Oferta specjalna
swieca rytualna

7 dniowa świeca biała– stosowana w różnej magii jako świeca zastępcza

 

Świeca biała siedmiodniowa zrobiona jest z naturalnego wosku, barwionego w masie. Idealna do rytuałów przede wszystkim do oczyszczania czakr, do magii przyciągania pomyślności i spełniania życzeń. Świeca ta i jej rytuał mają niesamowicie silne działanie magiczne, w dziedzinie energii pomyślności.

 

Cena:69.00PLN
czakra serca

Siedmiodniowa świeca rytualna, zielona czakra serca

 

Siedmiodniowa świeca rytualna, zielona przeznaczona jest do oczyszczania i aktywowania czwartej czakry serca. Zrobiona jest ona z naturalnego wosku, barwionego w masie barwnikami naturalnymi.

 

Cena:69.00PLN
swieca-czarny-kot

Świeca magiczna, czarny Kot

 

czarne świece w motywie kota palone są przy rytuałach ochronnych, przeciwko urokom, złego fatum itp.

Świece – kot, to świece w zależności od ich kolorów, spełniają różnorodne zadania

 

Cena:38.00»24.00PLN
Świeca-mężczyzna

Świeca mężczyzna zielona naturalny wosk – magia uzdrawiania, płodności, obfitości

 

Jedna z najbardziej skutecznych świec o silnej mocy stosowana w magii do różnych rytuałów. Po zapaleniu tej świecy rezultaty widoczne są wyjątkowo szybko.

 

Świeca przedstawiająca postać mężczyzny ma za zadanie reprezentować osobę o płci męskiej, dla której lub w imieniu której przeprowadzany jest dany rytuał lub zaklęcie.

 

czakry

Świece z do oczyszczania czakr komplet 7 sztuk

 

Każda ze świec znajdujących się w komplecie do oczyszczania czakr, posiada kolor odpowiadający danej czakrze, jak i wygrawerowany znak tej czakry. Wszystkie świece wykonane są ręcznie z naturalnego wosku palmowego i farbowane naturalnymi barwnikami. Do każdej świecy dodano odpowiednie olejki zapachowe, by wzmocnić działanie tych świec na dane czakry.

 

Cena:24.00PLN
czarno czerwona_1.jpg

świeca Separacyjna, Reversible – uwolnienie, odciągniecie od osób lub nałogów

 

Świeca separacyjna jest dwukolorową świecą, na zewnątrz otoczona jest warstwą czarną, a w środku znajduje się kolor czerwony.

Świeca ta ma bardzo silne działanie magiczne. Służy do rozdzielenia dwojga ludzi, dwóch rodzin, lub innych grup. Także do oddzielenia osoby od grupy.

comme-to-me

świeca „Come to Me” przeznaczona jest dla magii miłości i przyciągania partnera.

 

Świeca „Come to Me” przeznaczona jest dla magii miłości i przyciągania partnera, zrobiona jest z naturalnego wosku, barwionego w masie, a rytuały z tą świecą mają niesamowicie silne działanie magiczne, w dziedzinie energii miłości, szczęścia.

 

Cena:149.00PLN

Magia świec

swiece anielskie

swiece anielskie

swiece do rytualow

swiece do rytualow
 

Wszystkie zaproponowane w tym dziale szklane świece wykonane są z naturalnych wosków, barwione w masie, każda ze świec posiada silnie działający symboliczny obraz naniesiony na zew. stronę szkła. Świece magiczne wykonane są zgodnie ze starymi receptami magicznymi, naturalny wosk wymieszany jest z odpowiednimi olejkami i ziołami magicznymi, świece pobłogosławione są przez mistrza białej magii, tym samym są całkowicie gotowe do użycia w odpowiednim rytuale i maja silną moc magiczną.

 

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com