KOROLEN suplement diety

Uzdrawianie Ciała|Uzdrawianie Ciała » Koncentraty serii Pentagram ®

Cena:78.00PLN

Poprzez odpowiedni dobór zawartych w nim składników naturalnych wpływa pozytywnie na układ krwionośny i nerwowy oraz harmonizuje pracę narządów im podległych. Zaburzenia równowagi energetycznej w tym elemencie przejawiają się m. in. przesadnym, niekontrolowanym śmiechem – zazwyczaj nie adekwatnym do sytuacji.

 

Zgodnie z zasadami Tradycyjnej Medycyny Chińskiej Korolen harmonizuje przede wszystkim drogę energetyczną serca, jelita cienkiego, osierdzia, potrójnego ogrzewacza, poczęcia i drogę główną.

 

Zalecany jest dla osób ze stanami chorobowymi połączonymi z czynnością serca, kołataniem serca, częstym rumienieniem się, nocnym poceniem się oraz poceniem się już przy niewielkim wysiłku, bladymi policzkami, wrażliwością na ciepło i chłód, uczuciem suchości w gardle, pragnieniem, bólem serca, bólem pod żebrami i po wewnętrznej stronie ręki, przenikaniem chłodu do rąk, uczuciem gorąca w dłoniach, żółknięciem białka w oku. osłabieniem słuchu, uczuciem szumu w uszach, bolesnym zapaleniem gardła, poceniem się, zaburzeniami termoregulacji, problemami z krążeniem, zaburzenia w funkcjonowaniu układu limfatycznego i osłabieniem odporności, alergie, zatrzymywaniem płynów i toksyn w organizmie, obrzękami na drodze meridianu, bólami zewnętrznego kącika oka, opuchnięciem policzków w okolicach kości jarzmowej, bólami za uchem i na zewnętrznej stronie ramienia, w okolicy nad łokciem, łokcia i pod łokciem, nie zdolnościami używania palca serdecznego.

 

Wskazany jest również dla ludzi z brakiem porozumienia w stosunkach międzyludzkich, zbytnią troską o siebie i bliskich, z niezdolnością do empatii, niepokojem psychicznym, zmiennością uczuciową, przesadnymi reakcjami uczuciowymi, histerią, zaburzeniami mowy i nie zdolnościami komunikacji, zaburzeniami pamięci, zapominaniem, roztargnieniem, zaburzeniami snu, koszmarnymi snami, zaburzeniami zachowania, nadmierną gadatliwością.

 

Podstawowy skład: Miłorząb dwuklapowy, Dziurawiec zwyczajny, Drzewo Lapacho, Krwiściąg lekarski, Kasztanowiec zwyczajny, Lucerna siewna, Fiołek trójbarwny, Chaber bławatek, Przegorzan kulisty, Bobrek trójlistkowy, Lawenda lekarska, Dąb szypułkowy, Czosnek pospolity, Kminek zwyczajny, Borówka brusznica, Koper ogrodowy, Imbir lekarski. Produkt bez cukru.

 

Polecamy także:

swiat horoskopow[1].jpg
Horoskop urodzeniowy
Cena:160.00PLN
aura_2.jpg
oczyszczania aury, trzydziestodniowy rytuał
Cena:999.00PLN
 
  • Dodaj link do:
  • facebook.com