Bransoletka z tak zwanego złotego trójkąta

Magia Minerałów|Biżuteria Ezoteryczna

bransoletka
bransoletka
Cena:39.00PLN

 

 

 

Bransoletka wykonana jest z kamieni szlachetnych połączonych ze sobą w kombinacji trzech kamieni szlachetnych ametystu, kryształu górskiego i kwarcu różowego. To połączenie nazywane jest często połączeniem w złoty trójkąt.

 

Zestaw ten kamieni relaksuje, oczyszcza, podnosi wibracje i dodaje energii życia.

 

Ten układ kamieni Ametystu, górskiego kryształu i różowego kwarcu oczyszcza, aktywuje i harmonizuje nasze czakry ze sobą.  

 

Złoty trójkąt, czyli ametyst - kryształ górski - kwarc różowy, to tak zwany Cud energetyczny obracający się wokół tych trzech kamieni. Układa się je w trójkąt, aby uzyskać optymalny przepływ energii.

 

Dlaczego trzy kamienie i dlaczego trójkąt? Zarówno liczba „trzy”, jak i trójkąt od dawna mają ogromne znaczenie dla ludzi. W Kościele katolickim odnajduje się Trójcę Świętą: Ojca, Syna i Ducha Świętego. W buddyzmie: ciało, język i umysł. Trójkąt to mocny symbol, który znajduje również odzwierciedlenie np. W konstrukcji piramid. W mistycznej masonerii trójkąt jest uzasadnieniem i ostatecznym celem wszystkich konstrukcji.

 

Efekty poszczególnych minerałów

Ametyst: Z ametystem łatwiej się zrelaksować. Pozytywny wpływ na autonomiczny układ nerwowy. To łagodzi stres i napięcie. Ametyst jest również bardzo pomocny przy bólach głowy, w tym migrenach.

 

Kryształ górski: oczyszcza energię w pomieszczeniu, a także ma bardzo dobry wpływ na ludzi, ponieważ oczyszcza aurę. Rośliny i zwierzęta również czerpią duże korzyści z kryształu górskiego. Energia kryształu górskiego uaktywnia się, dodaje witalności i działa przeciwbólowo. Jasne myśli i dobre pomysły mogą się ponownie rozwinąć.

 

Kwarc różowy to delikatność i miłość, czyste emocje. Ten kamień zapewnia spokój, miłość i towarzyskość. Tworzy między sobą pozytywną wymianę emocjonalną. Pokój w sercu stwarza harmonię od wewnątrz. Dzięki kwarcowi różowemu nauczysz się kochać siebie i innych. Z tym kamieniem masz mniej bólu, lepiej śpisz. Człowiek staje się bardziej zrównoważony i spokojniejszy, stan, który stymuluje spokojne życie w sile i harmonii.

 

A efekt tych trzech kamieni razem? Połączenie tych kamieni odpręża, oczyszcza i regeneruje energię zarówno pomieszczenia, w którym ułożone są kamienie, jak i tych znajdujących się w pokoju czy domu.

 

 

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com