Magia Horoskopów

Wszystkie horoskopy opracowuje doświadczony i znany Astrolog pani mgr inż. Danuta Ćwiakowska.

 

Astrologią zajmuje się już od 1985 roku. Początkowo uczyła się u Leszka Weresa (twórcy polskiej szkoły astrologii) we Wrocławiu i Łodzi, a potem u pana M. Lewin.

 

Oprócz Astrologii, jest mistrzem radiestezji i rejki, ukończyła wiele kursów, między innymi kurs NLP, Huny i wiele innych. Od lat zajmuje się działalnością w Towarzystwie Psychotronicznym, jest wykładowcą na szkoleniach, kursach i warsztatach, pisze artykuły o tematyce ezoterycznej.

 

Od 1990 zajmuje się profesjonalnym przygotowywaniem horoskopów, ich interpretacją, jak i doradztwem dla osób prywatnych i firm.

 

Zapraszamy.

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Horoskop partnerski, porównawczy

  uzdrawianie_1.jpg

  Horoskop partnerski, porównawczy – jak sama nazwa wskazuje, ma na celu porównania predyspozycji partnerów. Interpretacja astrologiczna składa się z około 15 – 20 stron formatu A4.

   

  Zawiera on wszelkiego rodzaju informacje o rodzaju, typie partnera, rodzaju partnerstwa. Jest to analiza cech charakteru obu partnerów, sfery emocjonalnej, psychicznej, intelektualnej, seksualnej pod katem otrzymania jak najlepszej harmonii między partnerami

  Cena:160.00PLN
 • Horoskop urodzeniowy

  swiat horoskopow[1].jpg

  Horoskop urodzeniowy - Jeśli chcesz poznać siebie, swój charakter oraz sprawdzić co mówią o Tobie gwiazdy - zamów swój osobisty horoskop urodzeniowy wraz z dokładną interpretacją astrologiczną wynoszącą min 25 stron formatu A4.

   

  Interpretacja Horoskopu urodzeniowego zawiera opis „fundamentu” osobowościowego. W opisie znajdują się cechy dominujące człowieka dotyczące różnych dziedzin życia, predyspozycje umysłu, potrzeby emocjonalne, mocne i słabe strony charakteru, życiowe motywacje, zawodowe, partnerskie....

  Cena:160.00PLN
 • Horoskop urodzeniowy dla dziecka

  oczyszczanie.jpg

  Horoskop urodzeniowy dziecka jest fantastycznym prezentem, z którego na pewno będą zadowoleni wszyscy rodzice.

   

  Horoskop urodzeniowy dziecka – jest horoskopem podobnym do urodzeniowego dla dorosłego, jednak z tą różnicą, ze zawarte są w nim uwagi dotyczące zaplanowanych talentów dziecka, predyspozycji zdrowotnych, zawodowych i naukowych, jak i porady związane z wychowaniem dziecka. Porady te polegają na opisaniu na co należy zwrócić uwagę, co przestrzegać i jak krytycznym sytuacjom zapobiegać. Interpretacja astrologiczna składa się z około 25 – 30 stron formatu A4.

  Cena:160.00PLN
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Dodaj link do:
 • facebook.com