świeca intencyjna dla czakry serca, w kolorze zielonym

Magia świec|Wszystko dla czakr

czakra serca
czakra serca
  • czakra serca
  • czakry
Cena:29.80PLN

 

 

świeca intencyjna w kolorze zielonym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii czwartej czakry zwanej czakrą serca.

 

Świeca ta jest wykonana zgodnie z magicznymi zwyczajami i duchowymi naukami, w odpowiednim cyklu drogi księżyca, domieszane są odpowiedniej mocy olejki eteryczne dopasowane do czakry serca i jej rytuału, całość opatrzona jest pozytywnymi energiami by wykonany rytuał uzdrawiania czakry zadziałał jak najmocniej.

 

Do wykonania tej świecy użyto ręcznie wykonanego, dmuchanego szkła o polerowanych, grubych ściankach, naturalnego wosku palmowego, barwionego w masie naturalnymi barwnikami roślinnymi. Knot do tych świec użyto drewniany, wykluczając w ten sposób całkowicie środki chemiczne, używane do knotów z bawełny. Drewniany knot powoduje piękny taniec ognia, a odgłosy spalanego knota podobne są do odgłosów pochodzących z palącego się kominka. Całość jest produktem ręcznie wykonanym, pochodzenia europejskiego, świeca jest produktem roślinnym – wegańskim.

 

Świeca intencyjna w kolorze zielonym jest idealna do oczyszczania czakry serca na poziomach ciała fizycznego, aktywacji energii z nią związanych, jak i do magii aktywowania i przyciągania do siebie miłości i otworzenia się na miłość. Świeca ta i jej rytuał mają niesamowicie silne działanie magiczne.

 

Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnoszą wibracje, a tym samym poprawią energetykę czakramu i przestrzeni wokół nas. W połączenie z naturalnymi kadzidłami świeca, czyli ogień, stała się nieodłącznym składnikiem dnia codziennego, magii, religii, jak i rytuałów oraz dla zwykłego poprawiania samopoczucia.

 

Świeca sama w sobie jest także wspaniałą dekoracją i oryginalnym pomysłem na prezent.

 

czas palenia w przybliżeniu ok. 56 godzin

wymiary szkła: 9,5 x 8,0 cm

 

Czakra czwarta, czakra serca

 

Jest w kolorze zielonym o żywiole powietrza, odpowiedzialna jest za harmonie, miłość, akceptacje, zrozumienie, wybaczenie, łagodność, wrażliwość, uczuciowość, uzdrawianie, pojednanie i pomaganie.

 

Blokady czakry serca objawiają się przewrażliwieniem, histerią, lękami, pielęgnowaniem urazy, negatywizmem, dołkami emocjonalnymi, depresją w różnych stadiach, brakiem wiary w siebie, braku nadziei na coś lepszego, chłodem emocjonalnym, okrucieństwem, sztywnym podejściem do innych, dystansem, mściwością, kłótliwością, nadmierną interesownością.

 

Powyższe blokady manifestują się chorobami klatki piersiowej, serca i płuc, większość nowotworów o podłożu niewybaczania, nienawiści, urazy i poczucia krzywdy, wszelkiego rodzaju alergie, bóle pleców. Do uzależnień należy palenie, nadmiar cukru i marihuana.

 

Magia uzdrawiania proponuje Państwu również inne świece

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com