rozwój duchowy, spiritual growth

Bioinformacja

Cena:149.00PLN

 

spiritual growth 1 – rozwój duchowy poziom 1

 

to narzędzie stworzone jako pomoc w codziennej praktyce rozwoju duchowego.

Zawiera ono zestaw sekwencji informacyjnych ułatwiających osiąganie stanu głębokiej relaksacji, koncentracji i wchodzenie w głębsze stany medytacyjne, dodatkowo równoważy ciało i ducha oraz zwiększa poziom koherencji ciała i umysłu, co jest niezbędnym elementem postępu każdej praktyki duchowej.

Preparat jest pierwszym z serii trzech narzędzi, które mają za zadanie przyspieszyć osiąganie postępów w praktyce duchowej. Aby osiągnąć maksymalne korzyści z jego stosowania wymagane jest zachowanie oznaczonej kolejności oraz używanie preparatu przez minimum sześć miesięcy. Dopiero po tym czasie można sięgnąć po „spiritual growth 2 – rozwój duchowy poziom 2”.

Wymóg stosowania preparatu przez okres sześciu miesięcy może wydawać się być bardzo długim czasem, jednakże jest to ekwiwalent około dziesięciu lat codziennej praktyki duchowej, prowadzonej „tradycyjnymi” metodami. Nie oznacza to jednak, że na efekty działania preparatu trzeba aż tak długo czekać, preparat działa już od pierwszego użycia, jednakże większość osób potrzebuje około trzech, czterech tygodni, aby zauważyć czy, raczej, uświadomić sobie, jak duża zmiana zaszła w ich rozwoju.

Zestaw informacji zawartych w preparacie nie jest przypisany żadnej konkretnej metodzie czy szkole duchowej, gdyż wszystkie metody, szkoły, praktyki duchowe tak naprawdę prowadzą do tego samego celu.

Sposób aplikacji: Dwie dozy na oczyszczoną skórę twarzy, nadgarstków, splotu słonecznego lub okolicę pępka przed medytacją lub dwa razy dziennie.

 

Produkt ezoteryczny.

 

Ziołowy hydrolat wzbogacony zestawem informacji wspomagających i przyspieszających rozwój duchowy.

Surowce pochodzenia naturalnego: 98,03%.
Nie testowane na zwierzętach.
W 100% wegańska formuła.

Opakowanie 50 ml. z dozownikiem w formie atomizera wystarcza na dwa miesiące stosowania.

 

 

Polecamy także:

aura cleaner.PNG
czyszczenie aury, aura cleaner
Cena:149.00PLN
dobranoc_good night.PNG
na dobranoc, good night
Cena:149.00PLN
zlamanie_klatw_hex_breaker.PNG
łamacz klątw, hex breaker
Cena:149.00PLN
  • Dodaj link do:
  • facebook.com