Kod emocji, Uwalnianie emocji.

Blog Magii » Kod emocji, Uwalnianie emocji.

2021-06-07 22:23
  • kod emocji
    kod emocji

 

 

 

 

Kod emocji

Uwalnianie zablokowanych emocji.

 

Kod emocji – tak została nazwana uzdrawiająca technika i od nowa opisana przez doktora Bradley Nelson. Ma ona na celu uwolnienie, wyeliminowanie energetycznych, podświadomych blokad stworzonych przez negatywne emocje zatrzymane przez nas, w naszym ciele fizycznym. Zatrzymane negatywne emocje tworzą nam dyskomfort emocjonalny i fizyczny objawiający się kłopotami, problemami i zakłóceniem zdrowia fizycznego. Oczyszczenie tych emocji poprawia nasze relacje z innymi, wzmacnia odczuwanie miłości w naszym życiu, usuwa sabotujące przekonania i wiele innych.

 

Symptomy emocji utkwionych w ciele

 

Nasze ciała oraz wszystko, co je otacza, to energia. Tak samo emocje, które doświadczamy na codzień, są również energią. Kiedy odczuwamy intensywnie jakieś emocje (np. smutek, żal, złość, rozgoryczenie, wstyd) pozostają one w naszym ciele fizycznym jako kule energetyczne, które będąc uwięzionymi w naszym polu energetycznym, powodują różnego rodzaju dolegliwości. Negatywne, destrukcyjne emocje gromadzą się w ciele przez całe życie i w rezultacie możemy być obciążeni setkami takich emocji.

 

Bycie podatnym na częste odczuwanie negatywnych emocji oraz nadwrażliwość emocjonalna – jeśli doświadczyłeś głębokiego smutku w dzieciństwie, w wieku dorosłym możesz często odczuwać smutek z powodu różnych sytuacji i przeżyć; albo jeśli byłeś świadkiem intensywnych emocji u innej osoby, np. Twój rodzic odczuwał bardzo silną złość, prawdopodobnie Tobie też łatwo jest przeżywać silną złość.

​​

Fizyczne bóle – uwięzione emocje naruszają naturalne pole energetyczne, jeśli nie są uwolnione czy przepracowane na czas, lecz lekceważone, mogą rezonować wibrację bólu, co objawia się bólem w ciele fizycznym.

​​​

Uszkodzenia wewnętrznych organów – złość, rozgoryczenie, poczucie winy, nienawiść, żal generowane są przez wątrobę (zwróć uwagę jak wielu ludzi zachowuj się po spożyciu dużej ilości alkoholu, która wpływa na wątrobę); miłość i wysiłek, które nie są odwzajemnione, poczucie porzucenia, utrata nadziei to uczucia generowane przez serce. Osoby, które doświadczają te emocje mogą fizycznie czuć, że ich serce jest "złamane".

​​​

Dziedziczone emocje – nie tylko trudne sytuacje w naszym życiu mogą przynosić emocje, z którymi nie umiemy sobie poradzić. Po naszych przodkach możemy dziedziczyć stres, depresję i lęki po ich traumatycznych przeżyciach (jak wskazują badania naukowców z brytyjskiego University of Bristol opublikowane w czasopiśmie naukowym "Biology Letters").

 

Ściana wokół Serca

 

Większość z nas przez całe życie, po każdym trudnym doświadczeniu emocjonalnym, buduje na poziomie podświadomości tak zwany Mur wokół swojego Serca, stanowiący nasza ochronę przed kolejnym podobnym zranieniem. Taki Mur może powodować różnego rodzaje dolegliwości życia emocjonalnego jak i zdrowia ciała fizycznego.

 

Metoda Nelsona jest bardzo prosta i  dość skuteczna. Polega na identyfikacji zablokowanej emocji w ciele fizycznym i jej usunięciu dzięki delikatnemu oddziaływaniu na Meridian przebiegający przez głowę i kręgosłup z tylu naszego ciała. Oddziaływania na emocje musi być zawsze z mocną intencją uwolnienia tychże emocji.

 

Pozbycie się tych, często nieświadomych, napięć i emocji, sprawia, że jesteśmy bardziej zdrowsi, twórczy, radośni, pozytywnie nastawieni do świata. Zmienia się też nasze otoczenie, ponieważ ludzie chętniej z nami współpracują i przebywają. Pozbawieni nieracjonalnych lęków, znajdujemy w życiu więcej możliwości, radości i pozytywnych „przypadków”.

 

Napisz do nas, jeżeli chciałbyś skorzystać z tej metody -😉

 

Może masz ochotę zapoznać się z artykułem co to jest afirmacja?

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com