Turmalin czarny, silny talizman ochronny

Magia Minerałów

turmalin
turmalin
Cena:39.00PLN

 

 

Turmalin czarny, silny talizman ochronny

 

Czarny turmalin jest najważniejszy i najskuteczniejszy talizman ochrony, psychiczną tarczą odrzucającą i rozpraszającą negatywne energie, byty i inne siły niszczące. Chroni przed promieniowaniem i zanieczyszczeniami środowiska. Jest bardzo przydatny w oczyszczaniu i neutralizowaniu własnych negatywnych myśli i wewnętrznych konfliktów oraz przekształcaniu ich w pozytywną, użyteczną energię.

 

Turmalin można używać jako kamień szamański zapewniającym ochronę podczas rytuału.

 

Co daje ci turmalin

- łagodzi ataki paniki, szczególnie spowodowane ciemnymi i zamkniętymi przestrzeniami lub w miejscach, w których atmosfera jest przerażająca

- Zapewnia doskonałą ochronę przed zanieczyszczeniami środowiska, smogami elektromagnetycznymi i promieniowaniem związanym z telefonami komórkowymi, komputerami i innym sprzętem elektronicznym

- podnosi wartości własne, daje poczucie władzy i pewności siebie, pozwalając na bardziej przejrzysty, bardziej obiektywny obraz świata.

 

Zdrowotnie:

- stymuluje punkty odruchowe związane z dolną częścią pleców, nóg, kostek i stóp i może być użyty do wyrównania kręgosłupa.

- Zapewnia łagodzenie bólu i pomaga w napiętych lub uszkodzonych mięśniach, drętwieniu, artretyzmie i tkance bliznowatej.

- broni przed wyniszczającą chorobą i wzmacnia układ odpornościowy, serce i nadnercza.

- Jest także korzystny w leczeniu jelit, zaparć, IBS i chorób okrężnicy

- usuwa z ciała toksyny metali ciężkich i zanieczyszczeń środowiska

- jest wspaniałym narzędziem do równoważenia prawej / lewej półkuli mózgu i dostosowania procesów umysłowych do harmonii z czakrami i ciałem aurycznym.

 

Wielkość kryształu około 2,5 x 3,5 cm

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com