Magia kryształów

Zobacz wszystkie | Strony:
 • kryształ górski, kamień o najsilniejszym działaniu oczyszczającym

  kryształ górski

  Kryształ górski, kamień o najsilniejszym działaniu oczyszczającym, należy do kamieni szlachetnych.

  oczyszcza zarówno ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Ze względu na swoją przejrzystość stanowi symbol czystości. Przyciąga moc światła i energii.

  Kryształ górski, oprócz funkcji dekoracyjnej, ma wiele zastosowań w białej magii, wróżbiarstwie, medytacjach i medycynie uzdrawiania.

   

  kryształ górski - cena 1 kg. wynosi 98,00 zl

   

  Cena:98.00PLN
 • Czarne turmaliny, surowe kryształy szlachetne i półszlachetne komplet 4 sztuki

  czarny turmalin

   

  Czarne turmaliny są niezwykle mocnym ezoteryczno - uzdrawiającym działaniu. To niezwykły kamień ochronny dla ciała, duszy, jak i obiektów budowlanych, ogrodów i innych powierzchni. Chroni on nas przed wszelkiego rodzaju złem. Jednocześnie pobudza do pracy pierwszą czarkę i poprawia pracę punktów refleksowych związanych z kością ogonową.

   

  Cena:79.00PLN
 • Czarne turmaliny, surowe kryształy szlachetne i półszlachetne komplet 4 sztuki

  czarny turmalin

   

  To niezwykły kamień ochronny dla ciała, duszy, jak i obiektów budowlanych, ogrodów i innych powierzchni. Chroni on nas przed wszelkiego rodzaju złem. Jednocześnie pobudza do pracy pierwszą czarkę i poprawia pracę punktów refleksowych związanych z kością ogonową.

   

   

  Cena:129.00PLN
 • różowy kwarc - kryształ, surowy minerał, duży kamień

  rozowy_kwarc

  różowy kwarc - kryształ

   

  ma zwykle jasnoróżowy, pastelowy kolor i promieniuje z niego silna energia miłości. Jest krystaliczną formą istnienia miłości. Kamień ten uzdrawia nas, nasze ciało i życie. Pozwala dostrzec piękno otaczającego nas świata.

   

  waga około 1.500 - 2.000 gr

   

  Cena:220.00»180.00PLN
 • Onyks – dwa czarne kryształy do ochrony przed klątwami, złorzeczeniami i innymi negatywnymi energiami.

  onyx

   

  Onyx ma właściwości duchowe, usuwa z organizmu negatywne emocje i energie oraz chroni przed zewnętrznymi złymi wpływami. Chroni przed negatywną energią klątwy, zazdrością, egoizmem i nieufnością. Jest bardzo dobrym odpromiennikiem. Energia pochodząca od onyxu jest niezwykle przydatna dla ciała człowieka. Reaguje ze szkodliwymi substancjami zamieniając je w nieszkodliwe.

   

  Cena:80.00PLN
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Dodaj link do:
 • facebook.com