Orgonitowy naszyjnik z Archaniołem Rafaelem

Orgonit amulety

orgonit
orgonit
Cena:59.00PLN

 

 

Orgonitowy naszyjnik z Archaniołem Rafaelem

 

Proponowany wisiorek orgonitowy na szyję, składa się z metalowego amuletu Archanioła Rafaela, drobnych kawałków miedzi, kryształów awanturynu, ametystu i kryształu górskiego.

 

Połączenie kryształków miedzi, ametystu, awanturynu i kryształu górskiego z metalowym amuletem Archanioła Rafaela zapewnia ci bezpieczeństwo i uzdrowienie. Czujesz się chorym poproś Archanioła Rafaela o pomoc, a zawsze ją dostaniesz. Wspomaga jasność i czystość myślenia, wprowadza harmonie, inicjatywę, ochronę na poziomie fizycznym, jak i duchowym.

 

Poproś archanioła Rafaela o pomoc, jeżeli jesteś chory, jeżeli potrzebujesz kreatywnego pomysłu lub wizji. Poproś go o wsparcie przy wszystkich uzdrowieniach, nie tylko ciała fizycznego. Jeżeli odczuwasz w swoim życiu blokady, to archanioł Rafael jest tez odpowiednim partnerem do uzdrowienia ich.

 

Ten wisiorek jako amulet można nosić na szyi lub w kieszeni swojego ubrania, można też kłaść pod poduszka podczas spania.

 

By aktywować działanie tego organitu należy trzymać przynajmniej 20 sek. W swoich rękach, dopiero zawiesić na szyi.

 

Orgonit jest wykonany z materiałów organicznych i nieorganicznych osadzonych w żywicy, dając tym samym silna energetyczna matryce, mającą zdolność do transformacji negatywnych energii na pozytywne, podtrzymujące życie.

 

Orgonit nie wymagają zasilania, nie rozładowują się i nie emitują szkodliwego promieniowania.

 

Orgonity oczyszczają wodę pitną, niwelują smog elektromagnetyczny, transformują negatywne wibracje cieków wodnych, jak i substancji chemicznych.

 

Orgonity działają kojąco i harmonizująco, jak i ożywiająco na organizmy żywe, delikatnie pobudzają kreatywność, wzmacniają biopole człowieka co wspomaga proces leczenia wielu chorób. Uzdrawia ciało, umysł i dusze. Poprawia nastrój, łagodzi depresje, poprawia kontakt z aniołami i przewodnikami duchowymi. Biorąc powyższe warto wyposażyć siebie i swój dom w Orgonity.

 

Wielkość średnicy naszyjnika ok. 4 cm

 

Proponowany naszyjnik składa się z kryształków awanturynu, ametystu i kryształu górskiego, jak i miedzi i metalowego amuletu Archanioła Rafaela. W komplecie zawarty jest cienki rzemyk ze skóry, a całość jest w ładnym opakowaniu prezentowym.

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com