świeca intencyjna dla czakry gardła, w kolorze jasno niebieskim

Magia świec|Wszystko dla czakr

czakra gardla
czakra gardla
  • czakra gardla
  • czakry
Cena:29.80PLN

 

 

świeca intencyjna w kolorze jasno niebieskim przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii piątej czakry zwanej czakrą gardła.

 

Świeca ta jest wykonana zgodnie z magicznymi zwyczajami i duchowymi naukami, w odpowiednim cyklu drogi księżyca, domieszane są odpowiedniej mocy olejki dopasowane do czakry korony i jej rytuału, całość opatrzona jest pozytywnymi energiami by wykonany rytuał uzdrawiania czakry zadziałał jak najmocniej.

 

Do wykonania tej świecy użyto ręcznie wykonanego, dmuchanego szkła o polerowanych, grubych ściankach, naturalnego wosku palmowego, barwionego w masie naturalnymi barwnikami roślinnymi. Knot do tych świec użyto drewniany, wykluczając w ten sposób całkowicie środki chemiczne, używane do knotów z bawełny. Drewniany knot powoduje piękny taniec ognia, a odgłosy spalanego knota podobne są do odgłosów pochodzących z palącego się kominka. Całość jest produktem ręcznie wykonanym, pochodzenia europejskiego, świeca jest produktem roślinnym – wegańskim.

 

Świeca intencyjna w kolorze jasno niebieskim jest idealna do oczyszczania czakry gardła, aktywacji energii z nią związanych, jak i do magii aktywowania odwagi, kreatywności i twórczości. Świeca ta i jej rytuał mają niesamowicie silne działanie magiczne.

 

Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnoszą wibracje, a tym samym poprawią energetykę czakramu i przestrzeni wokół nas. W połączenie z naturalnymi kadzidłami świeca, czyli ogień, stała się nieodłącznym składnikiem dnia codziennego, magii, religii, jak i rytuałów oraz dla zwykłego poprawiania samopoczucia.

 

Świeca sama w sobie jest także wspaniałą dekoracją i oryginalnym pomysłem na prezent.

 

czas palenia w przybliżeniu ok. 56 godzin

wymiary szkła: 9,5 x 8,0 cm

 

Czakra piąta, czakra gardła

 

Jest w kolorze niebieskim – błękitnym o żywiole wewnętrznego dźwięku, odpowiedzialna jest za twórczość, analityczną inteligencję, wiedzę, naukę, komunikację, samoekspresję, karierę, realizację marzeń, dynamiczność, przebojowość, delikatność, szczerość i zdolności muzyczne.

 

Blokady czakry gardła przejawiają się nieśmiałością, natręctwem, obsesją, nadmiernym przywiązaniem się do autorytetów, brakiem własnego zdania i tchórzostwem, nadmiernym sarkazmem, złośliwością, uszczypliwością, ukrywaniem własnej twarzy, czyli nakładanie maski, obsesyjne przywiązanie się do jakiegoś naukowego poglądu na świat, pijaństwo, ciągle szukanie kontaktu z innymi, niezdrowy tryb życia.

 

Powyższe blokady manifestują się chorobami gardła i uszu, karku, zębów, zapaleniem nerwów twarzy.

 

Magia uzdrawiania proponuje Państwu również inne świece

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com