Nowości

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Magiczny olejek do magii szybkiego szczęścia w dziedzinie materialnej „Fast Luck” (szybkie szczęście)

  olejek

   

  Magiczny olejek do magii szybkiego szczęścia w dziedzinie materialnej „Fast Luck” (szybkie szczęście) jest już legendarnym olejkiem pochodzącym z magii stosowanej w Luizjanie (w Orlando), a stosuje się go do wszystkich rytuałów magii szczęścia i posiadania.

   

  Cena:129.00PLN
 • Magiczny olejek do magii miłości, „Come to Me” (przybadz do mnie)

  olejek

   

  Ten olejek ma bardzo silne działanie przyciągające, dlatego powinny go stosować tylko te osoby, które są obecnie samotne i pragną przyciągnąć do siebie odpowiedniego partnera lub partnerkę.

   

  Olejek ten można połączyć z rytualną magią miłosną. Stosuje się go głównie w Magii Świec, do namaszczania papierów, listów, listy życzeń stworzonej na pergaminie, można smarować amulety i talizmany mające przyciągnąć kogoś odpowiedniego, kamienie mocy, kadzideł i / lub inne przedmioty rytualne, które są namaszczane olejkiem, aby wzmocnić magię rytualną.

   

  Cena:129.00PLN
 • Bransoletka z różowego kwarcu z gumką i Buddą

  bransoletka

   

  Bransoletka zwana również Mala, składa się z 21 koralików zrobionych z różowego kwarcu, nawleczonego na gumkę i połączoną z symbolem Buddy.

   

  Kwarc różowy oddziałuje na czakrę serca i sprzyja zdolności do dawania i otrzymywania miłości. Kamień harmonizuje relacje partnerskie, promuje miłość i akceptację wobec siebie.

   

  Cena:49.00PLN
 • Bransoletka z tak zwanego złotego trójkąta

  bransoletka

   

  Zestaw ten kamieni relaksuje, oczyszcza, podnosi wibracje i dodaje energii życia. Złoty trójkąt, czyli ametyst - kryształ górski - kwarc różowy, to tak zwany Cud energetyczny obracający się wokół tych trzech kamieni. Układa się je w trójkąt, aby uzyskać optymalny przepływ energii.

   

  Ten układ kamieni Ametystu, górskiego kryształu i różowego kwarcu oczyszcza, aktywuje i harmonizuje nasze czakry ze sobą.  

   

  Cena:39.00PLN
 • Bransoletka z kryształu górskiego elastyczna z lotosem

  bransoletka

   

  Kryształ górski to silny, leczniczy kamień i wzmacniacz energii. Promuje jasne myślenie i transcendentną percepcję. Wspiera połączenie z wewnętrzną wiedzą. Oczyszcza i wzmacnia ciało energetyczne i fizyczne, w tym układ odpornościowy

   

  Cena:49.00PLN
 • Bransoletka siedmiu czakr

  bransoletka

   

  Ta bransoletka składa się z następujących siedmiu minerałów w kolorach siedmiu czakr: fioletowego ametyst, niebieskiego sodalitu, błękitnego angelitu, zielonego awenturynu, żółtego awenturynu, pomarańczowego karneolu i czerwonego granatu. Koraliki poszczególnych kamieni oddzielone są metalowymi pierścieniami ze szklanymi kryształkami.

   

  Cena:49.00PLN
 • Bransoletka ametystowa z gumka i lotosem zwana Mala

  bransoletka

   

  Elastyczna bransoletka zwana również Mala składa się z 21 ametystowymi koralikami i metalowym symbolem lotosu.

   

  Fioletowy kolor kamienia Ametystu jest również symbolem Archanioła Metatrona, jeżeli ktoś chce wsparcia Archanioła Metatrona do oczyszczania karmy, powinien stosować właśnie ten kryształ.

   

   

  Cena:49.00PLN
 • Bransoletka z ametystu i kryształu górskiego z lotosem, czakra korony

  bransoletka

   

  Elastyczna bransoletka z ametystem jodełkowy i koralikami z kryształu górskiego z zawieszką w kształcie lotosu jest fantastycznym narzędziem pomocniczym do aktywowania czakry korony.

   

  Fioletowy kolor kamienia Ametystu jest również symbolem Archanioła Metatrona, jeżeli ktoś chce wsparcia Archanioła Metatrona do oczyszczania karmy, powinien stosować właśnie ten kryształ

   

  Cena:49.00PLN
 • Bransoletka z pomarańczowych kryształów Korneolu, czakra sakralna

  bransoleta

   

  Piękny pomarańczowy kryształ korneolu jest fantastycznym kamieniem uzdrawiającym naszą drugą czakre zwaną sakralną.

   

  Pomarańczowo – czerwony kolor kamienia Karneolu jest również symbolem Archanioła Uriela, jeżeli ktoś chce wsparcia Archanioła Uriela, powinien wspierać się właśnie tym kryształem.

   

  Cena:9.80PLN
 • Bransoleta z zielonych kryształów Jade, czakra serca

  bransoletka

   

  Piękny zielony kryształ o wdzięcznej nazwie Jade, ma za zadanie przyciągać do siebie miłość, dlatego polecany jest wszystkim tym, którzy szukają miłości.

   

  Kamień ten pomaga w pracach odblokowywania czakry serca.

   

  Zielony kolor kryształu Jade jest również symbolem Archanioła Boskiego Uzdrowiciela Raphaela. Jeżeli ktoś potrzebuje wsparcia Boskiego Uzdrowiciela powinien wpierać się między innymi kamieniem Jade.

   

  Cena:9.80PLN
 • Bransoletka z różowego kryształu

  bransoletka

   

  Bransoletka zrobiona jest ze szlifowanych kawałków kamienia szlachetnego różowego kryształu, dlatego przyjemna jest w noszeniu na ręce. Ten dekoracyjny element w zasadzie nigdy nie wychodzi z mody, więc można spokojnie nosić praktycznie do wszystkiego i na wszystkie okazje. 

   

  polecany jest wszystkim tym, którzy szukają miłości, mają zablokowaną czakre serca, blokady partnerskie itp.

   

  Różowy kolor kryształu jest symbolem Archanioła Miłości Chamuel, jeżeli ktoś chce wsparcia Archanioła Chamuela, powinien wspierać się właśnie różowym kryształem.

   

   

  Cena:9.80PLN
 • Jaspis czerwony, amulet przywracający zdrowie

  amulet

   

  Jaspis czerwony to przepiękny kamień leczniczy, który między innymi pomaga wyleczyć depresje, zwłaszcza, gdy jest noszony przy ciele. Jego energia pomaga przezwyciężyć lęk, uczy jak racjonalnie podejść do życia i swoich problemów.

  Czerwony jaspis wzmacnia własną wole, uczy panować nad sobą i pokonywać swoje słabości.

   

  Cena:29.00PLN
 • Turmalin czarny, silny talizman ochronny

  turmalin

   

  Czarny turmalin jest najważniejszy i najskuteczniejszy talizman ochrony, psychiczną tarczą odrzucającą i rozpraszającą negatywne energie, byty i inne siły niszczące. Chroni przed promieniowaniem i zanieczyszczeniami środowiska. Jest bardzo przydatny w oczyszczaniu i neutralizowaniu własnych negatywnych myśli i wewnętrznych konfliktów oraz przekształcaniu ich w pozytywną, użyteczną energię.

   

  Cena:39.00PLN
 • Onyks, talizman ochronny i amulet dający siłę i moc

  talizman, amulet

   

  Onyks – czarny kryształ, do ochrony przed klątwami, złorzeczeniami i innymi negatywnymi energiami. Onyks obdarza determinacją, stanowczością, wytrwałością i odwagą.  

   

  Wzmacnia, uzdrawia i oczyszcza ciało i umysł. Onyx oczyszcza umysł, likwiduje uczucie strachu, wspomaga przyjaźń, bogactwo i miłość. Pomaga w zasypianiu i aktywowaniu pozytywnych inspiracji

   

  Cena:29.00PLN
 • Kryształ górski, talizman przeciwko klątw i uroków

  talizman, amulet

   

  Kryształ górski jest bardzo skutecznym talizmanem ochronnym przeciwko klątwom i urokom, Kryształ górski chroni przed złym okiem i działa oczyszczająco dla ciała, umysłu, jak i pomieszczeń, jak i dodaje energii życiowej. Kryształ górski neutralizuje negatywne energie i złe promieniowanie, również wzmacnia pozytywne energie, działa podobnie jak akumulator i odpromiennik.

   

  Cena:29.00PLN
 • Labradoryt, talizman wytrwałości, odzyskaniu utraconych wartości

  amulet talizman

   

  Labradoryt jest tak zwaną Świątynią Gwiazd. Przynosi jasność myślenia, umożliwia dostęp do mądrości wszechświata. Uważany jest za kamień przynoszący ulgę przy stanach lękowych, beznadziejności, niepokoju czy depresji.  

   

  Labradoryt pomaga w odzyskaniu pewności siebie, wiary w swoje możliwości, zbudowaniu od nowa entuzjazmu. Jednocześnie rozprasza negatywne myśli, robiąc miejsce na jasność umysłu i poprawia współpracę z innymi wnosząc porozumienie i harmonie.

   

  Cena:29.00PLN
 • Malachit, talizman zdrowia fizycznego i duchowego, Archanioł Raphael

  talizman

   

  Malachit to kryształ o pięknym, zielonym kolorze, jest talizmanem Boskiego uzdrowiciela, Archanioła Rafaela.

   

  Jako kamień transformacji, Malachit wpiera proces pozytywnych zmian i podejmowania emocjonalnego ryzyka. Zachęca do wyrażania uczuć, łagodzenia nieśmiałości i nauczania odpowiedzialności za własne myśli i czyny. Wspiera przyjaźnie i empatię dla innych ludzi.

   

  Cena:89.00PLN
 • Awenturyn zielony,,amulet bogactwa materialnego i duchowego

  talizman

   

  Awenturyn zielony, to kamień, talizman, który przyciąga szczęście, powodzenie materialne i duchowe, Może przynieść niespodziewaną wygraną pieniężną lub łatwe uzyskanie pomocy finansowej, jak kredyt, pożyczka, darowizna czy spadek. Jest popularnym talizmanem wśród hazardzistów.

  Stosuje się go w rytuałach magii anielskiej z udziałem Archanioła Fortunaty w aktywacji przypływu dobrobytu. Jest fantastycznym pomocnikiem w wizualizacjach rzeczy materialnych. Stosuje się go w magiach finansów.

   

  Cena:29.00PLN
 • Szmaragd silny talizman, potrzebny amulet, wisior

  talizman

   

  Szmaragdy to potężne talizmany, mające również właściwości magiczne. To kamień mądrości, jasnego umysłu, no i oczywiście przywracania nadziei. To kamień podróżników, a inni mówią, że szmaragd potrafi przyciągać dobrobyt, hamuje nadmierne popędy oraz przynosi uspokojenie. 

  Szmaragdy mogą wzmocnić pamięć, przeganiają złe duchy oraz chronią przed melancholią. Oprócz tego kamienie te wspomagają leczenie, np. przy użądleniu przez insekty, węża, skorpiona, mają zastosowanie przy...

   

  Cena:59.00PLN
 • Breloczek z orgonitu na klucze, dobrobyt z ametystem

  breloczek

   

  Proponowany breloczek na klucze lub inne ważne przedmioty wykonany jest z orgonitu w kształcie półkola. Składa się z kryształów fioletowego ametystu, drobnych kawałków miedzi, srebra i kryształków kryształu górskiego, jak i miedzianej mandali.

   

  Cena:59.00PLN
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Dodaj link do:
 • facebook.com