Magiczny olejek do magii miłości, „Come to Me” (przybadz do mnie)

Świat Magii|Olejki Magiczne

olejek
olejek
Cena:129.00PLN

 

 

Magiczny olejek do magii miłości, „Come to Me” (przybadz do mnie) 

 

jest już legendarnym olejkiem pochodzącym z magii stosowanej w Luizjanie (w Orlando), a stosuje się go do wszystkich rytuałów magii miłosnej.

 

Stosowanie olejku „Come to Me”

 

Ten olejek ma bardzo silne działanie przyciągające, dlatego powinny go stosować tylko te osoby, które są obecnie samotne i pragną przyciągnąć do siebie odpowiedniego partnera lub partnerkę.

 

Olejek ten można połączyć z rytualną magią miłosną. Stosuje się go głównie w Magii Świec, do namaszczania papierów, listów, listy życzeń stworzonej na pergaminie, można smarować amulety i talizmany mające przyciągnąć kogoś odpowiedniego, kamienie mocy, kadzideł i / lub inne przedmioty rytualne, które są namaszczane olejkiem, aby wzmocnić magię rytualną.

 

Olejek ten nadaje się również do stosowania codziennego, podobnie jak perfum (proszę nie za dużo go stosować, tylko jedna kropelkę na ulubione miejsce na skórze, np. za uchem lub na przedramieniu).

 

Nasz cenny rytualny olej magiczny „Come to Me” („przybądź do mnie”) jest ręcznie z miłością robiony, z uwzględnieniem odpowiednich faz księżyca, bez użycia jakichkolwiek maszyn i chemii, jak najbardziej zgodnie z oryginalną recepturą Magii Hoodoo i Voodoo.

 

Jest odpowiednio naładowany silną, twórczą i pozytywną energią. Magiczna formuła składa się w 100% z czystych naturalnych bio – olejków eterycznych i zawiera drobne składniki odpowiednio dobranych roślin, między innymi kawałki kory cynamonu i płatków róży. Zapach tego olejku jest niesamowicie pociagajacy no i oczywiście przyjemny.

 

Proponowany Rytualny Olejek Magiczny Come to Me został zrobiony z pełnowartościowych tylko naturalnych Bio – Olejków Roślinnych i wlany do  pięknej szklanej buteleczki ze srebrnym kroplomierzem co ułatwia jego użycie. Buteleczka jest o pojemności 15 ml. 

 

Drogocenny olejek proponowany jest w ozdobnym czarnym kartoniku. Całość wygląda bardzo elegancko, estetycznie i nadaje się również jak najbardziej na prezent.

 

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com