Ho’oponopono – budzenie sie, oczyszczanie szyszynki, aktywacja trzeciego oka – spotkanie w dniach 23 – 24 kwietnia 2022

Kursy i Warsztaty

hooponopono
hooponopono
Cena:650.00PLN

 

 

Zapraszamy Was na pierwsze w tym roku spotkanie z Ho’oponopono, które odbędzie się w dniach 23 – 24 kwietnia 2022 roku.

 

Dla wszystkich tych, którzy mają dość negatywów w swoim życiu, którzy chcą coś zmienić, chcą zrealizować swoje marzenia lub poznać miłość swojego życia, są serdecznie zaproszeni na to spotkanie. 

 

Tematem tego spotkania jest powtórzenie zasad Ho’oponopono, uzupelnienie brakujacej wiedzy, jak i oczyszczenie duchowe szyszynki i aktywacja trzeciego oka.

 

Ho’oponopono jest skuteczną metodą oczyszczania duchowego za pomocą i przy pomocy miłości. Miłość transformuje negatywne energie, toksyczne emocje i pamięć po przeżytych tragediach, a oczyszczoną przestrzeń wypełnia sobą.

 

Dlaczego spotykają nas ciągle te same lub podobne problemy, dlaczego spotykają nas nieszczęścia i niepowodzenia? Dlaczego odczuwamy lęk, przyciągamy nie tych ludzi co byśmy chcieli?

Na te i podobne pytania znajdziesz odpowiedz na dwudniowym kursie Ho’oponopono.

  

Co proponuje Tobie Ho´oponopono?

- fantastyczne relacje partnerskie z rodzicami, dziećmi, klientami, sąsiadami, pracownikami itp.

- dużo mniej stresu, co automatycznie poprawia zdrowie

- zarabiasz więcej pieniędzy, gdyż relacje w pracy ulegają poprawie

- podwyższasz komfort swojego życia

- dostajesz do ręki kontrole nad swoim życiem

 

Dzięki Ho’oponopono zostaną spełnione podstawowe warunki do otrzymania kontroli nad swoim życiem. Pozwoli ci to, na bycie zadowolonym z siebie, bycie szczęśliwym, pewnym siebie, odczuwanie dobrobytu i odnoszenie sukcesu.

 

Podobnie jak w metodzie „Tipping” i technice „The Work von Byron Katie” tak i Ho’oponopono jest metodą pozwalającą na

- przebaczenia sobie i innym

- pojednania się ze sobą i innymi.

- przezwyciężania napięć w świecie prywatnym i zawodowym

- aktywowania sił pozwalającej na samouzdrawianie

 

„Ho’oponopono to tajemnica do wewnętrznej harmonii

i spokoju, dobrobytu, bogactwa, szczęścia i zdrowia.”

                                                                               Dr. Joe Vitale

 

Każde ciało, dusza i duch potrzebują harmonii, spokoju i zadowolenia. Każdy problem, każdy kłopot można zlikwidować, naprawić i wyleczyć.

 

W naszych kursach Ho’oponopono dowiesz się, jak można

- zbudować, utrzymać lub naprawić szczęśliwe relacje międzyludzkie,  

  dające satysfakcje

- sobie wybaczyć

- siebie zaakceptować

- wyrzuty sumienia rozpuścić

- zranienia przeszłości uzdrowić

- wyleczyć swoje ciało fizyczne i chorego ducha

 

Na naszych kursach nauczysz się, w jaki sposób postępować ze swoim Ego, jak otworzyć swoje serce, jak i stare programy rodowe i przodków rozpuścić i uwolnić. Ego nie jest w stanie Ciebie uszczęśliwić, tak samo jak nikt nie może się czuć szczęśliwym, ciągle krytykując innych, wspominając zranienia z dzieciństwa.

 

Nauczysz się też, jak wzmacniać w sobie silę, szczęście i wszystko co dla Ciebie jest dobre. Nie ma znaczenia czy chodzi o Twoją ciągłą samo krytykę czy perfekcjonizm, obie sytuacje tworzą negatywne sytuacje:

- stresową,

- napięcie,

- złe relacje w domu i pracy

- niedobór pieniędzy

- niezadowolenie, frustracje

- chorobę

 

Poprzez stres, negatywne programy, sytuacje, zamyka się Twoje serce na miłość i wszystko dobre co z nią związane.

 

Spotkanie odbędzie się w dniach 23 – 24 kwietnia, ilość miejsc na tym spotkaniu jest ograniczona, dlatego bardzo prosimy o szybką decyzje i potwierdzenie swojego przybycia telefonicznie lub mailowo.

 

To dwudniowe spotkanie z Ho’oponopono przeznaczone jest dla wszystkich tych, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze, bez względu na wiek, pozycje społeczną i wykształcenie. Proponowana na kursie wiedza, jest zgodna z technikami uczonymi przez Dr. Ihaleakala Hew Len.

 

Prowadzącą spotkanie jest autorka wielu artykułów, jak i książek „Ho’oponopono Siła tworzenia”, „Ho’oponopono Modlitwa oczyszczająca” i „Ho’oponopono 23 Modlitwy oczyszczające problemy życiowe” nauczyciel Ho´oponopono, ekspert Huny i twórca techniki Medicine of Live.

 

Spotkanie rozpoczyna się w sobotę o godzinie 09:30 i kończy około 16:30, w niedziele kończy się nie później jak o 16:00.

 

W cenę spotkania wliczony jest przekaz wiedzy, codziennie bułeczki z miodem i serem, codzienny ciepły posiłek w porze obiadowej, ciepłe i zimne napoje, jak i ciasteczka bez limitu. Koszty noclegów, jak i koszty dojazdu na spotkanie, nie są wliczone w cenę spotkania.

 

Ze względu na prace z energiami, wymagane jest podczas zajęć ściągnięcie obuwia, dlatego prosimy wszystkich uczestników o ewentualne zabranie ze sobą dodatkowej pary skarpet, żadnym wypadku obuwia zastępczego. Dziękujemy.

 

Wszelkiego rodzaju pytania proszę kierować telefonicznie pod nr. 601 319 989 lub 601 50 00 33 lub mailowo hooponopono@interia.eu  Tam otrzymacie Państwo wszelkiego rodzaju informacje.

Więcej informacji na temat samej metody Ho’oponopono znajdziecie Państwo na stronie www.hooponopono.com.pl

 

Serdecznie zapraszamy 

Wszystkiego najlepszego, Aloha

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com