Archanioł Gabriel – świeca intencyjna, magia anielska

Magia świec|Anioły i aniołki

Gabriel
Gabriel

 

 

Archanioł Gabriel – oznacza „Bóg jest moją siłą”.

 

Jeżeli czujesz się uwiezionym, zamkniętym i zagubionym w sobie, zgubiłeś zdolność komunikowania z innymi i ze światem, boisz się o swoje dzieci i potrzebujesz dla nich duchowej opieki, brak ci pomysłów twórczych, nie wiesz co dalej ze sobą zrobić??

 

To jesteś prawidłowo, wykonaj rytuał magii anielskiej i poproś Archanioła Gabriela o pomoc. Jak to zrobić?? Nigdy się nie zajmowałeś magią? Nie szkodzi. To jest bardzo proste.

 

Zakup intencyjną świecę dla Archanioła Gabriela i postępuj zgodnie z instrukcją zawartą przy tej świecy intencyjnej.

 

Po rytuale odczujesz wsparcie emocjonalne i duchowe Wyższej siły, które pomoże Ci przezwyciężyć Twoje problemy.

 

Świece intencyjne i rytualne, to bardzo silne, potężne narzędzia, które, jeżeli są prawidłowo zastosowane, zawsze mają skuteczne działanie.

 

Świeca intencyjna z magii anielskiej – Archanioł Gabriel jest w kolorze biało – jasnoniebieskim – białym. Nosi na sobie anielską pieczęć Archanioła Gabriela, zwaną sigilą której zadaniem jest wzmocnienie mocy świecy. Na świecy jest również modlitwa skierowana do Archanioła Gabriela.

 

wymiary szkła: wys. 30 cm x sred. 6 cm 

przybliżony czas palenia się świecy: okolo 7 dni

 

Wszystkie Świece Intencyjne i Rytualne, które proponowane są w sklepie Magii Uzdrawiania, wykonane są:

- tylko z naturalnego wosku palmowego (nie używamy parafiny)

- wszystkie świece barwione są w masie tylko naturalnymi barwnikami

- knoty w świecach są bawełniane lub z drzewa (bez chemicznych dodatków, nie używamy żadnych tanich produktów pochodzenia azjatyckiego)

 

Wszystkie świece wykonane są ręcznie i w zależności od ich przeznaczenia, wykonywane są one w odpowiedniej fazie księżyca i godziny dnia, tak jak prastara recepta magiczna tego wymaga. Świece robione są w szkle dmuchanym i ręcznie formowanym w drewnianych formach, następnie szlifowanym i wypiekanym.

 

Do każdej świecy dodawane są, zgodnie z recepturą, odpowiednie olejki eteryczne, ekstrakty ziołowe i zioła, mające na celu wzmocnienie energetyczne działania świecy intencyjnej.

 

Świece zalewane są w kilku etapach, aby uzyskać jak najbardziej odpowiedni rodzaj świecy. Wszystkie, wykonane przez nas świece, są wolne od negatywnej energii. Każda z nich jest naładowana siłą Mocy Sprawczej i wysokimi wibracjami Mocy Działania.

 

Kolory świec dobierane są zawsze bardzo dokładnie w zależności od intencji danej świecy.

Wykonujemy tez świece intencyjne lub imienne, na bezpośrednie zamówienie klienta, w zależności od jego potrzeby. Jeżeli jesteś zainteresowany, to prosimy napisz do nas, a na pewno będziesz zadowolony. Adres mailowy magiauzdrawiania@interia.pl  lub zadzwoń do nas na nr. telefonu 601 31 99 89

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com