Co przyniesie nam Rok 2019? Co oczekujesz w nowym roku?

Blog Magii » Co przyniesie nam Rok 2019? Co oczekujesz w nowym roku?

2018-12-10 19:45
  • horoskop
    horoskop

 

 

 

Co przyniesie nam Rok 2019? Co oczekujesz w nowym roku? Od wieków ludzie zadają to lub podobne pytanie przed nadejściem Nowego Roku.

 

Rok 2019 jest pod rządami Merkurego. Planeta Merkury ma pozytywny wpływ na komunikację, a także wpływa na nasze finanse. Ale nie każdy znak gwiazdy podlega wpływom Merkurego. Podczas, gdy niektórzy korzystają w szczególności z jego wsparcia, inni muszą ciężko pracować, aby osiągnąć choć w części jakikolwiek sukces. Merkury jest najszybszą planetą naszego Układu Słonecznego, krąży wokół Słońca w 88 dni! W tym roku gwiazdy są szczególnie pod jego wpływem. Nawiasem mówiąc, planeta została nazwana na cześć rzymskiego boga Merkuriusza, boga handlu i złodziei, jak i boga podróżników.

 

Planeta Merkurego niesie ze sobą energie dobrego handlu, udanych kontraktów, prawidłowej komunikacji międzyludzkiej, praktycznie ważną energie dla życia zawodowego. Rok ten jest szczególnie dobry dla tych co pracują w branży handlowej. Oni będą mogli osiągnąć dobre wyniki finansowe, że wsparciem energii Merkurego. Osoby nie mające dużo wspólnego z handlem, również profitują z energii tego roku. Czas władania planety Merkurego to fantastyczny czas na naukę, rozwój duchowy, nowe studia, pochłanianie wręcz wiedzy, nie koniecznie związaną z wykonywanym zawodem. To dobry czas na dalszą edukację, nowe studia lub naukę nowego języka.

Przy cofającym się ruchu planety Merkury, jeżeli inne planety nie mają swojego silnego działania, zaplanowane biznesy nigdy nie idą zgodnie z planem, podpisanie umów handlowych powinno być przekładane na inny dzień. W tym czasie następuje tez utrudnienie komunikacji, nie działa ona tak płynnie, jak zwykle. Dlatego w roku 2019 nie działaj pochopne i nieprzemyślanie, gdyż ciemna strona może doprowadzić nas do szkody w tym co tworzymy.

Merkury oddziałuje na nasz horoskop prawie zawsze w towarzystwie innych planet. Współpraca planet jest najczęściej bardziej dla nas korzystniejsza, jak działanie pojedynczych planet, pomimo że czasami może się nam inaczej wydawać. Biorąc wszystko pod uwagę można spokojnie stwierdzić, ze Merkury w roku 2019 ma nam wiele do zaoferowania ...

 

Baran – Jowisz podaruje Ci dużo mocy, siły i wiele dobrych okazji, które pozwolą na realizowanie twoich marzeń.

 

Byk – Uran pokaże Ci w tym roku, że proponowane przez Życie okazje mają magiczny oddźwięk, a pojawiające się drogi będą dla ciebie korzystne, jeżeli skoncentrujesz na nich swoją odwagę.

 

Bliźniaki – dzięki Jowiszowi uwidocznią się światu twoje mocne strony. Jesteś kreatywny, mądry i potrafisz się dopasować, jak mało kto do twórczej sytuacji, wykorzystując swoje talenty.

 

Rak – Saturn i Pluton rzucają ci życiowe wyzwania, ale niestety tylko w ten sposób możesz się rozwijać. Jeżeli jesteś od dłuższego czasu w poszukiwania swojej drugiej polówki, to rok 2019 jest dobrym czasem na jej znalezienie.

 

Lew – przez pierwszą połowę Nowego Roku powinieneś uważać na siebie, natomiast w drugiej połowie roku, wszystko odwróci się o 180° i będzie bardzo pozytywny czas dla ciebie.

 

Panna – ze względu na to, że twoją planetą zodiakalną jest Merkury, to w roku 2019 pociągnąłeś szczęśliwy los. Pozwól sobie na spokojny przebieg sytuacji, a sukces sam do ciebie zapuka.

 

Waga – jeżeli chcesz pozbierać pozytywne plony swojej dotychczasowej pracy, musisz włożyć jeszcze trochę swojego wysiłku. Dla wszystkich tych co szukają swojego partnera, planeta Venus w miesiącach kwiecień – maj wyśle dużo energii miłości.

 

Skorpion – pomimo twojej naturze skorpiona, Świat stoi dla ciebie otwarty. W miesiącach letnich potrzebujesz dużo siły i mocy by utrzymać swoją pozytywną formę.

 

Strzelec – Jowisz wysyła do ciebie przez cały rok 2019 energie szczęścia i tylko od ciebie zależy czy będziesz umiał z tego skorzystać.

 

Koziorożec – wyzwania roku 2019 prowadzą cię do dalszego rozwoju, wykorzystaj nadarzające się okazje do uzyskania osobistego sukcesu.

 

Wodnik – Jowisz całego roku wzmacnia twoje zdrowie, że wsparciem Urana wszystko w tematach zawodowych powinno prowadzić do sukcesu.

 

Ryby – w roku 2019 masz od razu cztery planety po swojej stronie: Jowisz, Uran, Saturn i Pluton. Pomimo tej asekuracji, Nowy Rok może się rozpocząć od kłopotów miłosnych.

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com