Kadzidło - zapach kwiatowy dla czakry serca,

Świat Magii|Świat kadzideł |Wszystko dla czakr

czakra serca
czakra serca
Cena:9.90PLN

 

 

Kadzidło – zapach kwiatowy dla czakry serca, 

 

Zbiór zapachów kwiatowych kadzideł skomponowany specjalnie dla czakry serca. W skład kadzidła wchodzą między innymi następujące zioła bergamotki, ananasu, leśne jagody, róży, ylang ylang, geranii, sandału, cynamonu, wanilii, cedru i wiele innych.

 

Każde opakowanie składa się z 9 sztuk kadzidła zapachowego

 

Waga opakowania netto: 40 g

 

Każdy blok kadzidłowy jest wzbogacony o różne naturalne składniki aromatyczne, takie jak lasy i kwiaty egzotyczne, naturalne ekstrakty kory drzew, różne żywice, liście i kwiaty.

Olejki zapachowe stosowane do produkcji tych bloków kadzidłowych są w 100% naturalne, nietoksyczne, o cudownym aromacie.

 

Uwaga:

Do użytku wyłącznie z dyfuzorem do egzotycznych kadzideł. Ten dyfuzor należy osobno zamówić. Są one specjalnie zaprojektowane do zachowania bezpiecznego użytkowania i właściwej temperatury.

 

Dyfuzor został specjalnie zaprojektowany do spalania bloków kadzideł z serii Aromafume. Ten parownik zapachowy z palnikiem kadzidłowym wytwarza najbardziej odpowiednią temperaturę do rozprowadzania zapachów bloków kadzideł z serii Aromafume.

 

Dyfuzor i kadzidełka tworzą najskuteczniejszy i najczystszy sposób rozprowadzania przyjemnych substancji zapachowych. Nie ma substancji toksycznych, nie powstaje dym lub popiół!

 

 

Polecamy także:

lampka_kadzidla.png
Dyfuzor ze znakiem „Ohm”
Cena:24.00PLN
dyfuzor
Dyfuzor „Drzewo życia”
Cena:24.00PLN
Kadzidełka Archanioła Chamuela
Kadzidełka Archanioła Chamuela
Cena:18.00PLN
  • Dodaj link do:
  • facebook.com