Oferta specjalna
Metatron

Archanioł Metatron – Intencyjna świeca anielska do Asystenta Boga, oczyszczanie karmy

 

Prośba skierowana do Metatrona nigdy nie pozostaje bez odpowiedzi. Proszony o pomoc, zawsze chętnie się pojawia i niesie swoje rozwiązanie. Jeśli nie wiesz do jakiego Anioła się zwrócić ze swoją troską – poproś Metatrona o wstawiennictwo, on przyporządkuje do problemu najlepszego anielskiego opiekuna.

 

Cena:89.00PLN
czakry

Świece z do oczyszczania czakr komplet 7 sztuk

 

Każda ze świec znajdujących się w komplecie do oczyszczania czakr, posiada kolor odpowiadający danej czakrze, jak i wygrawerowany znak tej czakry. Wszystkie świece wykonane są ręcznie z naturalnego wosku palmowego i farbowane naturalnymi barwnikami. Do każdej świecy dodano odpowiednie olejki zapachowe, by wzmocnić działanie tych świec na dane czakry.

 

Cena:29.00PLN
czakra

świeca intencyjna dla czakry korony, w kolorze fioletowym

 

świeca intencyjna czakry korony w kolorze fioletowym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii siódmej czakry zwanej czakrą korony.

 

Cena:59.80PLN
czakra

świeca intencyjna dla czakry sakralnej, w kolorze pomarańczowym

 

świeca intencyjna w kolorze pomarańczowym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii drugiej czakry zwanej czakrą sakralną.

 

Cena:59.80PLN

Magia świec

Wszystkie zaproponowane w tym dziale szklane świece wykonane są z naturalnych wosków, barwione w masie, każda ze świec posiada silnie działający symboliczny obraz naniesiony na zew. stronę szkła. Świece magiczne wykonane są zgodnie ze starymi receptami magicznymi, naturalny wosk wymieszany jest z odpowiednimi olejkami i ziołami magicznymi, świece pobłogosławione są przez mistrza białej magii, tym samym są całkowicie gotowe do użycia w odpowiednim rytuale i maja silną moc magiczną.

 

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Archanioł Metatron – Intencyjna świeca anielska do Asystenta Boga, oczyszczanie karmy

  Metatron

   

  Prośba skierowana do Metatrona nigdy nie pozostaje bez odpowiedzi. Proszony o pomoc, zawsze chętnie się pojawia i niesie swoje rozwiązanie. Jeśli nie wiesz do jakiego Anioła się zwrócić ze swoją troską – poproś Metatrona o wstawiennictwo, on przyporządkuje do problemu najlepszego anielskiego opiekuna.

   

  Cena:89.00PLN
 • Archanioł Chamuel – Intencyjna świeca anielska do Anioła Miłości

  aniol milosci

   

  Nie masz odwagi by zbudować swój świat oparty na więzi z innym człowiekiem? Twoje relacje z ludźmi nie są najlepsze? Chciałbyś miłość dostawać i dawać? Twoja romantyczna dusza nie potrafi się odnaleźć na ziemi? To pomoże Ci Archanioł Chamuel. Weź intencyjną świecę dla Anioła Miłości – Chamuela, zapal tą święcę w jego intencji i zmów wielokrotnie modlitwę:

   

  Cena:89.00PLN
 • Archanioł Raphael, Intencyjna świeca anielska dla Uzdrowiciela Boskiego

  Raphael

   

  Jesteś chory, twoje samopoczucie fizyczne legło w gruzach, zdrowie odeszło od twych bliskich. Brak ci Miłości. Raphael zmieni twój świat. Jedyne, co potrzebujesz to intencyjnej świecy Raphael. Zapal święcę w intencji i zmów modlitwę

   

  Cena:89.00PLN
 • Archanioł Michał Obrońca Boski – intencyjna świeca anielska, do Ochrony

  Michal

   

  Prosząc o ochronę i wsparcie Archanioła Michała, możemy siebie lub naszych domowników, chronić przed atakami energetycznymi. Podstawowym zadaniem Michała jest ochrona, dlatego jeżeli poprosimy Michała o opiekę nad naszymi finansami, to on będzie je bronił…

  Michał pomoże Ci odzyskać wiarę w siebie samego.  

   

   

  Cena:89.00PLN
 • Archanioł Gabriel, Moc Boga, Intencyjna świeca anielska

   

  Archanioł Gabriel jest silnym i potężnym Archaniołem. Ci, którzy proszą go o pomoc w swoim działaniu, odczuwają energie do działania i prognozę sukcesu.

   

  Jeżeli czujesz się zagubiony, uwieziony i zamknięty w sobie, zgubiłeś zdolność komunikowania z innymi i światem, to najlepiej poprosić Archanioła Gabriela i o pomoc. Jeżeli pragniemy wsparcia anielskiego i chcemy poprosić Archanioła Gabriela o pomoc, a nie wiemy, jak to zrobić, to najlepiej jest wykonać mały rytuał, pochodzący z serii magii anielskiej.

   

  Cena:89.00PLN
 • 3 – dniowa świeca niebiesko – czarna, odwrócona do oczyszczania chorób i przywracania zdrowia

  uzdrawianie
  Cena:89.00PLN
 • 3 – dniowa świeca biało – czarna, odwrócona do oczyszczania wszystkich nieszczęść, pecha i niepowodzeń.

  nieszczescie i pech
  Cena:89.00PLN
 • 3 – dniowa magiczna biała świeca intencyjna

  biala swieca

   

  Biała świeca jest najbardziej uniwersalną świecą, jaka istnieje. Można białą świecą zastępować inne kolory świec, Jeżeli właśnie nie mamy pod ręką odpowiedniego koloru, potrzebnego nam do rytuału. Może być też stosowana, jeżeli nie jesteśmy pewni jaki kolor powinien być użyty w danym rytuale. Biała świeca służy również jako świeca ....

   

  Cena:89.00PLN
 • 3 – dniowa świeca Come to Me – przyjdź do mnie

  przybadz do mnie

   

  Ta 3-dniowa świeca Come to Me jest idealna dla kogoś, kto chce zachęcić konkretną osobę do swojego życia. Zapal świecę i medytuj swoje pragnienia, a szczególnie osobę, do której chcesz być blisko, a świeca wciągnie ją w twoje życie. Jest świetnym dodatkiem do kolekcji każdego, kto lubi intencyjne świece i nie szkodzi, że świeca zyskuje ten dodatkowy bonus boskich mocy, aby przyciągnąć osobę twoich marzeń. Świeca namaszczona jest olejem „Come to Me” dla dodatkowej mocy, dlatego nie marnuj ani chwili na marzenia i nadzieję na tę osobę, której jeszcze nie ma, tylko zapal tę świecę, a będzie to świetna pomoc w realizacji twoich życzeń i otworzeniu drogi do miłości i szczęśliwego partnerstwa.

   

  Cena:89.00PLN
 • 3 – dniowa świeca zielono – czarna, odwrócona do ratowania i poprawy finansów

  swieca odwrócona

   

  spal kolor zielony, aby przyciągnąć pozytywne wibracje do Twoich finansów lub budżetu firmowego, a następnie spal czarny, aby pozbyć się złych wpływów i blokad finansowych. Świece te używane są w przypadku problemów związanych z finansami, z zarabianiem pieniędzy, długami i pożyczkami. Napisz swój problem na papierze i umieść go pod świecą. Zapal świecę i pozwól jej płonąć, aż się spali do końca....

  Cena:89.00PLN
 • 3 – dniowa świeca czerwono – czarna, odwrócona do ratowania związków miłosnych

  milosc

   

  Najpierw spal czerwony, aby przyciągnąć pozytywne wibracje do domu lub firmy, a następnie spal czarny, aby pozbyć się złych wpływów. Używane w przypadku problemów związanych z miłością, seksem i energią. Napisz swój zamiar na papierze i umieść go pod świecą. Zapal świecę i pozwól jej płonąć, aż się spali do końca.....

  .

   

  Cena:89.00PLN
 • silna 3 – dniowa intencyjna świeca w celu poprawy funkcjonowania Biznesu Improve Business

  naprawa finansow

   

  Proponowana szamańska świeca Voodoo służy do poprawy funkcjonowania biznesu. Świecę tą zapala się przy wszelkiego rodzaju inwestycjach, lokowaniu pieniędzy, loteriach liczbowych, transakcjach bankowych, mających na celu otrzymanie pożyczki, we wszystkich działaniach związanych z dobrobytem materialnym.

   

  Cena:89.00PLN
 • trzy dniowa czarna intencyjna świeca separacyjna – against black magic/przeciwko czarnej magii

  czarna swieca

   

  świeca separacyjna, w kolorze czarnym, palona jest w celu odwrócenia i transformowania negatywnych energii pochodzących z działań czarnej magii. Czarna świeca to najsilniejsze narzędzie, najmocniejsze narzędzie magiczna zapora przeciwko atakom innych osób. Symbolizuje zwycięstwo światła nad ciemnością, odcinając się od zła i negatywności.

   

  Świeca ta adresowana jest do wszystkich tych, którzy w jakikolwiek sposób odczuwają na swojej skórze, w swoim życiu działanie klątw, uroków, złego spojrzenia, posiadają stale niepowodzenia w życiu, od dłuższego czasu nic się im nie układa.

   

  Cena:89.00PLN
 • trzy dniowa intencyjna świeca separacyjna – oczyszczenie niepowodzeń i przeszkód w sukcesie, finansach i komunikacji.

  sukces

   

  trzydniowa intencyjna świeca separacyjna, reversible, w kolorze czarno – żółtym, palona jest w celu odwrócenia i transformowania negatywnych energii tworzących blokady kreatywności, sukcesu, koncentracji, zrozumienia, inspiracji i szczęśliwej, bezpiecznej podróży. Tego rodzaju świece możemy również wykorzystywać do usuniecie energii zaburzających i blokujących naszą komunikację międzyludzką, osiągnięcie sukcesu, poprawienia efektu wyników w szkole, zdanie poprawnych egzaminów, a dla nauczycieli ułatwia przekazywanie innym wiedzy. Świeca ta adresowana jest do wszystkich tych, którzy planują rozmowy z nowym pracodawcą, w spotkaniach biznesowych, dla tych co zajmują się lub chcą zajmować się inwestycjami, lokowaniem pieniędzy, grami liczbowymi, transakcjami bankowymi w celu otrzymania kredytu i we wszystkich dziedzinach związanych z dobrobytem materialnym. 

   

  Cena:89.00PLN
 • magiczna 3 – dniowa świeca intencyjna, separacyjna – usuniecie niepowodzeń i braku energii

  energia zyciowa

   

  trzydniowa intencyjna świeca separacyjna, reversible, w kolorze czarno – pomarańczowym, palona jest w celu odwrócenia i transformowania negatywnych energii tworzących blokady kreatywności, sukcesu, kontroli nad własnym życiem, niemożliwości pójścia do przodu, przywrócenia radości życia i pokonanie wewnętrznych oporów. Tego rodzaju świece możemy również wykorzystywać do usuniecie energii zaburzających łatwość podejmowania trafnych decyzji, blokujących komunikacje międzyludzkie, osiągniecie sukcesu, do przyciąga pomocnych ludzi.

   

  Cena:89.00PLN
 • trzy dniowa intencyjna świeca separacyjna, uzdrowienia psychicznego i ataków energetycznych

  swieca

   

  trzydniowa intencyjna świeca separacyjna, reversible, w kolorze czarno – fioletowym, palona jest w celu odwrócenia i transformowania negatywnych energii dotyczących kłótni przede wszystkim rodzinnych, sporów, niesnasek, np. sąsiedzkich, zaburzających przywróceniu równowagi emocjonalnej po stracie kogoś bliskiego. Tego rodzaju świece możemy również wykorzystywać do usuniecie energii zaburzających łatwość podejmowania trafnych decyzji, przy załamaniach psychicznych, nadchodzących stanów depresyjnych, w stanach naszego własnego zagubienia. 

   

  Cena:89.00PLN
 • świeca podwójnego działania, trzy dniowa intencyjna świeca separacyjna – usunięcia przeszkód prawnych.

  rozprawy sadowe

   

  trzydniowa intencyjna świeca podwójnego działania, reversible, w kolorze czarno – brązowym, odwracająca negatywne energie, które przynoszą Ci przeszkody prawne, przede wszystkim negatywny przebieg rozpraw sądowych, niespodziewane rozprawy, niesprawiedliwe wyroki, itp.… Tego rodzaju świece możemy również wykorzystywać do uzdrawiania zwierząt, ułożenia własnej stabilizacji, uziemienia siebie, znalezienie zagubionych rzeczy, przedmiotów czy spraw.  

   

  Cena:89.00PLN
 • trzy dniowa intencyjna, ziołowa świeca separacyjna, cofająca, reversible – transformacja pecha i niepowodzeń

  klatwy

   

  trzydniowa intencyjna świeca cofająca, reversible, w kolorze czarno – białym, odwracająca negatywne energie, które przynoszą Ci regularnie pecha, niepowodzenia, złą passę, nieczystości, przekleństw, itp.. Świeca ta adresowana jest do wszystkich tych, którym się nic nie udaje, ciągle przepadają pozytywne okazje, którzy mają uczucie, że ktoś im wysłał pecha, itp. …. 

   

  Cena:89.00PLN
 • 3 dniowa świeca separacyjna, cofająca, reversible – naprawa zdrowia i komunikacji

  komunikacja

   

  trzydniowa świeca cofająca, reversible, w kolorze czarno – niebieskim, odwracająca negatywne energie zagrażające Twojemu zdrowiu. Świeca ta adresowana jest do wszystkich tych, którzy mają problem ze swoim zdrowiem, depresją, chorobami fizycznymi, jak i psychicznymi, niestabilnymi emocjonalnie, posiadającymi dużo strachu i lęków, brak energii życia, brak ochoty na życie, itp. …. 

   

  Cena:89.00PLN
 • Intencyjna trzydniowa świeca separacyjna, reversible – naprawa finansów

  naprawa finansów

   

  trzydniowa świeca cofająca, reversible, w kolorze czarno – zielonym, odwracająca negatywne energie zagrażające Twoim finansom, świeca adresowana jest do wszystkich tych, którzy mają problem w zarabianiu pieniędzy, utrzymaniu ich przy sobie lub problemów ze spłatą długów.

   

  Cena:89.00PLN
 • trzy dniowa - świeca uzdrawianie związku partnerskiego

  zwiazki

   

  trzydniowa świeca w kolorze czarno – czerwonym, transformująca negatywne energie zagrażające Twojemu związkowi adresowana jest do wszystkich tych, którzy mają problem w swoim związku partnerskim.

   

  Cena:89.00PLN
 • świece intencyjne, komplet świec (7 sztuk) do oczyszczania podstawowych czakr

  czakry

   

  świece intencyjne w kolorach czakr i odpowiednio dobranymi olejkami eterycznymi przeznaczone są przede wszystkim do oczyszczania, aktywowania, jak i harmonizowania energii wszystkich czakry ze sobą.

   

  Cena:478.40»398.00PLN
 • świeca intencyjna dla czakry podstawy, w kolorze czerwonym

  czakra

   

  świeca intencyjna w kolorze czerwonym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii pierwszej czakry zwanej czakrą podstawy. 

   

  Cena:59.80PLN
 • świeca intencyjna dla czakry sakralnej, w kolorze pomarańczowym

  czakra

   

  świeca intencyjna w kolorze pomarańczowym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii drugiej czakry zwanej czakrą sakralną.

   

  Cena:59.80PLN
 • świeca intencyjna dla czakry splotu słonecznego, w kolorze żółtym

  czakry

   

  świeca intencyjna w kolorze żółtym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii trzeciej czakry zwanej czakrą splotu słonecznego, albo solaris plexus

   

  Cena:59.80PLN
 • świeca intencyjna dla czakry serca, w kolorze różowym

  czakry

   

  świeca intencyjna w kolorze jasnego różu przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii czwartej czakry zwanej duchową czakrą serca.

   

  Cena:59.80PLN
 • świeca intencyjna dla czakry serca, w kolorze zielonym

  czakry

   

  świeca intencyjna czakry serca, w kolorze zielonym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii czwartej czakry zwanej czakrą serca.

   

  Cena:59.80PLN
 • świeca intencyjna dla czakry gardła, w kolorze jasno niebieskim

  czakry

   

  świeca intencyjna czakry gardła, w kolorze jasno niebieskim przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii piątej czakry zwanej czakrą gardła.

   

  Cena:59.80PLN
 • świeca intencyjna dla czakry trzeciego oka, w kolorze niebieskim indygo

  czakra

   

  świeca intencyjna w kolorze indygo przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii szóstej czakry zwanej czakrą trzeciego oka.

   

  Cena:59.80PLN
 • świeca intencyjna dla czakry korony, w kolorze fioletowym

  czakra

   

  świeca intencyjna czakry korony w kolorze fioletowym przeznaczona jest przede wszystkim do oczyszczania, jak i aktywowania energii siódmej czakry zwanej czakrą korony.

   

  Cena:59.80PLN
 • Świece z do oczyszczania czakr komplet 7 sztuk

  czakry

   

  Każda ze świec znajdujących się w komplecie do oczyszczania czakr, posiada kolor odpowiadający danej czakrze, jak i wygrawerowany znak tej czakry. Wszystkie świece wykonane są ręcznie z naturalnego wosku palmowego i farbowane naturalnymi barwnikami. Do każdej świecy dodano odpowiednie olejki zapachowe, by wzmocnić działanie tych świec na dane czakry.

   

  Cena:29.00PLN
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Dodaj link do:
 • facebook.com