Archanioł Gabriel

Blog Magii » Archanioł Gabriel

2018-11-11 10:59
  • gabriel
    gabriel

 

 

Archanioł Gabriel jest jednym z najbardziej znanych archaniołów na świecie. Największe religie świata opisują w swoich księgach zdarzenia, w których Archanioł Gabriel pomaga ludziom. Do tych ksiąg należy i Biblia i Koran. Zgodnie z tradycją religijną Archanioł Gabriel pełni role „Posłańca Boga do ludzi”. Jego rola uwzględniona jest również w Drzewie Życia i opisana w księdze Kabali, w której opisana jest struktura Królestwa Niebiańskiego.

 

Imię Archanioła Gabriela tłumaczy się jako: Moc Boga – Bóg jest potężny – Bóg jest mocą – Bóg jest moją mocą.

 

Energia Archanioła Gabriela jest bardzo łagodną energią, uznawaną wręcz jako energia kobieca.

 

Archanioł Gabriel jest aniołem Radości i Duchem Prawdy. Głównym zadaniem Archanioła Gabriela jest opieka i pomoc rodzicom w poczęciu lub adoptowaniu dziecka. Asystuje kobietom przy porodach i pomaga im w utrzymaniu pozytywnej wiary.

 

Innym zadaniem Gabriela jest pomaganie osobom, które związane są w jakiś sposób ze sztuką (artyści, pisarze, muzycy) lub komunikacją (nauczyciele, dziennikarze). Gabriel motywuje do działania, pomaga zwalczyć strach i chęć odkładania wszystkiego na później.

 

Archanioł Gabriel jest silnym i potężnym Archaniołem. Ci, którzy proszą go o pomoc w swoim działaniu, odczuwają energie do działania i prognozę sukcesu.

 

Archanioł Gabriel jest patronem ludzi urodzonych w poniedziałek, pomaga we wszystkich tematach związanych z emocjami, komunikacją i umiejętnościami współpracy w grupie.

 

Powiązana Czakra to czakra druga sakralna i czakry gardla, zapachem jest jaśmin, róża, drzewo sandałowe, kamieniem cytryn, żółty topaz, Karneol. Wibracje Archanioła Gabriela są koloru białego, kryształowego, czasami brzoskwiniowego (miedzianego) i niekiedy srebrnego. Jego atrybutem jest lilia i trąbka. Jego planetą jest Księżyc, dlatego można poprosić go o zharmonizowanie energii naszego księżyca urodzeniowego. Podczas rytuałów związanych z żywiołami, można poprosić go o wsparcie, pracując z elementem Powietrza w kierunku zachodu. Ze względu na to, że nasze myśli i komunikacja są w elemencie powietrza,

można poprosić Gabriela o pomoc w:

 

- zrozumieniu swoich myśli,

- zrozumieniu swojej życiowej ścieżki

- otworzeniu trzeciego oka

- zrozumieniu swoich wizji

- oczyszczeniu ciało z toksyn

- poprawieniu naszej komunikacji z ……

- wsparciu czakry gardła (jej oczyszczenie i uzdrowienie)

- opiece dziećmi i poprawie relacji z dziećmi.

 

Archanioł Gabriel posługuje się ludzkim językiem, dlatego możemy słyszeć jego rady i propozycje. Może tez pomagać innym aniołom w komunikacji z nami. Wystarczy go tylko o to poprosić.

 

Jeżeli masz wizje i widujesz białawą postać i nie jesteś pewnym, kim ona jest, to wystarczy ją o to zapytać. Trzy razy z rzędu zapytaj się kim ta postać jest lub poproś by pokazała światło.

 

Jeżeli czujesz się zagubiony, uwieziony i zamknięty w sobie, zgubiłeś zdolność komunikowania z innymi i światem, to najlepiej poprosić Archanioła Gabriela i o pomoc. Jeżeli pragniemy wsparcia anielskiego i chcemy poprosić Archanioła Gabriela o pomoc, a nie wiemy, jak to zrobić, to najlepiej jest wykonać mały rytuał, pochodzący z serii magii anielskiej.

 

Rytuał z serii rytuałów magii anielskiej:

 

Przygotuj świecę dedykowaną Archaniołowi Gabrielowi. Taką świecę możesz kupić w Sklepie Magii Uzdrawiania. Następnie przygotuj sobie kadzidła z serii Anielskich kadzideł o nazwie Archanioł Gabriel (możesz również zakupić je w Sklepie Magii Uzdrawiania). Kadzidła zawsze podnoszą wibracje pomieszczenia, w którym są zapalane.

 

Teraz zanim rozpoczniesz rytuał, przygotuj pomieszczenie, w którym odbędzie się rytuał. Bezpieczne miejsce do zapalenia świecy ……...

 

Cały, dokładny opis tego anielskiego rytuału z Archaniołem Gabrielem otrzymasz wraz z zakupioną w sklepie Magii Uzdrawiania Anielską świecą intencyjną.

 

Pamiętaj, że Gabriel jest bardzo opiekuńczy i poproszony o opiekę, robi to sumiennie. Na pewno zostaniesz obdarowany odwagą działania. Pod wpływem opieki i działania Gabriela uświadomisz sobie, że i Ty masz swój udział w duchowym rozwoju ludzkości. Otrzymasz pomoc w uświadomieniu sobie, co jest dla ciebie dobre i pomoc w odnalezieniu tej prawidłowej drogi służącej Najwyższemu Dobru i Radości wszystkich ludzi.

 

 

 

Gabriel

Gabriel

gabriel

gabriel
 
  • Dodaj link do:
  • facebook.com