego.

  Połączenie kryształków miedzi, kamienia księżycowego i kryształu górskiego z metalowym amuletem Archanioła Gabriela daje bardzo silny...

  Cena:59.00»49.00PLN
 • Orgonit – amulet z Archaniołem Urielem 17 672

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonitowy na szyję, składa się z metalowego amuletu Archanioła Uriela, drobnych kawałków miedzi, kryształów cytrynu i kryształu górskiego.

  Połączenie kryształków miedzi, cytrynu i kryształu górskiego z metalowym amuletem Archanioła Uriela

   

  Cena:59.00»49.00PLN
 • Orgonit – amulet ze znakiem Ohm 17 677

  orgone_17677.jpg

   

  Proponowany wisiorek orgonitowy na szyję, składa się z miedzianego znaku Ohm, drobnych kawałków miedzi, kryształów turmalinu, żółtego Jaspisu i kryształu górskiego.

   

  Połączenie kryształków miedzi, turmalinu, żółtego jaspisu i kryształu górskiego z metalowym amuletem Ohm

   

  Cena:59.00»49.00PLN
 • Orgonit – amulet z celtyckim symbolem obfitości 17 655

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonitowy na szyję, składa się z miedzianego znaku celtyckiej spirali obfitości i długowieczności, drobnych kawałków miedzi, kryształu ametystu, lapisu, turkusu, peridotu, cytrynu, karneolu i kryształu górskiego.

  Połączenie wyżej wymienionych kryształów z ...

   

  Cena:59.00»49.00PLN
 • Orgonit – amulet z celtyckim symbolem obfitości 17 652

  orgonit_dobrobyt.jpg

   

  Proponowany wisiorek orgonitowy na szyję, składa się z miedzianego znaku celtyckiej spirali obfitości i długowieczności, drobnych kawałków miedzi, kryształu ametystu, lapisu, turkusu, peridotu, cytrynu, karneolu i kryształu górskiego.

  Połączenie wyżej wymienionych kryształów z...

   

  Cena:59.00»49.00PLN
 • Orgonit - wisior z ametystem i drzewem życia 17 679

  orgonit_z_ametystem.jpg

   

  Proponowany wisiorek orgonitowy na szyje, połączony jest z metalowym drzewem życia, kawałkami miedzi, kryształami ametystu i kryształu górskiego.

  Polaczenie kryształów górskich z ametystem i symbolem geometrii świętej jest szczególnie skutecznym w oczyszczaniu aury, podnoszeniu własnej wibracji, wyciszaniu i uspokajaniu, jak i kontaktu z duchowymi przewodnikami.

   

  Cena:59.00»49.00PLN
 • Orgonitowy wisior z drzewem życia 17 678

  orgonit

   

  Proponowany wisiorek orgonitowy na szyje, połączony jest z metalowym drzewem życia, kawałkami miedzi, kryształami cytrynu i kryształu górskiego.

  Polaczenie kryształów górskich z cytrynu i symbolem geometrii świętej jest szczególnie skutecznym w oczyszczaniu aury, transformowaniu energii stresu, wyciszaniu i uspokajaniu.

   

  Cena:59.00»49.00PLN
 • kurs Ho´oponopono podstawowy w Gdyni w dniach od 08 do 09 lipiec 2017

  ho´oponopono kurs

  Zapraszamy wszystkich chętnych na pierwszy kurs Ho´oponopono w Gdyni w dniach 08 – 09.07.2017 przy ul. Al. Zwycięstwa 36/108 w Gdynina terenie Karczmy "Borowa Ciotka".

   

  Ho´oponopono jest skuteczną metodą oczyszczania duchowego przy za pomocą i przy pomocy miłości. Miłość transformuje negatywne energie, toksyczne emocje i pamięć po przeżytych tragediach, a oczyszczoną przestrzeń wypełnia sobą. Dlaczego spotykają nas ciągle te same lub podobne problemy, dlaczego spotykają nas nieszczęścia i niepowodzenia....

   

  Cena:490.00PLN
 • czerwony jaspis, amulet, talizman

  czerwony jaspis

   

  Jaspis czerwony to przepiękny kamień leczniczy, który między innymi pomaga wyleczyć depresje, zwłaszcza, gdy jest noszony przy ciele. Jego energia pomaga przezwyciężyć lęk, uczy jak racjonalnie podejść do życia i swoich problemów. 

  Czerwony jaspis wzmacnia własną wole, uczy panować nad sobą i pokonywać swoje słabości.

   

  Cena:29.00PLN
 • Kryształ onyx czarny, amulet, wisiorek na szyje

  onyx

   

  Onyx – czarny kryształ, do ochrony przed klątwami, złorzeczeniami i innymi negatywnymi energiami.

  Czarny Onyx należy do kamieni półszlachetnych odkrytych w Brazylii. Charakteryzują się dużą zawartością jonów i emitują dalekie promieniowanie podczerwone

   

  Cena:24.00PLN
 • Kryształ górski, wisiorek, talizman

  Kryształ górski

   

  Kryształ górski ma bardzo silne właściwości oczyszczające dla ciała, umysłu, jak i pomieszczeń. To również wzmacniacz energetyczny, działający podobnie jak akumulator. Kryształ górski wspiera rozwój duchowy poprzez transformacje negatywnych energii w pozytywne. W ten sposób oczyszczony umysł może lepiej pracować, pojawia się wiara w samego siebie i swoje możliwości. Zycie nabiera sensu, gdyż dzięki Kryształowi górskiemu budzi się samoświadomość, jak i umiejętność życia w zgodzie z ludźmi i natura.

   

  Cena:24.00PLN
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Dodaj link do:
 • facebook.com