El Moraya Khan, Wzniesiony Mistrz

Blog Magii » El Moraya Khan, Wzniesiony Mistrz

2021-09-27 20:09

 

 

 

El Moraya Khan, Wzniesiony Mistrz w pierwszym szafirowo – niebieskim promieniem Boskiego Światła.

 

EL Moraya oznacza Wolę Bożą i Ewolucję Człowieka. Kolor niebieskiego szafiru jako symbol Boskiej Woli odpowiada energetycznej aktywacji i uzdrawiania.

 

Jego energia to odwaga, moc, honor, autorytet, siła, ochrona, wiara, zaufanie, radość, entuzjazm, siła, komunikacja, charyzma, posłuszeństwo. Pozwala przezwyciężyć lęki i stany jesiennej depresji, daje podstawowe zaufanie i pewność siebie. Pomaga w darzeniu do wewnętrznego spokoju i stabilności, daje siłę woli i siłę napędową. Wzmacnia zaufanie do boskiego porządku, chroni przed negatywami energiami, ukazuje sens wszystkich wydarzeń, pomaga rozpoznać i wykorzystać własne możliwości. Dodaje odwagi, radośnie i pewnie pozwala iść własną drogą. Daje ci siłę do opanowania sytuacji w linii prostej i wspiera cię w realizacji twojego projektu. Współpracuje z Archaniołem Michałem i aktywuje czakrę komunikacji, czyli gardła i trzeciego oka.

 

Do współpracy z Mistrzem El Moraya najlepszym czasem jest niedziela, w okresie przybywającego księżyca i pełni księżycowej, a w Medytacji pomocna jest trzydniowa świeca El Moraya, wykonana zgodnie ze starą recepturą, w odpowiedniej fazie księżyca, odpowiednimi ziołami, naturalnymi olejami i minerałami.   

 

Świeca El Moraya jest również odpowiednia dla wszystkich spod znaku Lwa.

 

Jego przekaz brzmi: „Twoja wola się spełnia”

 

Podstawowy przekaz energetyczny związany z Mistrzem El Moraya, to wiara, władza, ochrona, moc podejmowania decyzji, boski porządek, posłuszeństwo, intuicja, jedność, moc odróżniania, tajemnica, percepcja, roztropność, zwycięstwo. Jeżeli czegoś z tych emocji komuś brakuje, powinien pracować z Mistrzem El Moraya.

 

El Moraya, zwany również mistrzem z Moria, był legendarnym joginem, świętym mistrzem duchowym i cudotwórcą znanym jako niebiański Władca Himalajów. Jest znany mistykom z wielu spontanicznych objawień, jest wspominany w wielu legendach, mitach i mitologii Wschodu związanej z tradycją henohiańską. W Buddyjskich szkołach i pra – buddyjskich tradycjach Tybetu nazywany jest Vajrasattva (Sanskrit).

 

Mistrz Moria jest opisany między innymi w Śiwa – Puranach jako Himavan, król legendarnego królestwa Himalajskiego. Według legendy, jest on ojcem Bogini Parwati, małżonki Śiwa oraz Bogini Rzeki – Ganga Devi. Jest duchowym Ojcem Awatarów, Mistrzem, Świętych i Proroków Ludzkości, Niebiański Ojciec i Mistrz Rady Darjeeling, Metatron, El – Szaddaj, Jahwe Katan. Mistrz El Moraya uznawany jest też za Króla Ascetów, Joginów, Bretharian, którzy szukają odosobnienia w górach Himalajów.  

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com