czterech złodziei - magiczny olejek przeciwwirusowy

Blog Magii » czterech złodziei - magiczny olejek przeciwwirusowy

2021-08-22 19:21
  • olejek 4 zlodziei
    olejek 4 zlodziei

 

 

 

 

 

Olejek czterech złodziei, magiczny olejek przeciwwirusowy

 

Legenda z 1413 roku opowiada o czterech francuskich złodziejach, którzy okradali ofiary dżumy. Pomimo wysoce zaraźliwej choroby złodzieje pozostawali zdrowi przez całą swoją działalność. Dopiero po ich aresztowaniu tajemnica mikstury została ujawniona jako cudowne lekarstwo.

 

Złodzieje nazwali mieszankę olejków, którą stworzyli, cudowne perfumy, których używali na różnych częściach ciała. Od tamtej pory walka z epidemią w Europie była dla wielu osób łatwiejsza, ponieważ podczas epidemii noszono maski z „dziobem” wypełnionym mieszanką ziół i olejków z receptury złodziei.

 

Mieszanka tych olejków jest używana do dziś i jest bardzo skuteczna. Olejek czterech złodziei jest znany w Europie ze względu na właściwości przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, przeciwwirusowe, przeciwzakaźne, antyseptyczne, wspomagające układ odpornościowy, poprawiające nastrój, jak i magiczne właściwości.

 

Skład mieszanki olejków został naukowo potwierdzony, zatem ta mieszanka olejków eterycznych jest doskonałym lekarstwem na przeziębienie i grypę, nie ma przeciwskazań by była lekarstwem na infekcje koronawirusem.

 

Po angielsku nazywany Four Thief Oil to fantastyczna alternatywa dla wielu obecnie dostępnych chemicznie wypełnionych i toksycznych produktów antybakteryjnych.

 

Podstawowy środek do dezynfekcji rąk - Dodaj 5 - 6 kropli do 30 ml czystej wody. Możesz dodać około 5 ml spirytusu lub 40% wódki. Tak wytworzonym naturalnym płynem bez problemu zdezynfekujesz dłonie i inne przedmioty, takie jak klamki drzwi, uchwyty meblowe itp. .

 

Odkażacz powietrza, który oczyszcza drogi oddechowe, zabija patogeny w powietrzu, zwiększa wibracje w pomieszczeniu i poprawia nastrój. Wystarczy 2-3 krople na dyfuzor

 

Odświeżacz powietrza - do szklanej butelki dodaj 30 ml wody za pomocą rozpylacza i 15 kropli olejku. Możesz dodać 10 ml octu jabłkowego (nie wymagane)

 

w przypadku zmian zapalnych skóry - można wymieszać 5-8 kropli z 30 ml oleju bazowego (migdałowego, jojoba itp.) i aplikować je tropikalnie w celu złagodzenia stanów zapalnych skóry

 

jako naturalny fungicyd - rozcieńczony w oleju bazowym, można go stosować na stopy, dłonie i głowę

 

Przeziębienie lub grypa - Olejek należy rozcieńczyć i wmasować w górną część pleców oraz na poziomie górnej części mostka. Dodatkowo tym olejem należy masować punkty na obu stopach i wdychać za pomocą dyfuzora, aby otworzyć drogi oddechowe w płucach

 

Ból gardła - Płucz gardło 1-2 kroplami olejku eterycznego w łyżce stołowej lub małej szklance wody

 

- na ból zęba lub problemy z dziąsłami: użyj olejku rozcieńczonego pastą do zębów lub rozprowadź kroplę na nici dentystycznej

 

naturalny środek owadobójczy - rozcieńczyć w wodzie i stosować jako atomizer, spray

 

Ukąszenia owadów - Nałóż rozcieńczony olej na obolały obszar

 

Bóle stawów - Rozcieńczyć 15 kropli oleju w 100 ml olejku do masażu lub oliwy z oliwek, oleju migdałowego lub kokosowego i wmasować w bolesne miejsca

 

Masaż czakr – działa odprężająco i uspokajająco,

 

w bolących dolnych partiach brzucha – rozcieńczony tak, aby rozprzestrzenił się na bolesne obszary brzucha

 

rzucenie palenia – może pomóc w rzuceniu palenia, rozcieńczonym olejku, kropli na końcu języka

 

profilaktyka przeziębień – masaż stóp, dyfuzor i inhalacje,

 

Dla wzmocnienia wzroku – przed pójściem spać wetrzyj rozcieńczony olejek w duży palec u nogi

 

dezynfekowanie u zwierzęta łap, masowanie bolących stawów, jak i ran, olej dla zwierząt rozcieńcza się jak dla dzieci 20 : 80 %

 

olejek jest stosowany również w magicznych rytuałach magii oczyszczania, magii zakończenia, magii ochrony

 

To tylko kilka nielicznych zastosowań, olejku czterech złodziei.

 

Olejki eteryczne są silnie skoncentrowane i zawsze należy je rozcieńczać do użytku na skórę (np. masaże), w przeciwnym razie może wystąpić podrażnienie skóry.

 

O ile nie podano inaczej, należy go rozcieńczyć w proporcji 40%: 60%, u dzieci 20%: 80%, nie stosować u dzieci poniżej 18 miesiąca życia.

 

Jeżeli chcesz zakupić olejek Czterech Zlodziei, to zajrzyj do sklepu Magia Uzdrawiania.

 

 Może masz ochotę zapoznać się z leczącymi prawie wszystko  szwedzkimi ziołami?

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com