Chiński horoskop, prognoza na rok 2016

Blog Magii » Chiński horoskop, prognoza na rok 2016

2016-02-06 20:13
  • horoskop 2016
    horoskop 2016

Chiński horoskop, prognoza na rok 2016

 

Rok 2016 jest rokiem ognistej małpy o silnej energii Jang. Rozpoczyna się 8 lutego zgodnie z kalendarzem księżycowym i zgodnie z przepowiednią będzie to rok bardzo pracowity, a praca to zostanie wynagrodzona.

 

Według chińskiego horoskopu małpa symbolizuje bardzo kreatywną, ciekawą świata i nieokiełzaną istotę. to znak wszelkiego rodzaju poszukiwaczy przygód, odkryć, poszukujących nowych rozwiązań. Małpa charakteryzuje się niecodzienną inteligencją, przebiegłością i sprytem. Małpa lubi sama o sobie decydować, sama ustala prawa dla siebie i innych. Jedyną rzeczą jaką małpa nie lubi, jest nuda.

 

Co możemy spodziewać się w tym roku? Na pewno nie nudy. Świat małpy jest jej prywatnym placem zabaw, a zdarzenia wykorzystuje do własnej zabawy. To czas na podejmowanie dyskusji w najważniejszych sprawach świata oraz poszukiwanie rozwiązań na istniejące już stare problemy. Jeżeli rozmawiającym starczy cierpliwości, skorzysta na tym gospodarka i nie tylko.

 

Rok 2016 to czas dynamicznych zmian na wielu poziomach i wielu tematach. Najważniejszymi aktorami tego roku będą politycy. To oni kształtują życie społeczne, to oni decydują co dzieje się w poszczególnych rejonach świata. Wśród nich znajdzie się kilku, którzy traktując poważnie swoja prace będą darzyć do pozytywnych zmian w swoim kraju.

 

Rok 2016 jest rokiem przełomu w wielu dziedzinach. Istnieje duże prawdopodobieństwo wydarzeń wręcz rewolucyjnych. Zwykły śmiertelnik powinien śledzić przebieg zdarzeń by nie przegapić odpowiedniego dla siebie momentu. W odpowiednim momencie każdy powinien zacząć działać, bez tego nic się nie wydarzy i pozytywna okazja przepadnie.

 

Rok Małpy posiada w sobie energie rewolucji, przewrotów politycznych, jak i gospodarczych. Ludzie poczują siłę i chęć zmian. Najlepsza energia do zmian na wszystkich poziomach wystąpi w kwietniu, maju i czerwcu. Gospodarka odnotuje wzrosty, a rok 2016 okaże się łaskawym dla tematów finansowych. Inwestycje zaczną być opłacalne i dochodowe.

 

Słabym punktem roku Małpy jest światowe bezpieczeństwo. Szczególnie zagrożone są stolice mocarstw świata. Zgodnie z przepowiednią chińskiego horoskopu, nie będą to działania militarne. Może rozpowszechnić się choroba zakaźna. Mieszkańcy dużych miast powinni po prostu uważać.

 

Dużo zmian nastąpi na południowej półkuli naszej Ziemi. Środowisko naturalne jest zagrożone, pod koniec roku powinien powstać światowy plan ratowania tego co jeszcze pozostało.

 

Ze względu na to, że Małpa działa zawsze dla własnych korzyści, może rok 2016 zniweczyć prace i wysiłki wielu zaangażowanych ludzi. Znacznie zyskają na znaczeniu takie pojęcia, jak bogactwo, sława, pozycja społeczna, przyjemności. Wielu polityków będzie się starało coś ładnego i miłego "wyszarpać" dla siebie. Wiele osób będzie unikać bezpośredniego rozwiązania problemu, będą folgować swoim zachciankom, zaniedbaniem, egoizmowi i zachłanności. W efekcie tych działań może dojść do jakiejś katastrofy. W takiej sytuacji, trzeba będzie dobrze się zastanowić przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji.

 

W Polsce odwaga Małpy wprowadzi długo oczekiwane zmiany w prawie i gospodarce. Jeżeli energia Małpy okaże się negatywną, zmiany te przyniosą polskiemu społeczeństwu niepewność, zagubienie i straty.

 

Element Ognia w roku Małpy będzie powodować, że będą bardziej zdecydowani w swoich postanowieniach, nabiorą więcej śmiałości. Ogień zwiększa poczucie własnej wartości, podnosi wartość siebie, a co za tym idzie ludzie będą bardziej śmiałymi w podejmowaniu nowych inicjatyw i ich realizowaniu.

 

W roku ognistej Małpy o silnej energii Jang może dojść do silnych ruchów społecznych, które mogą doprowadzić do zmiany układu sił w Europie. W efekcie końcowym zmiany te powinny być dla Europejczyków pozytywne i obywatele będą z nadzieją patrzeć w swoją przyszłość.

 

W roku 2016 poszczególne znaki horoskopu chińskiego będą inaczej odczuwać energie małpy ognistej.

 

Szczur 2016 - znajdziesz w tym roku mnóstwo okazji do wypróbowania swoich sił. Tym zdarzeniom towarzyszy mu ogromne szczęście, wiec będzie odnosił sukces za sukcesem. Spokojnie można powiedzieć, ze rok ognistej Małpy jest dla Szczura świetnym rokiem. Czas ten sprzyja udanym Twoim inwestycjom, sprzyja Ci szczęście, a marzenia Twoje zaczynają się spełniać. Szczur pomimo wszystko, nie powinien zaniedbywać swoich obowiązków. Sukcesy nie przyjdą same. Powinieneś jak najszybciej podjąć decyzje w temacie swojej kariery. Teraz pojawia się czas na pozamykanie od lat otwartych projektów. Szczur jest ambitny, pracowity, omija przeszkody, ale nie lubi wchodzić innym w drogę. Pieniądze same wchodzą szczurowi w ręce, powinien jednak ostrożnie robić duże zakupy. Samotne szczury mają szanse wreszcie na szczęśliwy romans, odrzuci wszystko co mu przeszkadzało wcześniej wyrazić swoje uczucia. Szczur lubi się chwalić swoimi sukcesami, wiec stanie się rozmownym w stosunku do najbliższej rodziny. Szczur ceni sobie bogactwo, sławę, wpływy, jak również ceni sobie ludzi z którymi dzieli swoje życie. Szczur musi w tym roku zadbać o siebie. Powinien pozostać aktywnym sportowo, ale nie przesadzać z nadwyrężeniem fizycznym. W roku Małpy wiele marzeń szczura zostanie zrealizowanych.

 

Bawół 2016 - Czeka Ciebie wiele zmian w tym roku. Część nawyków będziesz musieć zmienić całkowicie. Wydarzenia w roku Małpy będą dla Bawoła szybko się pojawiały, co może spowodować krótką zadyszkę. Bawół z natury jest konserwatystą, będzie potrzebował trochę czasu na zaakceptowanie pojawiających się zmian. Zmiany te powinny być przyjęte w spokoju. Bawół musi nauczyć się kontrolować swoje wydatki, gdyż w roku ognistej małpy dominują luksusowe zbędne wydatki. Może pojawić się szansa na awans zawodowy, może nastąpić zmiana pracy i wzrosnąć autorytet u szefa. Bawół powinien wziąć udział nawet w trudnych projektach, a zostanie mu to na pewno wynagrodzone. Bawół powinien nauczyć się mieć zaufanie do współpracowników. Powinien odkryć własną drogę, pomimo, ze na początku jej nie będzie widać. Samotny Bawół doświadczy w miłości powodzenia, dużo namiętności, będzie mieć więcej okazji do romantycznych spotkań. Rok Małpy dla Bawoła będzie trudnym rokiem, a tylko dlatego, że nie lubi zmian. Skłonności do solidnej pracy, może kosztować Bawoła dużo zdrowia. Dlatego znak ten powinien w tym roku szczególnie o siebie zadbać.

 

Tygrys 2016 - Ten rok będzie trudnym rokiem dla Tygrysa. Większość zadań, jakich się podejmie, przyniesie rozczarowanie. Może spodziewać się wiele porażek. Będzie narastać u Tygrysa gniew na cały świat, a frustracje będzie wyładowywać na najbliższych. Tygrys musi nauczyć się panować nad emocjami i zacząć planować odpoczynek i wyciszenie. Rok ognistej Małpy jest dla Tygrysa bardzo trudnym rokiem, Tygrys musi po prostu spokojnie, bez rozpoczynania nowych projektów ten rok przeczekać. Pojawi się szansa odzyskania starych długów i należności. Wypatruj pozytywnych wiadomości, nie ufaj obietnicom, jeżeli nie podpiszesz umowy, nie planuj sukcesu. W związku Tygrysa tez nie będzie najlepiej, może odczuwać nawet przemęczenie, dlatego powinien nauczyć się spokoju, ale jego cierpliwość jest tutaj bezcenna. Stosunki rodzinne u Tygrysa ulęgną pogorszeniu, po części z winy Tygrysa. Jeżeli Tygrys nie chce zniszczyć swojego ogniska domowego, powinien w pełni kontrolować swoje zachowanie. W pracy musi tygrys tez uważać, bo codzienne awanturki mogą tak eskalować, ze może dostać wypowiedzenie z pracy. Jeżeli chodzi o finanse Tygrysa, to zarabia on w roku Małpy bardzo dużo, ale też dużo wydaje. Jeżeli nie będzie kontrolować swoich finansów, to może wszystkie swoje oszczędności w tym roku stracić. Zdrowotnie, Tygrys jest w tym roku zdenerwowany do granic swoich możliwości, będzie się denerwował byle drobiazgiem. Najważniejsze w tym roku dla Tygrysa jest spokój i relaks.

 

Królik 2016 - Energia ognistej Małpy natchnie Królika do wzmożonej pracy. Wszystko po to, by w pełni mógł wykorzystać nadarzające się okazje. Pieniędzy będzie więcej, ale Królik musi o to zadbać. W jego portfelu znajda się dobrze zaplanowane inwestycje. Czas sprzyja inwestycjom, królik powinien skupić się na szukaniu ofert biznesowych, powinien zrobić biznes plan, a na pewno otrzyma bezproblemowo środki na realizacje swoich planów. Czasami królik może odczuwać obawy przed zmianami, które mają nastąpić, dlatego jest duże prawdopodobieństwo, że zmarnuje wiele pozytywnych okazji. W sprawach zawodowych zapanuje u królika trochę spokoju, jest mu to potrzebne do realizacji swoich planów, wiąże się to jednak z dużym nakładem pracy. W związku partnerskim zapanuje wyrozumiałość i zgoda. Jeżeli Królik będzie słuchać swojego serca, to ma szanse na wiele ekscytujących emocji w swoim związku partnerskim. Samotny Królik powinien uważać, by nie przegapić kogoś, kto jest trochę bardziej nieśmiały, jak on sam. Stan zdrowia Królika w roku Małpy będzie zadawalający i będzie się on czuł wyśmienicie. W tym czasie bardzo ważne dla Królika jest relaks i samotne, spokojne spacery.

 

Smok 2016 - Rok ognistej Małpy dla Smoka jest rewelacyjnym czasem na wszystko. Każda dziedzina życia, będzie dla Smoka korzystna. Pojawi się wiele szans na sukces. Nareszcie nastąpi u niego poprawa sytuacji finansowej. Czas sprzyja zdobywaniu nowej posady, podwyżce. Smok może zdobyć pieniądze lub dotacje na własny biznes. Majętne smoki zaczną szukać nowych rynków, to jest bardzo dobry czas na szukanie nowego mieszkania lub ziemi. Smok w tym roku będzie bezkonkurencyjny, co pozwoli mu na szybką realizacje swoich planów i nowych projektów. Majątek Smoka powiększy się. Jednak pewnym niebezpieczeństwem dla Smoka w tym roku są rozprawy sądowe. Obojętnie co będzie Smok robił i tak przegra je. Entuzjazm Smoka jest zaraźliwy, dlatego łatwo otrzyma wsparcie rodziny i przyjaciół. W związkach Smoki są szczęśliwe, samotne Smoki flirtują chętnie, są nie przewidywalne, ale najbardziej cenią sobie wolność. Dla samotnego Smoka rok Małpy jest odpowiednim czasem na spotkanie kogoś wyjątkowego. Smok powinien uważać na swoje zdrowie, bo w pogoni za sukcesem, może przeliczyć się ze swoimi możliwościami.

 

Wąż 2016 - Los Węza w roku Małpy znacznie się poprawi. Ten rok jest dobrym rokiem na rozpoczęcie nowych projektów. Nie ma znaczenia dziedzina, w jakiej dany projekt zaistnieje, wszystkie muszą się udać. Życie bieżące Węża będzie dobrze zorganizowane, na brak pieniędzy nie może on narzekać. Oszczędność zawita do życia Węża, dzięki temu uda się mu spłacić kredyty. Początek roku może sprawić kłopoty finansowe Węża, natomiast koniec roku przyniesie mu dostęp do dużej kwoty gotówki. Zawodowo Wąż odczuje więcej spokoju, polepszą się relacji ze współpracownikami. Natomiast zawodowo Wąż musi włożyć dość dużo wysiłku w realizacje swoich projektów. Przeszkody pojawiające się na drodze Węża są w tym roku niezwykle trudne do pokonania. Dlatego Wąż powinien pokazać swoją siłę, bo w innym przypadku poniesie sromotną klęskę. Rok Małpy jest interesującym czasem dla Węża w dziedzinie miłości. Wąż ma tendencje zawierania znajomości i namiętnego seksu poza małżeńskiego. Czas sprzyja optymistycznemu spojrzeniu na sercowe kłopoty Węża. Sprzyja mu szczęście, dlatego może tryskać radością i pogodą ducha, jak i fantastycznym stanem zdrowia.

 

Koń 2016 - Rok Małpy dla Konia jest czasem przynoszącym dużo niespodzianek i wiele korzyści, czyli będzie dla niego dobrym rokiem. Koń jest w tym roku silny i może góry przenosić. Jest przekonany ze podoła każdemu wyzwaniu. W tym roku Koń może poświęcić dużo czasu na rozrywki. Ma ku temu predyspozycje, możliwości i czas. Przy delektowaniu się rozrywkami Koń powinien mimo wszystko uważać na siebie, gdyż w tym czasie jego lekkomyślność może mu zaszkodzić. Teraz jest dobry czas dla Konia na pomnażanie swoich zasobów finansowych, jak i coraz chętniej będzie doradzać swoim krewnym w sprawach finansowych. W portfelu Konia będzie cały czas dopływ, gdyż ma on dobra rękę do interesów. Koń powinien pamiętać, by nie dawać się wykorzystywać w pracy. Wysokie zarobki będą mobilizowały Konia do dużych wydatków, dlatego Koń powinien mieć wydawanie pieniędzy pod kontrolą. Obecnie pojawia się dobry czas na śluby, powiększenie rodziny i wspólne życie. Dla Konia jest bardzo dobry czas na zakończenie starych spraw sercowych i posiadania więcej czasu dla rodziny. Koń powinien się kontrolować, by nie zatracić się w szybkim galopowaniu, w innym razie może odczuwać wyczerpanie fizyczne i osłabienie zdrowotne.

 

Koza 2016 - musi uzbroić się w cierpliwość i kierować się zdrowym rozsądkiem. Rok Małpy nie jest jej najlepszym czasem. Koza powinna uzbroić się w cierpliwość i zdrowy rozsadek, przeczekać nie korzystny czas. Rok Małpy będzie dla Kozy pomimo wszystko dobry, zabraknie w nim tylko dużych sukcesów. Pieniędzy będzie więcej, ale unikaj pogoni za nimi. Rok ten sprzyja szybkim, mało przemyślanym decyzjom, jak i drogim zakupom. Jest to dobry czas dla Kozy na zawieranie kredytów i inwestycji. W życiu zawodowym pojawią się u Kozy zawirowania, brak spokoju i zmiany. To dobry czas dla Kozy na zmianę stanowiska pracy. Pomimo wielu trudności, Koza powinna się nie zrażać do sytuacji, tylko próbować pokonać przeciwności. W życiu partnerskim Kozy pojawią się wzloty i upadki, zmienność nastrojów, a może nawet nowy partner. W tym roku czeka Kozę dużo stresu, wiec powinna ona w tym roku szczególnie dbać o siebie, by zapobiec depresji i zdenerwowania.

 

Małpa 2016 - Rok Małpy dla Małpy jest rokiem rewelacyjnym, zachwycającym, niosącym Małpie wiele sukcesów. Małpa będzie cieszyła się co chwile kolejnymi swoimi sukcesami, będzie umiejętnie wykorzystywała nadarzające się okazje, nie dasz się przez nikogo oszukiwać. 2016 rok jest fantastycznym czasem dla Małpy na rozpoczęcie nowych interesów. Nawet najbardziej skomplikowane projekty będą dla Małpy łatwe do osiągnięcia. Pomimo tylu sukcesów i fantastycznego czasu, Małpa powinna uważać na swoje zarozumialstwo. Może ono przysłonić faktyczne spojrzenie na bieżące sprawy i zmniejszyć tym samym ilość sukcesów. Biznes, który związany jest z Małpy hobby, zacznie przynosić dochody. Małpa powinna przeznaczyć jak najwięcej pieniędzy na inwestycje, gdyż ma niesamowicie dobrą rękę w tych sprawach. To dobry czas na zmiany miejsca pracy. W stałych związkach następuje sielanka, ale zadbaj pomimo wszystko o miłość. To pomoże Ci skutecznie przezwyciężyć osobiste kompleksy. Małpa musi uważać na siebie, by nie przemęczyć się swoim sposobem życia i odnoszonymi sukcesami.

 

Kogut 2016 - ten rok jest w zasadzie trudnym rokiem dla Koguta. Co chwilę pojawiają się nie przewidziane wydatki na dom. Kogut nie potrafi powiedzieć swoim bliskim nie. Powinien zaciągać bardzo ostrożnie wszelkiego rodzaju kredyty i pożyczki. Pomimo wszystkich trudności, oczekują koguta również sukcesy, jest to odpowiedni czas dla Koguta na kupno nowego mieszkania lub ziemi w ładnym miejscu. Zawodowo otrzyma Kogut wiele nowych możliwości, musi je jednak dobrze i ostrożnie przemyśleć, by podjąć najlepszą dla siebie propozycję. Początek roku będzie dla Koguta bardzo skromny w finanse. Koniec roku będzie owocny w finanse. W uczuciach Kogut powinien słuchać instynktu i wyraźnie powiedzieć co chce osiągnąć. Sama sugestia nie załatwi Kogutowi problemu. Musi się on nauczyć powiedzieć nie. Jeżeli Kogut chce uniknąć kłopotów zdrowotnych powinien o siebie dbać.

 

Pies 2016 - w tym roku Pies poświeci się jeszcze bardziej dla innych jak do tej pory to robił. Pomaganie innym da mu wielką satysfakcję i wzrosną jego wartości własne. Dzięki energii ognistej Małpy, Pies wybierze zdecydowanie i odwagę w swoim działaniu i nie będzie się obawiać ze kogoś urazi. Na psa czeka w tym roku dużo nowych projektów. Praca w grupie ułatwi mu realizacje projektów, co w efekcie będzie wypełniać go dumą. Jeżeli Pies rozpocznie cos na własną rękę, najprawdopodobniej poniesie porażkę. Dlatego w roku ognistej Małpy, Pies powinien postawić na współpracę. Finansowo Pies nie będzie miał się źle w tym roku. Zdecydowanie jednak wydaje za dużo pieniędzy na pomaganie innym, zapominając jednocześnie o sobie. Rok Małpy sprzyja udanym zakupom, remontom czy zmianie samochodu. Emocjonalnie jest to dobry czas dla Psa na nowe znajomości. Jeżeli jest w stałym związku, to dobry humor i poczucie stabilizacji będzie mu towarzyszyć, pomimo, że nie ominą go drobne miłosne burze. To dobry czas na powiększenie rodziny. Samotny Pies będzie w tym roku cierpiał ze względu na samotność. Życie w samotności nie jest dobre dla Psa. Dla rodziny Pies jest dość uciążliwy, nie potrafi się powstrzymać od dorzucania swoich uwag do spraw dotyczących najbliższych. Zachowanie to irytuje członków rodziny. Rok Małpy jest dobrym rokiem dla Psa pod względem zdrowotnym, ale powinien pamiętać o sobie i wypoczynku, by nie zatracić się w wirze pracy kosztem swojego zdrowia. Częstą rzeczą brakującą Psu jest brak harmonii w domu i do tego powinien Pies darzyć.

 

świnia 2016 - Rok ognistej Małpy będzie dla Świni bardzo trudnym rokiem. Poziom szczęścia będzie ruchomy, będzie się nie kontrolowanie podnosić i opadać. Dlatego nie można przewidzieć, czy rok ten będzie dla Świni szczęśliwym czy nie. Jednego dnia osiągnie Świnia sukces, drugiego odniesie porażkę. Tylko pełna kontrola swoich uczuć i dużo cierpliwości pozwoli Świni ten rok przetrzymać w niskiej szkodliwości. Świnia powinna umieć się wyciszyć i chwilowo zapomnieć o swoich bieżących kłopotach. W swojej karierze zawodowej Świnia będzie miała duże zawirowania. Dopiero pod koniec roku pojawi się nadzieja zakończenia chaosu. Również w świecie finansów Świni będzie panować chaos. Może się zdarzyć, ze Świnie czekają zwiększone wydatki na dom. Dlatego Świnia powinna wstrzymać się od wydawania pieniędzy, tylko odkładać na przyszłość. W tych burzliwych czasach Świnia potrzebuje kogoś bliskiego. Jeżeli Świnia jest w związku, to ukochana osoba wesprze Świnie w potrzebie. Natomiast osoby samotne mają teraz szanse na znalezienie swojej drugiej połowy. Świnia potrzebuje odczuwać, że ktoś ją kocha i wspiera, dlatego musi się nauczyć kontrolować swoje emocje. Świnia musi również uważać na swoje zdrowie. Będzie ono podobnie jak inne poziomy jej życia, raz lepsze raz gorsze. Odpowiednia dieta i aktywność sportowa, pozwolą na utrzymanie zdrowia w dobrej kondycji.

 

 

 

horoskop 2016

horoskop 2016

horoskop 2016

horoskop 2016

horoskop-2016

horoskop-2016
  • Dodaj link do:
  • facebook.com