Magia kryształów

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Czarodziejska różdżka magiczna z naturalnych kryształów, kryształ górski

  rozdzka

   

  Te czarodziejskie różdżki używane są zarówno do rytuałów magicznych, różnego rodzaju, np.: do magii anielskiej, jak i do oczyszczania energii, dodawania i transformowania energii, równoważenia obszaru energetycznego wewnątrz i na zewnątrz.

   

  Cena:280.00PLN
 • Czarodziejska różdżka magiczna z naturalnych kryształów

  rozdzka

   

  Te czarodziejskie różdżki używane są zarówno do rytuałów magicznych, różnego rodzaju, np.: do magii anielskiej, jak i do oczyszczania energii, dodawania i transformowania energii, równoważenia obszaru energetycznego wewnątrz i na zewnątrz.

   

  Cena:280.00PLN
 • czarne turmaliny, komplet ochronny energetycznej

  turmaliny

   

  Przedstawiony na zdjęciu komplet czarnych turmalinów, nieszlifowanych służy do zbudowania silnej tarczy ochronnej przeciwko czarnej magii, klątw, uroków, przeciwko prześladującym negatywnym istotom nachodzącym domy, firmy i inne pomieszczenia. Komplet tych kamieni jest energetycznie dobrany, by tworzyły energetyczna harmonię, 

   

  Waga jednego kompletu (4 sztuk) = 766 gr

   

  Cena:168.00PLN
 • Czarne turmaliny, ochrona przestrzeni i pomieszczen

  czarne turmaliny

   

  Proponowany komplet czarnych turmalinów, nieszlifowanych służy do zbudowania silnej tarczy ochronnej przeciwko czarnej magii, klątw, uroków, przeciwko prześladującym negatywnym istotom nachodzącym domy, firmy i inne pomieszczenia. Komplet tych kamieni jest energetycznie dobrany, 

   

  Waga jednego kompletu (4 sztuk) = 981 gr.

   

   

  Cena:198.00PLN
 • Nefryt amulet ochronny przed chorobami - kamień życia

  nefryt_talizman.JPG

  waga: 40 gr

  wielkosc: 5 x 3,5 x 1,8 cm

 • Nefryt amulet wspierający zdrowie i ochronny przed chorobami

  amulet nefryt

   

  Nefryt amulet wzmagający siły życiowe, wspierający zdrowie i ochronny przed chorobami. Nefryt jako kamień szlachetny ma silne działanie uzdrawiające, dlatego niektórzy nazywają go kamieniem życia.

   

  Nefryt przynosi również szczęście w grach hazardowych  

   

  Unikatowy naszyjnik zrobiony z kamienia Nefrytu jest o wymiarach:

   

  waga: 38 gr

  wielkosc: 5 x 4,5 x 1,5cm

 • Tygrysie oko amulet wzmagający intencje dobrobytu

  oko_tygrysie_krysztal[1].jpg

   

  Przepiękny, unikatowy naszyjnik zrobiony z kamienia Tygrysie Oko. Kamień tygrysie oko to również symbol szczęścia, radości i optymizmu. Dzięki wibracjom tego kamienia możemy zaktywizować własną energie, wzbudzić w sobie poczucie bezpieczeństwa.

   

  Energia ta pomaga nam pozbyć się wewnętrznego zamętu i znieść blokady emocjonalne, poprawia nastrój, daje jasność myśli i wzmacnia siłę woli......

   

  Cena:49.00PLN
 • oko tygrysie silny amulet ochronny

  amulety i talizmany

   

  Kamień tygrysie oko to również symbol szczęścia, radości i optymizmu. Dzięki wibracjom tego kamienia możemy zaktywizować własną energie, wzbudzić w sobie poczucie bezpieczeństwa. Energia ta pomaga nam pozbyć się wewnętrznego zamętu i znieść blokady emocjonalne, poprawia nastrój, daje jasność myśli i wzmacnia siłę woli....

   

  Przepiękny, unikatowy naszyjnik zrobiony z kamienia Tygrysie Oko  o wymiarach:

   

  wielkosc: 4,5 x 5,5 x 1,5 cm

  waga:      54 gr

   

  Cena:49.00PLN
 • Oko tygrysie, amulet, talizman

  amulety i talizmany

   

  Jest nieocenionym kamieniem ochronnym. Chroni on przed urokiem, negatywną myślą, klątwą i wzmaga intencje dobrobytu, zapewnia dostęp do bogactwa finansowego. ....

   

  Proponujemy piękny unikatowy naszyjnik zrobiony z kamienia Tygrysie Oko o wymiarach:

   

  waga:     58 gr

  wielkosc: 6,5 x 4,5 x 1,5 cm

   

  Cena:59.00PLN
 • Ametyst, amulet i talizman

  ametyst

   

  Talizmanem zdrowia jest również ametyst. Kamień ten jest niezwykle silnym talizmanem uzdrawiającym duchowo. Używa się go do uzdrawiania i oczyszczania nie tylko przestrzeni w domach i biurach, jak i do podniesienia wibracji budynków. Może służyć jako naturalny odpromiennik. Strzeże przed złodziejami i chroni domostwa.

   

  Amulet z ametystu jest o wymiarach około 6,0 x 3,5 x 1,5 cm i waży 37 gr

  Cena:79.00PLN
 • Kryształ górski, surowy kamień o działaniu oczyszczającym

  krysztal górski

   

  Kryształ górski, unikatowy egzemplarz, kamień o najsilniejszym działaniu oczyszczającym, należy do kamieni szlachetnych. oczyszcza zarówno ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Kryształ górski, oprócz funkcji dekoracyjnej, ma wiele zastosowań w białej magii, wróżbiarstwie, medytacjach i medycynie.

   

  waga 635 gr                 wymiar: 9 x 10 x 5 cm

   

   

  Cena:89.00PLN
 • Awenturyn - Talizman, amulet bogactwa materialnego i duchowego

  awenturin

   

  Awenturyn – amulet, talizman, który przyciąga szczęście, powodzenie materialne i duchowe, Może przynieść niespodziewaną wygraną pieniężną lub łatwe uzyskanie pomocy finansowej, jak kredyt, pożyczka, darowizna czy spadek. Jest popularnym talizmanem wśród hazardzistów.

  Stosuje się go w rytuałach z udziałem Archanioła Fortunaty w aktywacji przepływu dobrobytu. Jest fantastycznym pomocnikiem w wizualizacjach rzeczy materialnych.

   

  Cena:24.00PLN
 • Malachit, talizman zdrowia, Boskiego Uzdrowiciela, Archanioła Rafaela

  malachit

   

  Jako kamień transformacji, Malachit wpiera proces pozytywnych zmian i podejmowania emocjonalnego ryzyka.  Zachęca do wyrażania uczuć, łagodzenia nieśmiałości i nauczania odpowiedzialności za własne myśli i czyny. Wspiera przyjaźnie i empatię dla innych ludzi.

   

  Cena:58.00PLN
 • Labradorit, amulet, talizman, kryształy i minerały,

  labradorit
  Cena:68.00PLN
 • Lapis lazurowy, amulet, kryształy i minerały

  lapis lazurowy

   

  Lapis Lazuli to Amulet z kryształu o potężnej mocy, używany do aktywacji wyższego umysłu i wzmocnienia zdolności intelektualnych. Pobudza pragnienie wiedzy, prawdy i zrozumienia oraz wspomaga proces uczenia się. Zachęca do uczciwości ducha, w słowie mówionym i pisanym

   

  Cena:68.00PLN
 • Ametyst jako amulet, kryształy i minerały

  ametyst

   

  Ametyst symbolizuje szlachetność, duchową świadomość, medytację, zdolności parapsychologiczne oraz wewnętrzny spokój, jak i chroni przed nieszczęściem. Jest niezwykle silnym talizmanem uzdrawiającym duchowo. 

  Amulet z ametystu jest o wymiarach około 3,5 x 2,5 cm

   

   

  Cena:29.00PLN
 • Turmalin jako talizman, kryształy i minerały

  turmaliny

   

  Najważniejszy i najskuteczniejszy talizman ochrony, psychiczna tarcza odrzucająca i rozpraszająca negatywne energie, byty i inne siły niszczące. Chroni przed promieniowaniem i zanieczyszczeniami środowiska. Jest bardzo przydatny w oczyszczaniu i neutralizowaniu własnych negatywnych myśli i wewnętrznych konfliktów oraz przekształcaniu ich w pozytywną, użyteczną energię.

   

  Cena:24.00PLN
 • naszyjnik z różowego kwarcu, amulet

  talizman

   

  Kwarc różowy jest kamieniem serca. To kryształ bezwarunkowej miłości. Niesie miękką kobiecą energię współczucia i spokoju, czułości, uzdrowienia i pocieszenia. Koresponduje bezpośrednio z Czakrą Serca, rozpuszczając emocjonalne rany, lęki i resentymenty. Zapewnia głębokie poczucie osobistego spełnienia i zadowolenia. Pozwala na prawdziwe dawanie i otrzymywanie miłości.

   

  Cena:29.00PLN
 • amulet z różowego kwarcu

  amulet rozowy kwarc

   

  Amulet dobrobytu – kwarc różowy w kształcie koła i ze srebrnym celtyckim symbolem dobrobytu jest Amuletem przyciągania do siebie dobrobytu i utrzymania posiadanego już dobrobytu.

   

  Cena:39.00PLN
 • Ametyst w formie talizmana

  amulet ametyst

   

  Ametyst jest niezwykle silnym talizmanem uzdrawiającym duchowo. Używa się go do oczyszczania przestrzeni w domach i biurach, podniesienia wibracji budynków. Może służyć jako naturalny odpromiennik. Strzeże przed złodziejami i chroni domostwa.

   

  Cena:29.00PLN
 • Ametyst, jako amulet

  amulet

   

  Ametyst jest niezwykle silnym talizmanem uzdrawiającym duchowo. Używa się go do oczyszczania przestrzeni w domach i biurach, podniesienia wibracji budynków. Może służyć jako naturalny odpromiennik. Strzeże przed złodziejami i chroni domostwa.

   

  Cena:39.00PLN
 • Ametyst, nieszlifowany naturalny kryształ, szczotka ametystowa

  ametyst

   

  Ametyst jest niezwykle silnym kamieniem uzdrawiającym duchowo. Używa się go do oczyszczania przestrzeni w domach i biurach, w celu podniesienia wibracji budynków. Może służyć jako naturalny odpromiennik. Strzeże przed złodziejami i chroni domostwa.

   

  Cena:98.00PLN
 • jaspis czerwony, amulet, talizman, kryształy i minerały,

  czerwony jaspis

   

  Jaspis czerwony to przepiękny kamień leczniczy, który między innymi pomaga wyleczyć depresje, zwłaszcza, gdy jest noszony przy ciele. Jego energia pomaga przezwyciężyć lęk, uczy jak racjonalnie podejść do życia i swoich problemów. 

  Czerwony jaspis wzmacnia własną wole, uczy panować nad sobą i pokonywać swoje słabości.

   

  Cena:29.00PLN
 • Kryształ onyx czarny, amulet, wisiorek na szyje

  onyx

   

  Onyx – czarny kryształ, do ochrony przed klątwami, złorzeczeniami i innymi negatywnymi energiami.

  Czarny Onyx należy do kamieni półszlachetnych odkrytych w Brazylii. Charakteryzują się dużą zawartością jonów i emitują dalekie promieniowanie podczerwone

   

  Cena:24.00PLN
 • Kryształ górski, wisiorek, talizman

  Kryształ górski

   

  Kryształ górski ma bardzo silne właściwości oczyszczające dla ciała, umysłu, jak i pomieszczeń. To również wzmacniacz energetyczny, działający podobnie jak akumulator. Kryształ górski wspiera rozwój duchowy poprzez transformacje negatywnych energii w pozytywne. W ten sposób oczyszczony umysł może lepiej pracować, pojawia się wiara w samego siebie i swoje możliwości. Zycie nabiera sensu, gdyż dzięki Kryształowi górskiemu budzi się samoświadomość, jak i umiejętność życia w zgodzie z ludźmi i natura.

   

  Cena:24.00PLN
 • Talizman ze szmaragdu, amulet, wisiorek,

  talizman szmaragd

   

  Ten szmaragd ma śliczny zielony kolor, stanowi formę wisiorka, jest okazałym, bezzapachowym kamieniem, który harmonizuje emocje dotyczące ciała i ducha. Kamień ten odgrywał ważną rolę również w takich antycznych cywilizacjach, jak Inkowie, Aztekowie czy Rzymianie.

   

  Cena:49.00PLN
 • kryształ górski, kamień o najsilniejszym działaniu oczyszczającym

  krysztal górski

  Kryształ górski, unikatowy egzemplarz, kamień o najsilniejszym działaniu oczyszczającym, należy do kamieni szlachetnych. Oczyszcza zarówno ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Ze względu na swoją przejrzystość stanowi symbol czystości. Przyciąga moc światła i energii. Kryształ górski, oprócz funkcji dekoracyjnej, ma wiele zastosowań w białej magii, wróżbiarstwie, medytacjach i medycynie uzdrawiania.

    

  waga krysztalu: 1.625 gr.

  wymiar: 18 x 9 x 11 cm

   

  Cena:168.00PLN
 • różowy kwarc - kryształ, surowy minerał, duży kamień

  rozowy_kwarc

  różowy kwarc - kryształ

   

  ma zwykle jasnoróżowy, pastelowy kolor i promieniuje z niego silna energia miłości. Jest krystaliczną formą istnienia miłości. Kamień ten uzdrawia nas, nasze ciało i życie. Pozwala dostrzec piękno otaczającego nas świata.

   

  Jeżeli szukasz czegoś szczególnego, to zadzwoń do nas, istnieje przecież możliwość zamówienia różnych wielkości kamieni, nawet większych i cięższych okazów tego pięknego uzdrawiającego kamienia.

   

  Cena:290.00»220.00PLN
 • Onyks – dwa czarne kryształy do ochrony przed klątwami, złorzeczeniami i innymi negatywnymi energiami.

  onyx

   

  Onyx ma właściwości duchowe, usuwa z organizmu negatywne emocje i energie oraz chroni przed zewnętrznymi złymi wpływami. Chroni przed negatywną energią klątwy, zazdrością, egoizmem i nieufnością. Jest bardzo dobrym odpromiennikiem. Energia pochodząca od onyxu jest niezwykle przydatna dla ciała człowieka. Reaguje ze szkodliwymi substancjami zamieniając je w nieszkodliwe.

   

  Cena:80.00PLN
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Dodaj link do:
 • facebook.com